Drogeria kosmetyczna

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Drogeria kosmetyczna

Postprzez deborah » 28 sty 2021, o 09:59

Bardzo długo szukałam taniej drogerii internetowej, w której znajdę szeroki wybór kosmetyków pielęgnacyjnych i makijażowych. Drogeria abcKosmetyczne to sklep, posiadający w swojej ofercie identyczne produkty, jak w sklepach stacjonarnych, tylko w znacznie niższych cenach. Paczka przychodzi odpowiednio zabezpieczona, dostawa jest szybka i przyjemna. Znaleźć u nich można produkty z wielu kategorii, polecam zerknąć :)
deborah
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 10:43

Re: Drogeria kosmetyczna

Postprzez orientalna_ola » 14 lut 2021, o 19:36

Ja się mocno przyzwyczaiłam już do zamawiania z Notino ;-) wybór spory, ceny spoko, klik klik, 2 dni czekania i wszystko jest.
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Drogeria kosmetyczna

Postprzez Ginger333 » 21 lut 2021, o 13:57

orientalna_ola napisał(a):Ja się mocno przyzwyczaiłam już do zamawiania z Notino ;-) wybór spory, ceny spoko, klik klik, 2 dni czekania i wszystko jest.


Ja również u nich kupuję. Dla mnie hitem są próbki perfum które mogę kupić żeby poznać zapach. Jakiś czas temu przerzuciłam się tylko na nie i dzięki temu nie ma nudy a zawsze jakiś zapach w torebce mam;-)
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: Drogeria kosmetyczna

Postprzez Amelia1 » 9 kwi 2021, o 10:47

Zajrzałam tam i jestem bardzo zadowolona, teraz nie muszę chodzić do sklepów stacjonarnych ;)
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Drogeria kosmetyczna

Postprzez liniana » 14 kwi 2021, o 21:17

Nie jest to typowo drogeria ale można tam znaleźć bardzo dużo kosmetyków - apteka online aptelia.pl, mają świetny wybór produktów, dobre ceny, jestem zadowolona z zakupow
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Drogeria kosmetyczna

Postprzez Stella » 24 kwi 2021, o 20:50

liniana napisał(a):Nie jest to typowo drogeria ale można tam znaleźć bardzo dużo kosmetyków - apteka online aptelia.pl, mają świetny wybór produktów, dobre ceny, jestem zadowolona z zakupow

masz tam masę kosmetyków - duży wybór kosmetyków naturalnych czy azjatyckich z dokładnymi opisami przeznaczenia, sposobu uzycia, czy składem.
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: Drogeria kosmetyczna

Postprzez Morelka80 » 28 maja 2021, o 14:55

Ja ogólnie lubię korzystać z kosmetyków łatwo dostępnych. Na przykład Bielenda takie ma bo można kupić na ich stronie internetowej jak i w rossmanie :) wyprobujcie sobie ich serie eco sorbet koniecznie!
Morelka80
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 15:40

Re: Drogeria kosmetyczna

Postprzez Mia25 » 2 cze 2021, o 14:51

Ja polecam od siebie sklep Unique Cosmetics kosmetyki bardzo dobrej jakości i w dobrych cenach.
Mia25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 kwi 2021, o 15:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]