Mezoterapia Igłowa Łódz

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Mezoterapia Igłowa Łódz

Postprzez Fijałka87 » 16 kwi 2021, o 11:06

Znacie jakieś miejsce w Łodzi, gdzie realizowane są zabiegi z zakresu mezoterapii igłowej? Chciałabym skorzystać z takiego zabiegu, jeśli chodzi o poprawę jędrności skóry. Tylko zastanawiam się jakiej oferty w tym zakresie najlepiej obecnie szukać i gdzie będzie można liczyć na dobrze wykonany zabieg. Jeśli jesteście w stanie coś podpowiedzieć to będę wdzięczna.
Fijałka87
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 kwi 2021, o 13:59

Re: Mezoterapia Igłowa Łódz

Postprzez Jasek88 » 27 kwi 2021, o 08:48

Mezoterapią igłową zajmuje się w Łodzi między innymi Skin Clinic z Tylnej. Bardzo dobre miejsce na wykonanie takiego zabiegu, gdzie będzie realizowany pod okiem doświadczonych specjalistów. Poza tym bardzo przyjemna atmosfera w tej klinice za co również wielki plus dla tych, którzy tam pracują i odpowiadają za obsługę osób zainteresowanych tego typu zabiegami.
Jasek88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 kwi 2021, o 08:46

Re: Mezoterapia Igłowa Łódz

Postprzez Zosia18 » 27 kwi 2021, o 13:35

Ja znam świetny gabinet w Gdańsku https://drmarcinnowak.pl/oferta/mezoterapia-iglowa/ bardzo polecam, bo ceny niewygórowane, a efekty świetne.
Zosia18
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 maja 2020, o 14:10

Re: Mezoterapia Igłowa Łódz

Postprzez Willow » 27 kwi 2021, o 14:34

Klinik medycyny estetycznej jest w Łodzi sporo, a mezoterapia to jeden z podstawowych zabiegów, więc wykonują go wszystkie.

Willow
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 kwi 2020, o 13:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]