Wasz samochód

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Re: Wasz samochód

Postprzez redorange666 » 30 lis 2020, o 13:14

Oni nawet nie biorą łyżki żeby sprawdzić czy są luzy w zawieszeniu. Jest to tylko kontrola wzrokwa...ewentualnie dolanie płynów czyli nic czego nie można zrobić samemu. Poza tym że taka kontrolę należy robić samemu to samochód poprawnie serwisowany czyli co 15tys km nie sprawia problemów i takie kontrolę to tylko wyciskanie kasy od klienta.
Pominę już fakt że zmieniając koła każdy mechanik i tak zerknie no stan klocków czy tarcz hamulcowych, zerknie na manszety przegubów, amortyzatory czy nie ciekną, przewody hamulcowe itd... A że każdy chce zarobić to zaraz zaproponuje termin na usunięcie ewentualnych usterek.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wasz samochód

Postprzez Theila » 30 lis 2020, o 17:46

redorange666 napisał(a):
pani_jeziora napisał(a):ja jestem świeżo po przeglądzie przed zimą z moim fordem,mają akcję w aso, za 69 zł można sprawdzić m.in. płyny, hamulce, światła

Czyli czynności które powinien robić każdy kierowca przynajmniej raz w tygodniu...samemu. Faktycznie jest do tego potrzebna fachową wiedzą i doświadczenie. ☹️☹️☹️


Nie każdy się zna na chociażby sprawdzeniu ustawienia świateł, czy sprawdzenie stanu akumulatora oraz napięcia ładowania. Plus też, że do tego jest smarowanie uszczelek drzwi i zamków. Ogólnie za tą cenę wiele osób skorzysta, bo nie każdy zrobi to sam.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wasz samochód

Postprzez rogatka » 6 sty 2021, o 13:56

redorange666 napisał(a):Oni nawet nie biorą łyżki żeby sprawdzić czy są luzy w zawieszeniu. Jest to tylko kontrola wzrokwa...ewentualnie dolanie płynów czyli nic czego nie można zrobić samemu. Poza tym że taka kontrolę należy robić samemu to samochód poprawnie serwisowany czyli co 15tys km nie sprawia problemów i takie kontrolę to tylko wyciskanie kasy od klienta.
Pominę już fakt że zmieniając koła każdy mechanik i tak zerknie no stan klocków czy tarcz hamulcowych, zerknie na manszety przegubów, amortyzatory czy nie ciekną, przewody hamulcowe itd... A że każdy chce zarobić to zaraz zaproponuje termin na usunięcie ewentualnych usterek.



Widocznie na złych mechaników trafialaś. Ja od ponad 10 lat jeżdżę w jedno miejsce, do jednego mechanika i jest to Auto-Widawski w Warszawie i nie mam takich problemów. Naciągnięta i oszukana też nigdy nie zostałam.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Wasz samochód

Postprzez redorange666 » 6 sty 2021, o 14:21

Rogatka: gdybym nie przerobił w swoim zyciu zawodowym kilku autoryzowanych serwisów to naprawdę pewnie bym w to uwierzył.
Gdybym nie prowadzil wlasnego serwisu i nie mial stalego kontaktu z samochodami po Aso to pewnie tez bym uwierzył w Twoje slowa.
Niestety doskonale wiem jak pracuja serwisy i wiem jak się i na czym się tam zarabia.
Więc błagam...Nie reklamuj kolejnej "super firmy" bo ja swojej nie reklamuje na fotum.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wasz samochód

Postprzez noname33 » 12 lut 2021, o 22:47

Wszystkie naprawy muszą być robione na czas i oczywiscie 2 razy w tygodniu dokladne sprztanie
noname33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 lut 2021, o 22:44

Re: Wasz samochód

Postprzez GrzesinskaNina » 8 mar 2021, o 14:37

Czasami myję i sprzątam w środku to tyle
GrzesinskaNina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 mar 2021, o 15:12

Re: Wasz samochód

Postprzez werońka » 24 cze 2021, o 09:43

Autodetailing ;)
werońka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 cze 2021, o 09:39

Re: Wasz samochód

Postprzez jsau712 » 5 sie 2021, o 13:38

Właśnie korzystaliście z car detalingu i czy jesteście z niego zadowoleni?

Kosmetyki samochodowe producent to szeroka oferta pozwalająca na: czyszczenie szyb i karoserii, pielęgnacje deski rozdzielczej, pranie skóry i tapicerek. https://xpert.info.pl/
jsau712
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 sie 2021, o 13:31

Re: Wasz samochód

Postprzez pumax » 14 sie 2021, o 14:49

Ja jeżdże Lexusem GS z 2017r w leasing i polecam każdemu. Świetne auto jak za tą cenę
pumax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sie 2021, o 14:48

Re: Wasz samochód

Postprzez jackson99 » 25 sty 2022, o 17:22

W autoryzowanym serwisie samochodowym zatrudniani są pracownicy, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje w zakresie mechaniki i napraw pojazdów. Są one regularnie weryfikowane i podnoszone za sprawą zajęć praktycznych i szkoleń prowadzonych pod bacznym okiem doświadczonych instruktorów danego serwisu.

Avatar użytkownika
jackson99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 sty 2022, o 17:20
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wasz samochód

Postprzez arena » 30 sty 2022, o 11:28

Skoro o samochodach mowa, to macie może namiar na sprawdzony wynajem samochodów? Ja się właśnie zastanawiam nad skorzystaniem z usług firmy Dyniewicz, która swoje usługi świadczy na terenie Warszawy. Koniecznie dajcie mi znać, czy mieliście już z nimi styczność.
arena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 gru 2019, o 20:01

Re: Wasz samochód

Postprzez wnikolaus » 16 gru 2022, o 13:51

Przed podjęciem decyzji o dokonaniu naprawy własnymi siłami, warto przygotować odpowiednie miejsce do przeprowadzenia niezbędnych prac. Musi znaleźć się w nim stół warsztatowy, na którym rozłożone zostaną podstawowe narzędzia.

Avatar użytkownika
wnikolaus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 gru 2022, o 13:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wasz samochód

Postprzez zuzannaa » 26 gru 2022, o 15:56

My mamy opla zafirę z 2014 roku, świetne auto bardzo pojemne bo to wersja tourer z dodatkowymi siedzeniami
_________________________________
Gemmaoleje.pl
zuzannaa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lip 2019, o 10:25

Re: Wasz samochód

Postprzez ellena » 29 gru 2022, o 00:09

Każdy samochód może pięknie wyglądać jak odpowiednio o niego zadbamy i wtedy czy będzie nowy, czy starszy będzie sie pięknie prezentować. Jak szukacie dobrych kosmetyków to warto zajrzeć na https://showcarshine.pl/ Tam maja naprawde dobre produkty.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Wasz samochód

Postprzez OlaMola » 28 sie 2023, o 09:53

Miłą i kompleksową obsługę mają w https://autoserwis-dab.pl/. Auto serwis dobrej jakości, ceny normalne, panowie szybko diagnozują usterki i naprawiają, więc auto jeździ, jak powinno
OlaMola
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:00
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]