Czy robicie zakupy z listą?

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Stella » 24 kwi 2021, o 20:57

liniana napisał(a):Staram się listę brać żeby nie zapomnieć o podstawowych produktach ale często mnie ponosi i do koszyka wpada dużo więcej produktów ;) dzisiaj byłam w Carrefour bo chciałam upolować fotel wiszacy, znalazlam u nich w promocji 2 osobowy za niecałe 9 stowek.

i jak kupiłaś - bo ja właśnie też się zastanawiam czy jedno czy dwuosobowy kupic 699 albo 899 - ciekawi mnie jak ze stabilnością - gazetka do 8 maja więc muszę się zastanowić
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez docha » 27 kwi 2021, o 09:17

zawsze z listą, planuję posiłki na cały tydzień, przeglądam okazje i gazetki, sprawdzam co jest taniej z aplikacją carrefoura i jadę raz w tygodniu na większe zakupy. Po pierwsze z aplikacją jest taniej, a po drugie mają ceny niskie jak dawniej na wiele produktów
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Theila » 30 kwi 2021, o 17:34

docha napisał(a):zawsze z listą, planuję posiłki na cały tydzień, przeglądam okazje i gazetki, sprawdzam co jest taniej z aplikacją carrefoura i jadę raz w tygodniu na większe zakupy. Po pierwsze z aplikacją jest taniej, a po drugie mają ceny niskie jak dawniej na wiele produktów



Lepiej by było jakbym w gazetkę Carrefour nie zaglądała wczoraj bo dziś byłam i uznałam że chce to i to i to i tamto i wyszedł cały koszyk :) Ale faktycznie cenowo nieźli są.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Faust » 1 maja 2021, o 18:33

Zawsze robię zakupy z listą, inaczej połowy rzeczy zapomnę, albo kupię rzeczy, których właściwie nie potrzebuję.

Faust
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 maja 2021, o 18:30

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Milosniczkazakupow » 15 maja 2021, o 10:09

Zawsze robię listę, zwłaszcza jeśli idę na zakupy do galerii bo szybko wypada mi z głowy :) Wysyłam sobie SMS - tak mi najłatwiej :D
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Tamagotchi » 18 maja 2021, o 09:07

Staram się robić zakupy z listą, ponieważ bardzo łatwo zapominam o tym, co powinnam była kupić. Łatwiej wtedy wszystko uzupełnić i to za jedną wycieczką do sklepu :)
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Trotka » 30 maja 2021, o 23:06

U mnie zakupy z listą to podstawa, raz na tydzień takie konkretne w Carrefourze, potem tylko pieczywo dokupuję.
Trotka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 mar 2020, o 19:56

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Theila » 31 maja 2021, o 18:41

Dziś wpadłam do Carrefour i moja lista sie nie sprawdziła, bo rabat -30% na zabawki więc trochę wzięłam dla dzieciaków w rodzinie :) A sobie wzięłam Twister też był na promocji https://www.carrefour.pl/lp-dzien-dziecka
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez anita_an » 23 cze 2021, o 10:02

Theila napisał(a):Dziś wpadłam do Carrefour i moja lista sie nie sprawdziła, bo rabat -30% na zabawki więc trochę wzięłam dla dzieciaków w rodzinie :) A sobie wzięłam Twister też był na promocji


Chyba byłyśmy na tej samej promocji, lubię takie akcje, zawsze kupuję na zapas trochę zabawek, moje dziecko często na urodziny chodzi do dzieciaków z klasy i żebym kupowała po regularnych cenach te zabawki to bym była chyba już bankrutem ;)
anita_an
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 8 lip 2019, o 11:15

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez docha » 28 cze 2021, o 09:26

Myślałam, ze tylko moja taka imprezowiczka ;)
Własnie jutro wybieram się po lalkę hairdorables, niecałe 40 zł przy regularnej cenie ponad 90, mega się opłaca
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Theila » 29 cze 2021, o 21:41

docha napisał(a):Myślałam, ze tylko moja taka imprezowiczka ;)
Własnie jutro wybieram się po lalkę hairdorables, niecałe 40 zł przy regularnej cenie ponad 90, mega się opłaca


Widziałam je w tej gazetce ceny niskie jak dawniej i zastanawiałam się czy chrześnicy wziąć. Ale skoro mówisz że tak się opłaca to chyba jednak podjadę do Carrefour.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez ViciWiki » 4 sie 2021, o 14:11

ja lubię robić z listy, wtedy nie chodzę pomniędzy wszystkimi półkami i nie kupuję niepotrzebnych rzeczy ;p
ViciWiki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 lip 2021, o 11:17

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Majsterka » 3 lis 2021, o 18:51

W tym Carrefour ostatnio jak byłam to fajna opcja Zyskoteki jest. Promocja z okazji urodzin Carrefour.
Majsterka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 sie 2021, o 09:31

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Theila » 5 lis 2021, o 10:15

Carrefour dalej ma Zyskotekę i ogrom promocji. Ostatnio jechałam to musiałam sobie pozaznaczać w gazetkach, bo nie zapamiętałabym co chce kupić :) https://www.carrefour.pl/promocje/gazetka-promocyjna
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Adkaa00 » 6 gru 2021, o 16:03

taaaak, zawsze z listą
Adkaa00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 6 gru 2021, o 15:27

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez wenek » 12 sty 2022, o 19:27

Jeśli są to duże zakupy, to jak najbardziej tak. Ostatnio spodobała mi się bardzo kierownica do hulajnogi wyczynowej i postanowiłam ją sobie kupić. Jeżdżę na hulajnodze już sporo czasu i bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na ten sklep https://manualshop.pl/kierownica-do-hul ... yczynowej/
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez zuzannaa » 18 sty 2022, o 15:43

Jesli chodzi o pieczywo to ja też zamawiam w sieci tutaj https://piekarniabuczek.pl/ macie fajna piekarnie online, polecam bułeczki rewelacja.
zuzannaa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lip 2019, o 10:25

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez renata56 » 16 paź 2022, o 19:05

Przy dzieciach i konieczności utrzymania rodziny liczą się też oszczędności. Dlatego zawsze szukam okazji, różnych kodów rabatowych czy promocji, dlatego zazwyczaj mam wszystko dokładnie rozpisane. Wiem, co kupić i ile będzie mnie to kosztowało. Zwracam na to szczególną uwagę w przypadku zakupów dla dzieci. Dużo fajnych ofert znalazłam na stronie: promocjedladzieci.pl
renata56
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 paź 2022, o 18:54

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez renata56 » 18 paź 2022, o 21:56

Ja zawsze korzystam ze stron z promocjami, dlatego wolę wcześniej zrobić listę rzeczy, których potrzebuje. Dzięki temu kupuje tylko to, czego potrzebuje i to w niższych cenach. Korzystam między innymi ze strony promocjedladzieci.pl
renata56
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 paź 2022, o 18:54

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez rogatka » 17 lis 2022, o 14:17

Oczywiście i dodatkowo do sklepu nie chodzę głodna, bo wtedy kupuję co popadnie :D Wybieram nieduże sklepy ale z asortymentem od lokalnych dostawców i rolników, np. sieć sklepów Lubi w Olsztynie. Markety omijam szerokim łukiem, bo tam zawsze kupie 3x tyle co potrzebuje.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]