Narodziny Grzechotki. Szamański Rytuał.

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Narodziny Grzechotki. Szamański Rytuał.

Postprzez marta_k » 24 kwi 2021, o 13:22

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zaprasza 10 czerwca 2021 na warsztat


Narodziny Grzechotki.
Szamański Rytuał Narodzin Twojej Osobistej Grzechotki.

Prowadzi: Krzysztof Sawiński.



Jeśli marzysz o własnej, niepowtarzalnej grzechotce - ten rytuał jest dla ciebie!
Jeśli rozpoczynasz swoją podróż na szamańskiej drodze - ten rytuał jest dla ciebie!
Jeśli chcesz zrobić grzechotkę z intencją - dla innej osoby - ten rytuał jest dla ciebie!
Jeśli czytasz ten opis i czujesz, że ciebie woła - ten rytuał jest dla ciebie!


Zapraszamy do procesu Narodzin Grzechotki, na którym będziesz mógł/mogła spełnić swoje marzenie - pod opieką doświadczonego twórcy szamańskich grzechotek stworzysz niepowtarzalną grzechotkę, indywidualnie dopasowaną do Ciebie i Twoich potrzeb.

Proces Narodzin Szamańskiej Grzechotki przybliży Cię do Ducha Twojej grzechotki i podczas szamańskich rytuałów będziesz mieć szansę go powitać i rozpocząć z nim pracę.

Podczas warsztatu uczestnicy będą mogli skorzystać z gotowych, specjalnie przygotowanych głów grzechotek, patyków, rzemieni, piór, nasion i kamyków oraz innych materiałów niezbędnych do stworzenia własnej grzechotki.
Będziemy wspólnie wybierać poszczególne elementy, dobierać zdobienia i malować oraz ozdabiać grzechotki. Na warsztaty przywożę wszystkie materiały niezbędne do stworzenia własnej grzechotki.

W tradycji szamańskiej każda grzechotka ma swojego Ducha, dlatego podczas rytuału narodzin grzechotki będziesz mógł/mogła poznać ducha własnej grzechotki i rozpocząć z nim pracę.


Nasza nauczycielka Arvick Bagramian mówi o pracy z grzechotką:

"Często nazywam grzechotkę anteną mocy. Czasami, kiedy stoję i wzywam Duchy, czuję się jak człowiek trzymający piorunochron, gdy czuję przepływającą przeze mnie moc. Wiele osób ma to doświadczenie. Na jednej grupie, którą uczyłam, była kobieta, która nie przyniosła ze sobą grzechotki. „Czułam się głupio, kupując grzechotkę,” powiedziała. Więc pożyczyłam jej grzechotkę, którą zrobiłam. Zauważyłam, że wszyscy staliśmy w kręgu, grzechocząc i śpiewając, że była bardzo aktywna, w rzeczywistości jej grzechotka latała wokół jej głowy i ciała, aż do stóp i znowu w górę. Potem powiedziała. - Mam problem. Grzechotka nie robiła tego, co bym chciała! To było tak, jakby miała własny umysł!". Jonathan Horwitz pisze: "Bardzo potężnym doświadczeniem jest zrobienie własnej grzechotki. Kiedy zrobisz to poprawnie, od razu poczujesz jego moc. Zarówno Nicholas Wood w swojej pięknej i inspirującej książce "Voices from the Earth", jak i Bernard S. Mason w swojej klasycznej książce "How to Make Drums, Tom-Toms and Rattles" udzielają doskonałych instrukcji. Całe stworzenie jest święte. Grzechotka nie jest wyjątkiem. Jeśli chcesz zrobić grzechotkę, dobrym pomysłem może być poproszenie o pomoc swoich duchowych pomocników".

PROWADZĄCY:

Krzysztof Sawiński

Od zawsze związany z naturą. Gdy poczuł zainteresowanie światem duchów zaczął tworzyć bębny i grzechotki ułatwiające kontakt z „tamtym” światem. Jego grzechotki są już w kilku krajach takich jak Polska, Wielka Brytania, Francja, Włochy, USA, Kanada, Tajlandia, Irlandia, Szwecja, Hiszpania. Wiedząc o tym jak silne jest powiązanie gdy robi się samemu swoją grzechotkę lub bęben, postanowił się dzielić swoją wiedzą i umiejętnościami. Podczas warsztatów każdy będzie wspierany dobrym słowem i radą. Nikt nie zostanie pozostawiony sam sobie. Także po zakończeniu spotkania, z chęcią odpowie na wątpliwości lub pytania.


TERMIN:
10 czerwca 2021

ROZPOCZĘCIE:
10 czerwca o godz.10 (rozpoczynamy śniadaniem o godz. 9)

ZAKOŃCZENIE:
10 czerwca o godz.14 (kończymy obiadem w czwartek)

UWAGA:
można przyjechać dzień wcześniej!!

CENA WARSZTATU:
280 zł

CENA POBYTU:
wyżywienie 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie);
noclegi - w zależności od standardu od 33 zł do 124 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”
Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 662759576
Jacek Towalski: 602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska: 606994366


ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt!Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 100 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za 10.VI.2021”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]