Zabiegi

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Zabiegi

Postprzez well » 24 cze 2021, o 11:54

Jaki macie stosunek do operacji plastycznej i do zabiegów medycyny estetycznej? Ja jedyny zabieg, który w zasadzie miałam, to korekta uszu. Oczywiście był on przeprowadzony w rzetelnej klinice, w Knack Clinic we Wrocławiu, operację wykonał chirurg Michał Knakiewicz. On doskonale się spisał, chodziło o to, by moje uszy przestały być odstające. One obecnie już przylegają, tak jak chciałam, do głowy, wyglądają naturalnie. Śladów po zabiegu nie widać, efekt jest super. Lekarza i klinikę gorąco wam polecam.
well
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 cze 2021, o 10:07

Re: Zabiegi

Postprzez oak » 24 cze 2021, o 11:58

Ja jestem jak najbardziej za. Są takie problemy i sprawy, z którymi trzeba się wspomóc i czemu by tego nie zrobić, jeżeli mamy do tego możliwość? Ja mam problem z nadpotliwością. Niestety nie jest toć, co można po prostu zamaskować. Od dłuższego już czas po prostu korzystam z botoksu na tę dolegliwość. Botoks w problematyczne miejsca mam aplikowany przez rzetelnego specjalistę z gabinetu Esthe w Lublinie. To skutecznie hamuje pocenie, dzięki czemu mogę normalnie żyć :). Gabinet serdecznie polecam, jest świetny, ceny mają atrakcyjne.
oak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 cze 2021, o 10:21

Re: Zabiegi

Postprzez alic » 24 cze 2021, o 14:45

Ja może nie robiłam sobie żadnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ale za to miałam korektę uszu. Na niej byłam u rzetelnego chirurga - dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. To jest specjalista, którego mogę wszystkim wam szczerze polecić. Jest naprawdę rzetelny, już na konsultacji pokazał, że zna się na tym, co robi, wykazał się ogromnym doświadczeniem. Operacja przebiegła pomyślnie, śladów po zabiegu nie widać, wszystko dobrze się zagoiło, a uszy już nie odstają :).
alic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 cze 2021, o 21:03

Re: Zabiegi

Postprzez Zielona » 27 lip 2021, o 19:19

Dawniej medycyna estetyczna nie kojarzyła mi się najlepiej jednak teraz uważam, że wszystko dla ludzi i czemu mamy nie dążyć do tego by wyglądać coraz lepiej. Ja miałam zawsze wąskie, małe usta a przy dosyć sporym nosie proporcje twarzy nie wyglądały najlepiej dlatego w końcu zdecydowałam się na ich powiększenie. Zrobiłam to w miejscu, do którego mam ogromne zaufanie i nie żałuję. Powiększyłam usta w klinice Unident Union we Wrocławiu gdzie wcześniej korzystałam z innych zabiegów, między innymi robiłam lifting wampirzy.
Zielona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 lip 2021, o 19:07

Re: Zabiegi

Postprzez EmilyJot » 7 sie 2021, o 21:43

Zielona napisał(a):Dawniej medycyna estetyczna nie kojarzyła mi się najlepiej jednak teraz uważam, że wszystko dla ludzi i czemu mamy nie dążyć do tego by wyglądać coraz lepiej. Ja miałam zawsze wąskie, małe usta a przy dosyć sporym nosie proporcje twarzy nie wyglądały najlepiej dlatego w końcu zdecydowałam się na ich powiększenie. Zrobiłam to w miejscu, do którego mam ogromne zaufanie i nie żałuję. Powiększyłam usta w klinice Unident Union we Wrocławiu gdzie wcześniej korzystałam z innych zabiegów, między innymi robiłam lifting wampirzy.

też byłam na liftingu wampirzym :)
EmilyJot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 sie 2021, o 21:35

Re: Zabiegi

Postprzez Hankamis » 10 sie 2021, o 13:20

Regularnie korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Od wielu lat korzystam tylko w Polskim Instytucie medycyny i kosmetologii. Doktor Anna Kryszkowska potrafi dobrać mi plan zabiegów dopasowany do aktualnych potrzeb mojej skory. Regularnie korzystam z zabiegu mezoterapii głowy. Tylko dr Cyj. Efekty są niesamowite. I oczywiście mezoterapii skory twarzy- przeważnie z moim własnym osoczem. Skóra dzięki zabiegom w Pimiku jest niesamowicie odżywiona i napięta. I przede wszystkim mam utrzymany owal twarzy. https://pimik.pl/szkolenia/prp-prp-prp- ... i-iglowej/
Hankamis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 sie 2021, o 13:14

Re: Zabiegi

Postprzez dominika10 » 19 sie 2021, o 10:54

Cześć! Właśnie zastanawiam się nad skorzystaniem z usług medycyny estetycznej. Poszukuję jakiegoś mało inwazyjnego zabiegu. Zastanawiam się nad nici liftingujące nowy sącz. Ostatnio sporo słyszałam o https://wiecznie-mlodzi.pl/lifting-twarzy/. Korzystał ktoś z ich usług? Jeśli tak, to jakie macie odczucia?
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: barbertob, Bing [Bot], Google [Bot], popdimter