Miesiączki

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Miesiączki

Postprzez MartaMM » 2 cze 2021, o 13:23

Dziewczyny, używacie podpasek czy tamponów? Co według Was jest bardziej komfortowe w użyciu? Zwracacie uwagę na skład produktów przed zakupem? Ja ostatnio zaczęłam się trochę interesować własnie składami i doznałam lekkiego szoku. Bardzo szybko też przerzuciłam się na ekologiczne, wegańskie i bezpieczne produkty Masmi. Sama używam podpasek, zapewniają komfort noszenia, są zrobione w całości z przyjemnej i bezpiecznej bawełny. Dobrze wchłaniają i mocno trzymają się bielizny.
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Miesiączki

Postprzez Milosniczkazakupow » 2 cze 2021, o 13:49

Ja używam tylko tamponów, podpaski są dla mnie niehigieniczne
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Miesiączki

Postprzez Olkka » 4 cze 2021, o 23:25

Ja też używam tamponów- jakoś wygodniej mi się je nosi;) Ale za to również od Masmi. Kilka razy kupiłam inne ale od razu czuć różnicę w jakości materiału. Masmi jest w 100% z organicznej bawełny i hipoalergiczny, dlatego nie podrażniają.
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Miesiączki

Postprzez Karina_28 » 17 cze 2021, o 22:11

Olkka napisał(a):Ja też używam tamponów- jakoś wygodniej mi się je nosi;) Ale za to również od Masmi. Kilka razy kupiłam inne ale od razu czuć różnicę w jakości materiału. Masmi jest w 100% z organicznej bawełny i hipoalergiczny, dlatego nie podrażniają.


Wow! Na prawdę jest coś takiego? Dobrze wiedzieć:) Ja już wcześniej trafiłam na niby naturalne ale po weryfikacji okazały się nie tak bardzo naturalne jak o nich pisano;) Koniecznie sprawdzę to Masmi Ostatnio chyba nawet w rossmannie je widziałam więc już wiem po co sięgnąć;)
Karina_28
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 paź 2019, o 15:24

Re: Miesiączki

Postprzez Amela22 » 26 lip 2021, o 18:26

Również śmiało mogę polecić Masmi, już od jakiegoś czasu sięgam tylko po te produkty i przyznam, że czuję zdecydowaną różnicę. Najczęściej wybieram podpaski, są cienkie, chłonne i dobrze trzymają się bielizny a co fajne również w pełni biodegradowalne więc i środowisko na tym korzysta:)
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: Miesiączki

Postprzez Anka_1 » 27 lip 2021, o 00:29

Tampony Masmi to najwyższej jakości produkty w 100% organiczne, hipoalergiczne, bez składników zapachowych
Anka_1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 wrz 2020, o 12:17

Re: Miesiączki

Postprzez wiki855 » 20 sie 2021, o 10:27

Ja jednak wolę tamponów używać dla mnie bardziej komfortowe są , ale stawiam na te najzdrowsze dla mojego organizmu i kupuję tampony wykonane w całości z najzdrowszej certyfikowanej bawełny organicznej i wyposażonych w bawełniany system Cotton Lock, który zapobiega wypadaniu włókien i rozwarstwieniu tamponu (zapobiega pozostawaniu włókien po użyciu tamponu w pochwie, poprawiając higienę)
wiki855
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 6 sie 2021, o 15:37

Re: Miesiączki

Postprzez Anka_1 » 27 sie 2021, o 21:25

Również śmiało mogę polecić Masmi, już od jakiegoś czasu sięgam tylko po te produkty i przyznam, że czuję zdecydowaną różnicę. Najczęściej wybieram podpaski, są cienkie, chłonne i dobrze trzymają się bielizny a co fajne również w pełni biodegradowalne więc i środowisko na tym korzysta:)
Anka_1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 wrz 2020, o 12:17

Re: Miesiączki

Postprzez biedronkaaa » 23 kwi 2023, o 18:28

Ja najczęściej używam tamponów i to tych od Ginger Organic, w wersji z aplikatorem. Są bardzo wygodne w użytkowaniu dzięki aplikatorowi i też dzięki temu są, że tak to ujmę: higieniczne. Nie zawsze jest przecież jak umyć ręce itp ;) Są chłonne, nic nie przecieka i co jest dodatkowym ogromnym plusem to są eko i bio.

Obrazek
biedronkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 kwi 2023, o 18:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Venfvfger