Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków

Postprzez Fijałka87 » 31 maja 2021, o 08:54

Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków, czy macie jakieś sprawdzone terapie, czy bardziej doceniacie polskie, a może zagraniczne marki, czy bierzecie wszystko, jak leci w drogeriach?
Fijałka87
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 15 kwi 2021, o 13:59

Re: Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków

Postprzez Tamagotchi » 1 cze 2021, o 08:39

Opieram się w dużej mierze na opiniach influencerów, którym ufam oraz zawsze analizuję składy. Od lat nie zamówiłam żadnego kosmetyku w ciemno.
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków

Postprzez Milosniczkazakupow » 4 cze 2021, o 18:09

Z polecenia kupuję, tego przez osoby trzecie czyli make up artist jak i znajomych. Pare razy posłuchałam również konsultantki w drogerii i jest całkiem nieźle
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków

Postprzez Natasza36 » 11 cze 2021, o 14:54

W drogerii odkryłam kosmetyki Naturikke i od tamtej pory regularnie kupuję, albo w ich sklepie internetowym, albo bezpośrednio na Allegro, bo mam lepsze warunki wysyłki trochę. Naturalny kolagen mi głównie pomaga, bo jednak skóra w wieku 40 lat potrzebuje takiego dodatku, właściwie codziennie. Kremy poza tym pięknie zapakowane. Jak otwierasz to przyjemny zapach się roztacza. Doceniam to, nie czuć takiej typowej chemii z tych kosmetyków.
Natasza36
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8 cze 2021, o 15:57
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]