Spodnie o szerokich nogawkach

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Spodnie o szerokich nogawkach

Postprzez Tamagotchi » 24 maja 2021, o 09:17

Chyba powszechne jest teraz mówienie, że spodnie rurki są dla milenialsów, osób "starszych", a pokolenie Z, młodsi ludzie, noszą spodnie o szerokich nogawkach. Co więcej, młodsi uważają, że Ci starsi niemodni.

Pytanie zatem: jakie Wy wolicie spodnie? Rurki czy raczej proste lub nawet luźne kroje?
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Spodnie o szerokich nogawkach

Postprzez KŁRWJGzP » 25 maja 2021, o 14:02

Takie w których jest wygodnie. Czasem o wąskich nogawkach a niekiedy w luźniejszych. Zależy co do czego pasuje i w czym dobrze się wygląda.
KŁRWJGzP
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 maja 2021, o 13:51

Re: Spodnie o szerokich nogawkach

Postprzez Milosniczkazakupow » 25 maja 2021, o 15:24

Zależy od stylizacji, ale moda ciągle powraca więc chyba już nie ma reguły kto w czym chodzi. Ja kocham obcisłe spodnie jak i obecne MOM czy WIDE LEG.
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Spodnie o szerokich nogawkach

Postprzez Tamagotchi » 27 maja 2021, o 08:43

Też uważam, że wszystko jest uzależnione wyłącznie od tego, w czym dobrze się człowiek czuje. Ja mam wrażenie, że w szerszych spodniach tonę :(
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Spodnie o szerokich nogawkach

Postprzez marta » 29 mar 2022, o 14:54

Ostatnio będąc w sklepie cross jeans przymierzałam dzwony. A dokładnie fason Flare fit model Faye. Charakteryzuje się średnim stanem, dopasowaną górą i rozszerzającą się od wysokości kolan nogawką. Powiem wam , ze nie czułam się w nich zbyt dobrze. Spodnie prezentują się naprawdę nieźle ale ja chyba rzeczywiscie jestem z innej epoki. Lubię rurki i dopóki będę w nich względnie wyglądała to je będe nosiła. Później zawsze pozostają mi mom jeans.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01

Re: Spodnie o szerokich nogawkach

Postprzez KatarzynaM » 28 cze 2022, o 11:50

Jak byłam młodsza to noszenie szerokich spodni było niemodne, kupowało się rurki i tak miałam zakodowane. Gdy teraz moda wróciła na szerokie spodnie ciężko było mi przekonać się, żeby założyć je. Kupiłam sobie model od Natally Fashion link tu: https://natallyfashion.pl/pl/p/Spodnie- ... czarne/373 i powiem wam, że jestem zachwycona. Jest to alternatywa dla mnie i odskocznia od jeansów.
KatarzynaM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 28 cze 2022, o 10:34

Re: Spodnie o szerokich nogawkach

Postprzez Grekk9 » 31 sie 2022, o 07:58

Panie zdecydowanie lepiej wyglądają w rurkach, chociaż rozumiem, że pewnie szersze spodnie są wygodniejsze
Grekk9
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 28 lip 2022, o 10:14

Re: Spodnie o szerokich nogawkach

Postprzez Monique1 » 11 paź 2022, o 10:46

ogólnie ten trend bardzo mi się podoba, ale ja w takich spodniach wyglądam dziwnie. stawiam na klasyczne modele, ale lubię też dresy. ostatnio zamówiłam sobię parę w sklepie luxusowi.pl i muszę przyznać, że są wygodne i dobrze wyglądają.
Avatar użytkownika
Monique1
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 14:40

Re: Spodnie o szerokich nogawkach

Postprzez nelik » 15 paź 2022, o 17:26

kompletnie nie podobają mi się takie spodnie... kiedyś dzwony rzeczywiście były modne i fajne ale odkąd znam rurki to jednak one wiodą prym i sprawdzają się super dla niemal każdej figury

nelik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 paź 2022, o 17:13

Re: Spodnie o szerokich nogawkach

Postprzez KatarzynaM » 27 paź 2022, o 09:00

Nie byłam przekonana do szerokich spodni, pamiętam jako dziecko nie lubiłam chodzić w dzwonach i byłam szczęśliwa jak zaczęto chodzić w rurkach. Jednak kupiłam sobie jedną parę szerokich spodni od Natally Fashion (lubię tą stronę kupuję tam sukienki) i powiem wam, że naprawdę fajnie leżą i super się w nich czuję :)
KatarzynaM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 28 cze 2022, o 10:34

Re: Spodnie o szerokich nogawkach

Postprzez Majeczka090 » 9 lis 2022, o 15:29

ostatnio oglądałam sztruksowe szwedy w odcieniu miodowym, ale jakoś dziwnie się w nich czułam. w końcu kupiłam jeansy o prostym kroju w sklepie luxusowi.pl. dobrze zrobiłam, bo się jeszcze załapałam na 20% zniżkę, a w spodniach wyglądam dobrze.
Avatar użytkownika
Majeczka090
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 11 paź 2013, o 11:32
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]