Wspólne odchudzanie

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Wspólne odchudzanie

Postprzez Pusia33 » 8 mar 2021, o 16:57

Cześć dziewczyny :) Jestem z Warszawy -Mokotow i szukam kolezabki ktora jak ja ma do zrzucenia około 20 kg i więcej:) Wspolma motywacja i ćwiczenia,zawsze we dwie raźniej przez to przejść. Jeszcze jak złapiemy wspolny język to i możemy się zaprzyjaźnić.Pozdrawiam
Pusia33
Jestem tu nowa :)

Re: Wspólne odchudzanie

Postprzez anetka32 » 17 mar 2021, o 02:53

Hej
Chętnie będę wspierać i walczyc z Toba :-) bedzie siła .
Z jaką wagą startujesz ? Ja do zżucebia na paczatek 20 kg czekam na info . ;-)
anetka32

Postprzez szpilka » 23 mar 2021, o 10:10

A jakas pomoc dietetyka czy cos? W Warszawie jest fajna klinika leczenia otyłosci w szpitalu Medicover ja tam chodzilam. Mialam ogromne wsparcie specjalistów, diete ulozona typowo pode mnie :) udało mi sie wygrac z nadwaga
szpilka

Postprzez Ewelkuś » 22 kwi 2021, o 11:05

Mając problem z rzuceniem zbędnych kilogramów zdecydowałam się na skorzystanie z diety pudełkowej we Wrocławiu. Dzięki temu nie musiałam się martwić zachowaniem odpowiednich proporcji podczas gotowania, aby zachować bilans kaloryczny oraz zadbać o zdrową i zbilansowaną dietę.
Ewelkuś

Postprzez tania30 » 5 maja 2021, o 20:15

Whoow super inicjatywa, trzymam kciuki za Was! Możecie jeszcze sobie dorzucić fajne programy odchudzające typu Chiashake aby szło to dwutorowo. Motywacja i dobre odżywianie ibędzie git
tania30

Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]