Trwałość tapety

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Trwałość tapety

Postprzez izabelka994 » 28 gru 2020, o 09:38

to pewnie zależy bardzo mocno od tego jaką tapetę wybierzesz
izabelka994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 lis 2020, o 15:20

Re: Trwałość tapety

Postprzez andrat » 24 maja 2021, o 11:28

Ma ktos tapety papierowe? Jesteście zadowoleni? Podoba mi się jeden wzór i nie wiem w sumie czy się decydować czy nie. Czy nie lepiej jednak zdecydować się na tapetę na flizelinie.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Trwałość tapety

Postprzez Cesme » 24 maja 2021, o 12:11

Polecam Ci bardziej flizelinową. Jest bardziej wytrzymała. No i nie wiem czy będziesz taką tapetę kładła samodzielnie, czy może będziesz wołała kogoś do pomocy. Ale jeśli sama chcesz nakleić na scianę to ta na flizelinie jest łatwiejsza. Jest grubsza. Poza tym wybacza drobne niedoskonałości na ścianie jesli ściana ma jakieś wglębienia.
Nie wiem jaki wzór Ci się podoba, ale polecam zajrzeć sobie do Leroy Merlin i zobaczyć sobie, czy nie ma takiego samego albo podobnego w przypadku tapet flizelinowych:
https://leroymerlin.pl/dekoracja-scian- ... ,a869.html

Mają tam spory wybór tapet winylowych i ciągle coś nowego dochodzi do sklepu. Zamawialam w sklepie dwie tapety do kuchni oraz do sypiani, jakościowo naprawde ok, a jest taniej niż zamawiając tapety w katalogu.
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], rimisichess4311, tafolkgerloa9944