brak okresu

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

brak okresu

Postprzez anka@ » 2 lut 2021, o 19:12

Witam mam 17 lat za 3 miesiące 18 współżyje z moim chłopakiem od grudnia oczywiscie z zabezpieczeniem nic nie pęka nigdy zawsze oboje sprawdzamy dla pewnosci czy wszystko okej i przychodze z takim pytaniem ostatni okres miałam 29 grudnia i trwał do 4 stycznia aktualnie nadal nie dostałam kolejnego jakos 2 tygodnie przed mialam tygodniowe brazowe plamienie i raz z nieco krwi i jakby upławy nie wiem ale nic mnie nie bolalo czy to przy oddawaniu moczu czy cokolwiek ogolne zmeczenie martwilam sie ze moze byc to ciaza strasznie sie tym stresowalam ale okolo 10 dni od stosunku robilam test wyszedl negatywny dla pewnosci zrobilam kolejny i rowniez teraz w dzien spodziewanej miesiaczki rowniez i nadal negatywny i nie wiem o co chodzi strasznie sie stresuje co to moze byc... a boje sie powiedziec mamie aby zapisala mnie do ginekologa okres zmienialm sie zazwyczaj 3 dni do przodu i bylam pewna ze 1 stycznia najpozniej dostane ale teraz nawet nie mam takich typowych boli przedokresowych jak zawsze mialam sa nieco takie delikatnie i sporadyczne nie wiem moze to przez stres aktualnie sluz jak zawsze bez zmian byłabym wdzieczna za odpowiedzi...
anka@
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lut 2021, o 19:10

Re: brak okresu

Postprzez Xenalia » 28 lut 2021, o 19:47

Wiesz jeśli sie zabezpieczyliście prezerwatywą to nie powinno być problemu, może tak po prostu masz, czasem plamienia występują. Ze sie stresujesz to normalna sprawa, ja bym ci radziła jednak sięgnąć po inna antykoncepcję ,bo prezerwatywy mogą być zawodne i zawsze ten stres z tylu głowy zawsze zostaje, ja miałam podobnie, dlatego przeszłam na pigułki,biorę belarę juz kilka lat i nie mam żadnych skutków ubocznych i w pełni jestem zabezpieczona.
Xenalia
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 19:45

Re: brak okresu

Postprzez vantiel » 23 mar 2021, o 19:33

hej, tak naprawde jestes jeszcze bardzo mloda i takie wahania sa normalne. nie stresuj sie. na nieregularne miesiaczki polecam wam afrodyte smart, na podstawie sliny powie ci w jakim dniu cyklu jestes ;)
vantiel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 mar 2021, o 17:52

Re: brak okresu

Postprzez kwikkwik » 27 mar 2021, o 18:50

przedewszytkim isć do lekarza :) i zób test

kwikkwik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 mar 2021, o 17:20

Re: brak okresu

Postprzez likoo » 12 kwi 2021, o 19:15

brak okresu moze byc to stres i bardzo wiele innych czynników

likoo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 kwi 2021, o 10:54

Re: brak okresu

Postprzez vantiel » 7 maja 2021, o 16:37

anka@ napisał(a):Witam mam 17 lat za 3 miesiące 18 współżyje z moim chłopakiem od grudnia oczywiscie z zabezpieczeniem nic nie pęka nigdy zawsze oboje sprawdzamy dla pewnosci czy wszystko okej i przychodze z takim pytaniem ostatni okres miałam 29 grudnia i trwał do 4 stycznia aktualnie nadal nie dostałam kolejnego jakos 2 tygodnie przed mialam tygodniowe brazowe plamienie i raz z nieco krwi i jakby upławy nie wiem ale nic mnie nie bolalo czy to przy oddawaniu moczu czy cokolwiek ogolne zmeczenie martwilam sie ze moze byc to ciaza strasznie sie tym stresowalam ale okolo 10 dni od stosunku robilam test wyszedl negatywny dla pewnosci zrobilam kolejny i rowniez teraz w dzien spodziewanej miesiaczki rowniez i nadal negatywny i nie wiem o co chodzi strasznie sie stresuje co to moze byc... a boje sie powiedziec mamie aby zapisala mnie do ginekologa okres zmienialm sie zazwyczaj 3 dni do przodu i bylam pewna ze 1 stycznia najpozniej dostane ale teraz nawet nie mam takich typowych boli przedokresowych jak zawsze mialam sa nieco takie delikatnie i sporadyczne nie wiem moze to przez stres aktualnie sluz jak zawsze bez zmian byłabym wdzieczna za odpowiedzi...

moim zdaniem przez ten stres ci sie spoznia, ja tak kiedys 2 tygodnie mialam. wyprobuj tester afrodyty i przed stosunkiem zawsze mozesz sprawdzic jaki masz dzien cyklu - ulatwi wam to zadanie i bedziecie wiedziec co robic, tzn czy bardziej sie zabezpieczyc np
vantiel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 mar 2021, o 17:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]