Salon fryzjerski Ożarów Maz

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Salon fryzjerski Ożarów Maz

Postprzez Fijałka87 » 10 cze 2021, o 11:34

Hej dziewczyny, dajcie namiar na jakiś dobry salon fryzjerski, który funkcjonuje gdzieś w okolicach Ożarowa, albo w samym Ożarowie. Szukam miejsca, gdzie będzie można kompleksowo zadbać o włosy łącznie z koloryzacją i ewentualnie jakąś stylizacją, ułożeniem, czesaniem na różne okazje.
Fijałka87
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 kwi 2021, o 13:59

Re: Salon fryzjerski Ożarów Maz

Postprzez Natasza36 » 14 cze 2021, o 08:44

Salon Nika w Ożarowie na osiedlu mieszkaniowym KABEL, moim zdaniem będzie dobrą propozycją dla Ciebie. Jak chcesz mieć w jednym miejscu fryzjerkę i dodatkowo także opcję zrobienia paznokci to moim zdaniem najlepsze miejsce do tego. Salon profesjonalny, oferta bardzo dobra, poza tym również posiadają autoklaw medyczny do sterylizacji co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło !
Natasza36
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8 cze 2021, o 15:57

Re: Salon fryzjerski Ożarów Maz

Postprzez liczzi » 8 lip 2021, o 23:13

ja bym jednak na Twoim miejscu wybrała się do Warszawy, nie jest to daleko a znam świetne miejsce na Wilanowie to Magia Blondu, byłam już u Danusi, Kingi, obydwie są świetne
liczzi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 cze 2021, o 19:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Hivaa