Dobry ortodonta Warszawa ?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez anika89 » 16 lut 2018, o 16:40

ja akurat robiłam aparat w Kielcach ale długo przepytywałam znajomych i szperałam po forach. Trzeba uważać, bo zle dobrany aparat może jeszcze bardziej zniszczyc zgryz

anika89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lut 2018, o 16:15

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez Roksi » 11 kwi 2019, o 17:23

fugazi napisał(a):Ja z czystym sumieniem polecam Panią Annę Stach. Naprawdę zna się na rzeczy - ma doświadczenie i bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, ale też indywidualnie. Moje leczenie rozpoczęło się od specjalnego planu leczenia, w którym zostałem zapoznany z poszczególnymi etapami procesu, wszystko było ładnie opisane i czytelne. Regularne wizyty kontrolne też wspominam bardzo dobrze,a teraz ciesze się prostymi zębami. Polecam serdecznie!


Zazdroszczę, bo ja lecę się już 18 miesięcy w enel med i Pani doktor najwyraźniej nie radzi sobie z moim przypadkiem. Powiedziałbym że narobiła mi więcej szkód niż miałem przed leczeniem.
Roksi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 17:13

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez reginne » 13 maja 2019, o 10:27

świetni ortodonci pracują w Corten Medic - miałam tutaj zakładany aparat estetyczny, który znacznie poprawił mój uśmiech i jestem bardzo zadowolona :) co więcej mają spory wybór takich aparatów
reginne
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 28 maja 2018, o 08:52

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez ellena » 28 maja 2019, o 20:19

Ważne aby przed założeniem aparatu zrobić dobre prześwietlenie uzębienia. Świetnie wyposażona pracowni radiologii na Białołęce to Diagdent. Sama miałam tam okazję robić tomografię zębów i wszystko przebiegło szybko i sprawnie.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez marek » 19 cze 2019, o 13:49

Roksi napisał(a):
fugazi napisał(a):Ja z czystym sumieniem polecam Panią Annę Stach. Naprawdę zna się na rzeczy - ma doświadczenie i bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, ale też indywidualnie. Moje leczenie rozpoczęło się od specjalnego planu leczenia, w którym zostałem zapoznany z poszczególnymi etapami procesu, wszystko było ładnie opisane i czytelne. Regularne wizyty kontrolne też wspominam bardzo dobrze,a teraz ciesze się prostymi zębami. Polecam serdecznie!


Zazdroszczę, bo ja lecę się już 18 miesięcy w enel med i Pani doktor najwyraźniej nie radzi sobie z moim przypadkiem. Powiedziałbym że narobiła mi więcej szkód niż miałem przed leczeniem.


Możesz dokładnie wyjaśnić na czym polegał problem w leczeniu u Anny Stach? Mam zamiar iść do niej na wizytę ortodontyczną a teraz to już nie wiem. Może jest ktoś jeszcze, kto wypowie się na temat przebiegu leczenia u Pani Stach?
marek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 cze 2019, o 13:46

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez KarinaWilk » 26 lip 2019, o 10:05

Z czystym sumieniem mogłabym polecić Prof Fudaleja oraz jego zespół (Warszawa - ul. Wielicka). Ja co prawda jestem już po leczeniu. Efekty supeer. Wszystko trwało dwa lata i dwa miesiące. Bez komplikacji. Ceny przystępne - jak na Warszawę. Jestem na Tak i polecam!
KarinaWilk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lip 2019, o 10:03

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez minka18 » 14 paź 2019, o 21:35

Mam do polecenia znakomitego ortodonte, ale z Czestochowy. To wlasnie ortodontaczestochowa . com. pl/ odpowiada za doprowadzenie mojego uzebienia do nalezytego porzadku. Leczenie ortodontyczne + aparat zdzialaly cuda!
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez alice81 » 30 lis 2019, o 18:16

W Warszawie polecam klinikę Rock Your Smile, ja chodzę do dr Gatkowskiej akurat. Bardzo jestem zadowolona z efektów leczenia aparatem ortodontycznym, zmiany są in plus :) Leczenie idzie zgodnie z planem, jestem dopiero na półmetku, a już różnica jest bardzo widoczna :)
alice81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 lis 2019, o 21:59

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez manikan » 20 gru 2019, o 23:38

Ja zakładałam aparat w Ratyńscy Dental Clinic na Józefowie. Bardzo profesjonalna klinika, leczą zgodnie z najnowocześniejszymi metodami.Poleciła mi ich znajoma i jestem zadowolona ze zmieniłam swojego dotychczasowego stomatologa.
manikan
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 21:17

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez milena34 » 4 mar 2020, o 11:16

Zdecydowanie Demeter przy Białostockiej! Od prawie półtora roku leczę się ortodontycznie u dr Piegat i jestem bardzo zadowolona. Widać już efekty, a doktor jest rzetelna, miła i nie naciąga na kasę. W Demeter pracują sami zaufani specjaliści, polecam serdecznie.
milena34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 mar 2020, o 11:15

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez Karol927 » 4 mar 2020, o 16:01

Dzięki za info
Karol927
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 mar 2020, o 15:53
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez dentgall » 14 lip 2020, o 10:53

Również polecam szukać ortodonty w Warszawie. Na ortodoncie nie warto oszczędzać, piękny uśmiech jest warty każdych pieniędzy.

dentgall
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lip 2020, o 10:51

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez daniel36Wilk12 » 4 sty 2021, o 14:28

Witam ja polecam Ortodonta Góra Kalwaria bardzo dobrzy specjaliści. U mojej córki zdiagnozowano dużą wadę zgryzu, gdzie niektórzy lekarze nie chcieli się jej podjąć. Pani doktor fachowo podeszła do problemu. Teraz moja córka ma piękne zęby.
daniel36Wilk12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 cze 2020, o 12:24

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez lilka86 » 18 lut 2021, o 19:14

Ja mogę Wam poleci gabinety Eurodental. Mają tam naprawdę świetnych specjalistów z dużym doświadczeniem.
lilka86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 lut 2021, o 18:38

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez jonkiszowa01 » 10 cze 2021, o 17:26

Dla mnie bezkonkurencyjnie Elektoralna. Wcześniej liczyłam się w innej klinice, ale dopiero po przyjściu tutaj zauważyłam jak wielki jest przeskok umiejętności stomatologów pomiędzy tym a poprzednim miejscem.. bardzo profesjonalni ludzie, leczyłam tu zęby kanałowo i byłam aż zdziwiona, że praktycznie nie bolało. Moje dziecko też polubiło tu chodzić, więc tym lepiej.. zawsze jesteśmy zadowoleni z usług ;-)
jonkiszowa01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 cze 2021, o 17:14

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez Rozoweokulary » 17 cze 2021, o 11:59

Moją córkę do założenia aparatu wzięłam do Elektoralnej, bo wyczytałam na ich stronie, że mają dobre podejście do dzieci (moja córka jest bardzo lękliwym przypadkiem, zwłaszcza jeśli o dentystów chodzi :P ) i ku mojemu zaskoczeniu nie bała się a panie były w stosunku do niej na prawdę świetne. Jej ząbki się prostują tak jak trzeba i każda konsultacja jest fajną okazją do rozmowy i dowiedzenia się czegoś nowego.. Ja już trochę za stara chyba na aparat, ale kto wie może sama się przekonam i jeśli gdziekolwiek to na pewno tam.
Rozoweokulary
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 cze 2021, o 11:56

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez Katarzyna » 27 sie 2022, o 15:43

Ja z dzieckiem poszłam do Dentart. Panie bardzo miłe, widać, że mają podejście do dzieci.. wszystko rozpisały mi na kartce, cały proces leczenia. Mój syn od małego ma krzywe trójki u góry, rosną do przodu zamiast do dołu... niestety wiele bólu było... musieliśmy wyrwać te zęby, ponieważ okazało się na prześwietleniu, że w dziąśle są zęby stałe i żeby te rosły prosto musieliśmy wyrwać tamte... był płacz i histeria.. na szczęście w Dentart uratowali sytuację... Młody roztrzęsiony wszystkimi wizytami u nich się uspokoił... powiem, że lekarze tam mają wyjątkowe podejście do dzieci.
Katarzyna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 sie 2022, o 15:36

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez TynkaSch » 25 wrz 2023, o 15:07

Co do ortodonty, to warto sprawdzić w Mcs Przychodnia https://mcs-przychodnia.pl/clinics/poradnia-ortodoncji/ Fajnie by było też jak sie uda to na NFZ. Takie wizyty z dziećmi są możliwe, dopóki dziecko nie skończy 12 lat.
TynkaSch
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 lis 2021, o 18:08
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]