Rzucanie palenia

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Rzucanie palenia

Postprzez Milosniczkazakupow » 17 cze 2021, o 14:30

Hej, chce rzucić palenie i nie wiem jakim sposobem. Tabletki, plastry?
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Rzucanie palenia

Postprzez Monisia80 » 19 cze 2021, o 10:19

Może spróbuj przerzucić się elektryczne. Ponoć są o o wiele mniej szkodliwe.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17

Re: Rzucanie palenia

Postprzez lusilla1 » 20 cze 2021, o 10:19

Moim zdaniem, najlepiej jest od razu podejść do tematu w sposób jak najbardziej otwarty i świadomy zarazem. Zobaczyć jak to jest z Twoją motywacją i na czym Ci zależy :) dlaczego chcesz rzucić. Tutaj chyba żadne plastry czy inne cudowne tabletki nie pomogą... może skontaktować się z jakimś psychologiem? Wiem, że w niektórych sytuacjach bardzo to pomaga!

]:-)
Avatar użytkownika
lusilla1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 cze 2021, o 09:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Rzucanie palenia

Postprzez espanka » 9 lip 2021, o 21:08

w aptelia.pl jest promocja na gumy nicorette aptelia.pl/apteka/p4893-Nicorette_Classic_Gum_4_mg_guma_do_zucia_105_szt. bliskiej mi osobie zięki tym gumom się udało rzucić w koncu papierosy, dużo innych produktów też jest w obniżonej cenie
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: Rzucanie palenia

Postprzez alexane00 » 11 gru 2023, o 15:45

Okazuje się, że poza rakotwórczym działaniem, tytoń w połączeniu z konopiami może mieć także inne, niekorzystne konsekwencje. Chodzi szczególnie o jednoczesne palenie mieszanki suszu konopnego i tytoniu, jednak także palenie jednej substancji bezpośrednio po drugiej oraz używanie równolegle obu substancji w pewnych krótkich odstępach czasu nie pozostaje bez znaczenia.

Avatar użytkownika
alexane00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 gru 2023, o 15:43
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]