Przemoc??

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Przemoc??

Postprzez Micharos35 » 19 cze 2021, o 22:40

Witam. Jestem nowa. Potrzebuję porady i wygadania się... Jestem z mężem 13lat..mamy 3 wspaniałych dzieci. Mój mąż stał się bardzo nerwowym człowiekiem. Nie wiem czy to spowodowane pracą czy zmęczeniem. Ostatnio zaczął się czepiać o nie posprzątany stół, o obiad który był za późno... Dosłownie o wszystko. Ja nie pracuje bo mamy małe dziecko, ale staram się w domu ogarnąć choć przy 3 małych dzieci to jest ciężko :( nie radzę sobie i taka jest prawda :( dzisiaj zaczął drzec się na dziecko że rozlało picie i pacnal je w głowę :( więc zaczęłam się drzec na niego że co on robi. Przecież to dziecko. Wszystko mu przeszkadzało kopał co mu na drodze stanęlo... wykrzyczałam mu że mam dość jego nerwów i jeżeli się nie zmieni i nadal będzie nerwy pokazywał to się z nim rozwiode. A ten ze złością krzyknął to się rozwiedz!! I kopnął jakąś rzecz. Akurat stałam blisko i niestety trafił mnie w plecy. Przeszył mnie niesamowity ból. Zaczęłam krzyczeć z bólu. I w tych nerwach kazałam mu się wynosić. I wiecie co? Wyszedł.... Jestem załamana :( nie chciał pewnie (a może tak sobie tłumaczę) we mnie trafić ale najgorsze jest to że on patrzył na mnie i zero reakcji. Żeby chociaż pokazal że żałuje że we mnie trafił no cokolwiek. A on nic... I to boli najbardziej...
Pochodzę z rodziny gdzie był krzyk bicie.... Więc jak mój mąż krzyknął czy w nerwach czymś rzucił to się bałam. I dzisiaj właśnie doszczętnie zniszczył moje poczucie bezpieczeństwa :(
Micharos35
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 22:26

Re: Przemoc??

Postprzez Sin_Di89 » 29 cze 2021, o 19:58

Jeśli chcesz pogadać, to śmiało pisz do mnie. Taka wirtualna koleżanka to czasami skarb. Wiem, bo też byłam w toksycznym związku, gdzie panowała przemoc. Psychiczna i fizyczna. Potrzebowałam wtedy po prostu się wygadać i pomogło. Ale nie do końca ;) Jeśli chcesz się wyciszyć, ale wciąż aktywnie pracować nad jakością Twojego życia, zajrzyj sobie tutaj: https://spaiuroda.pl/serum-maska-oraz-s ... ji-wlosow/ To mega fajne ebooki z wyzwaniami dla takich osób, jak Ty. Które muszą znaleźć w sobie siłę. Trzymam kciuki <3
Sin_Di89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 cze 2021, o 19:53

Re: Przemoc??

Postprzez arin » 25 lip 2021, o 17:06

Cos się zmieniło? Nie przeprosił i się nie zainteresował, a to zły znak niestety
arin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 15:33
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników