Nie wiem co myśleć ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Nie wiem co myśleć ?

Postprzez Kasia0900 » 16 mar 2021, o 12:17

Cześć kochane. Oto moja sytuacja. Od dłuższego czasu znam pewnego faceta, z wyglądu nic specjalnego. Zaprosił mnie kiedyś kilka razy na spotkanie, pojechaliśmy nawet na dwie wycieczki. Było w miarę fajnie bo z nikim wcześniej nigdzie się nie wybrałam chociaż widziałam jak się stresuje tą sytuacją bo słabo mu szła rozmowa i jej rozwinięcie. Do rzeczy. Od miesiąca pisze do mnie na przywitanie i na dobranoc. Pyta jak się czuję, co u mnie, jak miną dzień, czasami nie wiem co odpowiedzieć. Jak się do tego odnieść ? Jestem raczej osobą cichą, nieśmiałą i nigdy z żaden mężczyzna nie zadawał mi takich pytań i nie wiem jak to rozumieć ?
Kasia0900
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 mar 2021, o 11:52

Re: Nie wiem co myśleć ?

Postprzez Amelia1 » 9 kwi 2021, o 15:21

Hejka. Moim zdaniem pisze do Ciebie i zadaje Ci te pytania bo mu na Tobie zależy. Najlepiej gdybyś z nim pogadała o tym. Powodzenia :)
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Nie wiem co myśleć ?

Postprzez PatrycjaB » 12 kwi 2021, o 11:58

Kasia0900 napisał(a):Cześć kochane. Oto moja sytuacja. Od dłuższego czasu znam pewnego faceta, z wyglądu nic specjalnego. Zaprosił mnie kiedyś kilka razy na spotkanie, pojechaliśmy nawet na dwie wycieczki. Było w miarę fajnie bo z nikim wcześniej nigdzie się nie wybrałam chociaż widziałam jak się stresuje tą sytuacją bo słabo mu szła rozmowa i jej rozwinięcie. Do rzeczy. Od miesiąca pisze do mnie na przywitanie i na dobranoc. Pyta jak się czuję, co u mnie, jak miną dzień, czasami nie wiem co odpowiedzieć. Jak się do tego odnieść ? Jestem raczej osobą cichą, nieśmiałą i nigdy z żaden mężczyzna nie zadawał mi takich pytań i nie wiem jak to rozumieć ?


Cześć poprostu z nim porozmawiaj ! A tak wogolę mam na imie Patrycja pochodzę z kujaw .Zajmuję się polecaniem produktów z katalogu i natym zarabiam , może chcesz sobie dorobić?
PatrycjaB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 kwi 2021, o 16:45

Re: Nie wiem co myśleć ?

Postprzez Milosniczkazakupow » 15 maja 2021, o 10:15

Rozmowa będzie najlepszym rozwiązaniem. Widać, że mu zależy :)
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Nie wiem co myśleć ?

Postprzez Julka Wiadomska » 18 maja 2021, o 01:15

Widać, ze Pan próbuje utrzymać relacje i liczy na kolejne spotkanie, spodobałaś sie jemu ;) powodzenia

Julka Wiadomska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 maja 2021, o 01:08
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]