Sukienki na lato

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Sukienki na lato

Postprzez Milosniczkazakupow » 3 cze 2021, o 12:08

Hej! Szukam zwiewnych, lekkich sukienek na lato. Nie muszą być eleganckie. Planuję wakacje za granicą i chciałabym mieć w czym wyjść na miasto wieczorem :)
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Sukienki na lato

Postprzez Tamagotchi » 7 cze 2021, o 08:06

Teraz pewnie znajdziesz je w każdej sieciówce :D
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Sukienki na lato

Postprzez ketma » 7 lip 2021, o 07:59

Merg znasz? Poprzeglądaj sobie sukienki. Na pewno coś znajdziesz. Ja w zasadzie zawsze kupuję w sieci, bo tak mi jest dużo łatwiej coś znaleźć. Szukanie online jest szybsze, wygodniejsze i po prostu lepiej się sprawdza - temat znam od środka.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: Sukienki na lato

Postprzez lusilla1 » 9 lip 2021, o 15:49

Powiem Ci, że najwięcej perełek znalazłam na vinted. Moim zdaniem to najlepsze miejsce do trafienia czegoś fajnego i dopasowanego jednocześnie :) możesz sobie ustalić konkretną cenę i znaleźć dla siebie coś naprawdę fajowego!

]:-)
Avatar użytkownika
lusilla1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 cze 2021, o 09:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Sukienki na lato

Postprzez makiwals » 30 lip 2021, o 01:09

Też uważam, że vinted to dobre miejsce. Ale jest też sporo innych ciekawych miejsc/sklepów.

Suplementy diety firmy duolife to najlepsze, co może spotkać twój organizm. Jeśli nie radzisz sobie z bezsennością, problemami z trawieniem czy dietą - nasze produkty pobudzą Cię do życia! Sprawdź suplementy Duolife
makiwals
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 lip 2021, o 01:02

Re: Sukienki na lato

Postprzez marta » 2 wrz 2021, o 11:02

Miesiąc temu kupiłam na internetowej stronie sklepu cross jeans fajną dresową sukienkę . Prosty krój. Tył trochę dłuższy od przoduale całość sięga do kolan. Na wysokości talii ma dwie kieszenie. Może i nie jest z lekkiego materiału ale jest przewiewna. Nosiłam ją w upalne dni i nie pociłam się.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01

Re: Sukienki na lato

Postprzez kiniaxx99 » 14 wrz 2021, o 13:41

Może butik.pl :) masz tam zbieranine sukienek ze wszystkich butików https://butik.pl/sukienki-na-co-dzien/
kiniaxx99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 wrz 2021, o 13:38

Re: Sukienki na lato

Postprzez famo » 17 wrz 2021, o 10:46

Dziewczyny koniecznie sprawdźcie na stronie https://sukienki.pl/sukienki-na-lato, znajoma mim poleciła i jeżeli mam kupować nową sukienkę to tylko tam. Mają bardzo duży wybór, można znaleźć coś na każdą okazję, a nawet na co dzień, systematycznie uzupełniane i dodawane nowe modele, jest w czym wybierać ;) ceny też są świetne zwłaszcza w przełożeniu do jakości, zawsze jestem zadowolona z zakupów.
famo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 22:56

Re: Sukienki na lato

Postprzez CosmosModa123 » 22 wrz 2021, o 14:03

Polecam sukienki z tej strony
https://cosmosmoda.pl/45-sukienki-wizytowe
Zawsze zamawiam i jestem mega zadowolona :)
CosmosModa123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 21 wrz 2021, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]