Dobre drzwi wejściowe

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Dobre drzwi wejściowe

Postprzez monicabe » 4 maja 2021, o 14:31

Witam.
Czy ktoś mógłby mi doradzić dobre drzwi wejściowe? (tylko nie drewniane- ekspozycja na słońce bez zadaszenia, a kolor antracyt)
Czy jest sens inwestycji w aluminium?
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Dobre drzwi wejściowe

Postprzez rema » 5 maja 2021, o 07:44

Ja mam aluminiowe w kolorze Orzech, od strony południowej bez cienia. Jak na razie sezon słoneczny przeżyły bez żadnych widocznych uszkodzeń.

Zamawialiśmy w firmie Kapica:
https://kapica.pl/produkty/konstrukcje-aluminiowe/

Zarówno okna, jak i drzwi. Dałam tutaj kontakt, na stronie jest cały katalog. Dobra firma, porównywałam parametry i w firmie dostalismy najlepszą jakość w stosunku do ceny.
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Dobre drzwi wejściowe

Postprzez Edward92 » 5 maja 2021, o 10:51

Najlepiej inwestować w takie drzwi, które będą bardzo solidne. Mają w końcu wystarczyć na wiele lat. Poza tym powinny być jak najbardziej szczelne. Dzięki temu nie utracisz zbyt wiele ciepła, ani nie utracisz tak szybko chłodu w letnie dni.
Edward92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 maja 2021, o 10:35

Re: Dobre drzwi wejściowe

Postprzez mirinda67 » 19 maja 2021, o 11:32

Aluminium super inwestycja jeśli chodzi o drzwi. Na pewno trwalsza niż inne materiały. Sprawdź sobie w Aluhaus, moja koleżanka ma drzwi tego producenta i ja również będę zamawiać pod koniec roku.
mirinda67
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 15 paź 2018, o 12:33

Re: Dobre drzwi wejściowe

Postprzez Refina » 26 maja 2021, o 10:52

Chcę doradzić https://otomistrz.pl/stolarz/ wspaniałemu stolarzowi, z którym miałem już doświadczenie i byłem zadowolony.
Polecam naprawdę prawdziwego profesjonalistę
Refina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 maja 2021, o 10:14

Re: Dobre drzwi wejściowe

Postprzez Majorka » 5 paź 2021, o 22:02

Mam u siebie w domu drzwi stalowe z KMT. Przede wszystkim są bardzo solidne - szczelne i z dobrą izolacja termiczną. Kupiłam model Supertherm 90 i uważam, że to bardzo dobra inwestycja. Kupując można starać się o dofinansowanie ponieważ spełniają one warunki programu Czyste Powietrze.
Majorka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 paź 2021, o 21:52

Re: Dobre drzwi wejściowe

Postprzez Lawenda » 5 mar 2022, o 18:50

Majorka napisał(a):Mam u siebie w domu drzwi stalowe z KMT. Przede wszystkim są bardzo solidne - szczelne i z dobrą izolacja termiczną. Kupiłam model Supertherm 90 i uważam, że to bardzo dobra inwestycja. Kupując można starać się o dofinansowanie ponieważ spełniają one warunki programu Czyste Powietrze.


@Majorka ja mam drzwi z KMT ale w mieszkaniu. Szukałam dobrych drzwi akustycznych i te sprawdzają się bardzo dobrze. Skutecznie wyciszają odgłosy z klatki schodowej.
Jesteśmy bardzo z nich zadowoleni
Lawenda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 mar 2022, o 17:33
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron