Najlepsze podkłady

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Najlepsze podkłady

Postprzez rema » 20 maja 2021, o 11:29

Jakie są najlepsze podkłady dla skóry suchej z widocznymi skórkami? Każdy podkład którego używałam w jakiś sposób mi nie pasuje..
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Najlepsze podkłady

Postprzez Cesme » 20 maja 2021, o 12:25

Healthy Mix u mnie się sprawdził dobrze, ale jeszcze lepiej krem bb ze skin79 z serii Animals kolor Dry Monkey, jednak jeśli jesteś fanką matu to może Cię denerwować bo buzia się po nim bardzo świeci. No, ale wystarczy zaopatrzyć się w puder lub bibułki i będzie oki. Jak dla mnie super konsystencja, jest lekki i nie czuć go na twarzy, po zmyciu skóra jest nawilżona, a nie wysuszona i naciągnięta. Z tych mocniej kryjących możesz wypróbować sobie Loreal True Match, aczkolwiek polecam poszukać go w sklepach internetowych bo cena jest niższa: https://cocolita.pl/loreal-true-match Jak w Cocolita.
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Najlepsze podkłady

Postprzez Tamagotchi » 21 maja 2021, o 09:14

Może jakiś krem BB? Lżejsze, często mają właściwości nawilżające.
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Najlepsze podkłady

Postprzez Milosniczkazakupow » 21 maja 2021, o 10:54

Ja polecam L'Oreal True Match. Mam suchą skórę i nie wysusza mi jej. Ale może też spróbowałabym na Twoim miejscu czegoś lżejszego - kremów BB.
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Najlepsze podkłady

Postprzez Dorcia » 10 cze 2021, o 14:17

Myślicie, że na lato też będą lepsze kremy BB niż klasyczny podkład ? A jak z kryciem tych kremów, nigdy nie stosowałam...
Dorcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 paź 2020, o 22:53

Re: Najlepsze podkłady

Postprzez Mari_123 » 15 cze 2021, o 10:33

Dorcia napisał(a):Myślicie, że na lato też będą lepsze kremy BB niż klasyczny podkład ? A jak z kryciem tych kremów, nigdy nie stosowałam...


Zdecydowanie tak, potkłady są ciężkie, często w lecie zapychają pory, skóra pod nimi się poci. Na lato mogłabym polecić krem Petit BB Shimmeringu od Holika Holika, wybrałam na notino po dobrych opiniach, u mnie się sprawdził też doskonale ;)
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: Najlepsze podkłady

Postprzez Tamagotchi » 15 cze 2021, o 12:21

Dorcia napisał(a):Myślicie, że na lato też będą lepsze kremy BB niż klasyczny podkład ? A jak z kryciem tych kremów, nigdy nie stosowałam...


krem BB jest lżejszy i latem mniejsze szanse, że się zważy i będzie dziwnie wyglądać. Natomiast krycie... teoretycznie jest ciut słabsze, ale to wszystko zależy od konkretnego produktu
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Najlepsze podkłady

Postprzez Dagmara82 » 16 cze 2021, o 15:54

Dorcia napisał(a):Myślicie, że na lato też będą lepsze kremy BB niż klasyczny podkład ? A jak z kryciem tych kremów, nigdy nie stosowałam...


Można znaleźć na prawdę mega kryjące kremy bb jak np holika holika czy Bourjois Healthy Mix który jest nawet bardziej kryjący niż podkład o tej samej nazwie. Ja już dawno się przerzuciłam na kremy bb i bardzo je polubiłam
Dagmara82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 cze 2021, o 15:47

Re: Najlepsze podkłady

Postprzez wiki855 » 6 sty 2022, o 12:38

Polecam podkłady z naturalnym składem i mineralne dla mnie najlepsze okazały się od Annabelle , fajnie kryją nie pozostawiając efektu maski, nie ważą się , nie zapychają , fajnie wyrównają koloryt w ofercie dużą gamę kolorystyczną posiadają.
wiki855
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 6 sie 2021, o 15:37
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]