Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez jadduus » 21 kwi 2021, o 11:41

Jeśli macie jakieś swoje sprawdzone sklepy w sieci, które możecie polecić z ubraniami to dawajcie znać. Zależy mi na jakimś sensownym sklepie z niezłymi cenami i ubraniami dobrej jakości. Ogólnie mi zależy na produktach, które da się w dobrej cenie kupić, ale jednocześnie będzie wiadomo, że również jakość wykonania będzie odpowiednia.
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez Kaśka99 » 26 kwi 2021, o 15:14

Ja ostatnio kupuje bielizne polskich marek w Pradlo.pl
Kupiłam sobie dobre piżamki z wiskozy są rewelacyjne

dobre produkty w przystępnej cenie
Kaśka99
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 sty 2021, o 15:17

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez Fijałka87 » 4 maja 2021, o 11:55

miałam okazję kupować w sklepie tresorbutik.pl i potwierdzam, że mają ciekawe ubrania, zróżnicowany wybór i można faktycznie coś interesującego dla siebie poszukać. Poza tym w mojej ocenie to obecnie jedna z lepszych ofert na rynku jeśli chodzi o ilość sukienek, bluzek czy spódniczek jakie w sprzedaży się znajdują. Pod tym kątem oferta wyraźnie się odróżnia.
Fijałka87
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 15 kwi 2021, o 13:59

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez milejskamarlena » 10 maja 2021, o 12:31

Ja kupuje zwykle na zalando ale sukienki tylko w sklepie e-sukienki.pl
milejskamarlena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 12:28

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez Kaśka99 » 15 maja 2021, o 21:10

Ostatnio kupiłam sobie fajna kieckę i koszulę Józefine plus size
kupiłam to wszystko w sklepie Pradlo.pl
dobrze się układa i świentnie spi. Jedwab wiskozowy jest bardzo dobrą dzianina i wysokiej jakości bielizna
Kaśka99
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 sty 2021, o 15:17

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez margaretka45 » 27 maja 2021, o 14:38

Moim sprawdzonym sklepem dla wszystkich mam jest Formommy.pl. Kobiece i stylowe ciuchy pokazują, że w ciąży też można wyglądać cudownie.
margaretka45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 mar 2021, o 18:41

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez Milosniczkazakupow » 28 maja 2021, o 13:57

Ja kupuje na stronie cinamoon lub selfieroom, ceny nie są bardzo niskie ale jakość super
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez OlaaM123 » 18 cze 2021, o 11:13

Ja polecam Monnari, ostatnio kupiłam tam sukienkę maxi i jest naprawdę świetna, na aktualne upały jest idealna, ale przez to że jest dłuższa to na wiosnę czy jesień też się przyda
OlaaM123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 cze 2021, o 11:10

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez marta » 20 sie 2021, o 20:02

Mogę polecić kilka sklepów, w których robię zakupy. Mohito= tam głównie kupuję eleganckie ubrania do pracy. E-bielizna- Mówi samo przez siebie. A jeansy- przede wszystkim, oraz buty typu tenisówki i t-shirty w Cross Jeans. Te sklepy, które wymieniłam odwiedzam najczęściej. Nigdy nie było problemu z rozmiarem czy wymianą/oddaniem towaru.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez Paulina544 » 7 wrz 2021, o 12:55

Ja uwielbiam ciekawą bieliznę i zawsze kupuję ją w internecie, ponieważ seksowna bielizna w sklepie online to zawsze ciekawsza propozycja. Mam kilka swoich ulubionych miejsc, do których zawsze wracam.
Paulina544
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 wrz 2021, o 12:48

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez superfoods » 11 wrz 2021, o 15:13

Witajcie, jeśli chodzi o tanie sukienki damskie to mam swój ulubiony sklep on-line, można w nim znaleźć także ekskluzywne sukienki damskie idealne na wyjątkowe okazje. Już nie raz zakupiłam tam kreację, która zrobiła na prawdę duże wrażenie. Dla miłośniczek znajdzie się w tym sklepie także klasyczna mała czarna która jak wiadomo jest uniwersalna. Mało tego, w ofercie tego sklepu są także sukienki na wesele oraz hit tego sezonu a mianowicie sukienki rozkloszowane i nie mogę nie wspomnieć o tym, że są dostępne też kombinezony damskie
superfoods
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 15:51

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez Agnieszkaxoxo » 23 lis 2021, o 14:10

ja po prostu chodzę bo galerii i szukam tego, co mi się poodba
Agnieszkaxoxo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 lis 2021, o 13:51

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez Żabnik » 21 gru 2021, o 16:00

Ja niedawno odkryłam świetny sklep z modą męską. Jest tam dosłownie wszystko więc mężczyzna może się ubrać od stóp do głów ale najbardziej urzekły mnie płaszcze. Są piękne :) Zobaczcie: https://ombre.pl/pol_m_Dla-niego_Kurtki ... e-195.html

Na prawdę polecam :)
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez zuzannaa » 27 gru 2021, o 15:36

Ja zawsze stawiam na znane marki i jeszcze nigdy się nie rozczarowałam. Twierdzę, iż lepiej jest wydać nieco więcej niż wybierać kiepskiej jakości bieliznę parę razy na rynku. A Wy co o tym uważacie? Dla mnie bielizna markowa to jedyny rozsądny wybór. A już mam coś fajnego tutaj https://ekskluzywna.pl
zuzannaa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lip 2019, o 10:25

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez RealArleta » 13 lut 2022, o 15:08

Wszystko będzie zależało od tego jakie mamy oczekiwania. Są kobiety kupujące wszystko jak leci bo cena jest atrakcyjna, a są kobiety wybierające tylko wysokiej jakości ubrania. Różnica jest diametralna w prowadzeniu własnej garderoby. W drugim przypadku mamy z pewnością porządek, a także rzeczy jakie aktualnie nosimy. Wyjątkiem oczywiście będą uroczystości rodzinne takie jak komunie. To swego rodzaju presja na to by wypaść dobrze ponieważ przy okazji będziemy uwiecznione na rodzinnych zdjęciach. Idelna sukienka na komunię powinna być prosta, a zarazem oryginalna. Interesujące propozycje możecie znaleźć chociażby tutaj - https://vissavi.pl/92-sukienki-na-komunie W sumie to dobry moment na tego typu zakup ponieważ w sezonie, z pewnością ceny mogą ulec zmianie w sklepach.
RealArleta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 lis 2019, o 22:40

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez haniak22 » 23 lut 2022, o 20:42

Hej, jeśli odzież outdoorowa to mam swój ulubiony sklep gdzie zawsze znajdę profesjonalny sprzęt górski na każdą kieszeń. Mają szeroki wybór w kategorii buty trekkingowe oraz sprzęt biwakowy Generalnie polecam każdemu kto ceni sobieszybkie realizacje i zleży mu na wysokiej jakości sprzęcie górskim
haniak22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 12:22

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez rogatka » 8 mar 2022, o 15:00

Butik internetowy Stylowej Moniki polecam. Jeśli szukacie czegoś innego niż to co oferują sieciówki, to się nie zawiedziecie.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez marta » 9 mar 2022, o 15:25

To zależy co chcesz kupić. Ja robię zakupy w różnych sklepach. Np w ebutiku mają fajne spodnie dresowe. Nie mechacą się po praniu i nie tracą koloru. Sukienki sportowe w fasardi. Są bardzo wygodne. A jeansy obecnie buty w cross jeans. Rozmiarówkę już mam sprawdzoną zatem łatwiej mi zamawiać. Zarówno spodnie jak i buty są dobre jakościowo i gatunkowo. cena adekwatna do produktu ale często są promocje. Plusem tego ostatniego sklepu jest to , ze mają sklep stacjonarny w razie wątpliwości można przymierzyć.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez zuzannaa » 16 mar 2022, o 11:25

Ja staram się wyszukiwać oryginalne rzeczy lub nawet czasami coś przerabiać, tutaj https://mskpu.business.site/ jest ciekawy kierunek studiów jak by kogoś tak jak mnie fascynowało projektowanie strojów.
zuzannaa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lip 2019, o 10:25

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez Kaśka99 » 5 maja 2022, o 08:47

Ja kupiłam sobie półhalkospodnie z jedwabiu wiskozowego chronią uda przed bolesnymi otarciami
blogsklepupradlo.pl/
dlatego jak robi się ciepło mam tego typu majtki z nogawkami i chronią moje uda przed bolesnymi otarciami.
Kaśka99
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 sty 2021, o 15:17

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez lotoska123 » 11 cze 2022, o 15:31

HIBOU - fajna polska marka odzieżowa. Przykładają ogromną wagę do jakości: od materiałów po dobre szwy. Mają u siebie same naturalne materiały. Mam od nich m.in. spodenki do spania i top sportowy - super są
lotoska123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 cze 2022, o 15:30

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez KatarzynaM » 28 cze 2022, o 11:27

Natally Fashion - fajne ubrania dobrej jakości. Moją uwagę zwróciły szczególnie koszule oraz sukienki. Mam w pracy elegancki dresscode i te ubrania idealnie się nadają. Plus po kilku praniach ubrania nadal wyglądają jak nowe :) Polecam!
KatarzynaM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 28 cze 2022, o 10:34

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez zuzannaa » 22 lip 2022, o 12:21

Witajcie! Parę lat nabywałam bieliznę w moim ulubionym sklepie w galerii. Dzisiaj niestety punkt sprzedaży jest zamknięty, właśnie dlatego poszukuję alternatywy online - rekomendujecie jakiekolwiek sklepy z bielizną? Zależy mi na wysokiej jakości, też jak najbardziej mile widziane punkty Premium. Takie jak np. https://ekskluzywna.pl/bielizna-damska ale szukam tez innych.
zuzannaa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lip 2019, o 10:25

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez feeney.sebastian » 27 lip 2022, o 10:08

Co prawda jest już połowa wakacji, ale czy nie uważacie, że już pora na zakupy ubrań jesiennych? Czy jeszcze trochę za wcześnie i lepiej poczekać do września? Sporo schudłam i chciałam sobie skompletować garderobę, sprawić jakieś cieplejsze sukienki z długim rękawem itd. Tylko nie wiem czy już coś takiego będzie w sklepach.

Avatar użytkownika
feeney.sebastian
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lip 2022, o 10:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez sylwasta » 30 sie 2022, o 20:43

Ja mogę polecić Hibou :) Fajna polska marka. Przykładają dużą wagę do szczegółów oraz jakości materiałów. Warto u nich kupić kilka basiców :)
sylwasta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 wrz 2021, o 19:27
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]