Krem pod oczy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Krem pod oczy

Postprzez Beatris » 16 cze 2021, o 22:57

Jedyny certyfikowany dermokosmetyk na świecie zarejestrowany w słowniku medycznym Vidal!
Krem pod oczy – eyes EFFECT® to kompleksowa pielęgnacja okolic oczu zapobiegająca i redukująca wszelkie oznaki starzenia i zmęczenia wokół oczu.
https://medikur.pl/produkt/krem-pod-oczy-eyes-effect/
Beatris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 4 cze 2021, o 16:40

Re: Krem pod oczy

Postprzez Milosniczkazakupow » 17 cze 2021, o 14:15

Ja wolę krem pod oczy z sylveco :)
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Krem pod oczy

Postprzez tania30 » 21 cze 2021, o 19:24

Ja zostanę przy swoim ulubionym kremie z lawendą.Kupuję go w dobrej cenie na notino.Pięknie wygładza zmarszczki i idealnie rozświetla okolice oczu i nawilża a jest to Biolaven Face Care.
tania30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 maja 2021, o 20:08

Re: Krem pod oczy

Postprzez Milosniczkazakupow » 21 cze 2021, o 19:46

tania30 napisał(a):Ja zostanę przy swoim ulubionym kremie z lawendą.Kupuję go w dobrej cenie na notino.Pięknie wygładza zmarszczki i idealnie rozświetla okolice oczu i nawilża a jest to Biolaven Face Care.


Jaka cena? :)
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Krem pod oczy

Postprzez tania30 » 5 lip 2021, o 00:51

Milosniczkazakupow napisał(a):
tania30 napisał(a):Ja zostanę przy swoim ulubionym kremie z lawendą.Kupuję go w dobrej cenie na notino.Pięknie wygładza zmarszczki i idealnie rozświetla okolice oczu i nawilża a jest to Biolaven Face Care.


Jaka cena? :)

Wiesz co, właśnie mi się wyświetliło 28 zł, jest teraz obniżka to się możesz jeszcze załapać na lepszą cenę :)
tania30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 maja 2021, o 20:08
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron