Czy facet w wieku 30 lat moze mieć zaburzenia erekcji

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czy facet w wieku 30 lat moze mieć zaburzenia erekcji

Postprzez Allie » 12 lip 2021, o 09:16

Niesety ale dopadło to mojego męża. Ma jednak dopiero 30 lat. Nie chce ze mną o tym rozmawiać Ja probowałam wielokrotnie rozmawiać ale on jedynie się na mnie denerwuje i się odwraca. Stosunki nasze są rzadkie. Od czasu kiedy on ma takie zaburzenia unika seksu .

Nie wiem już co robić? :( Do lekarza na pewno się nie wybierze bo juz raz mieliśmy o to poważną kłotnię.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Czy facet w wieku 30 lat moze mieć zaburzenia erekcji

Postprzez andrea23 » 12 lip 2021, o 13:47

Może po prostu ma problemy w pracy ,stresuje się itd.A leczy się na coś,bierze jakies leki?Często włąsnie leki wpływają na sexualnośc.

Nie naciskaj na niego poczekaj az sam się otworzy.A może macie jakies problemy miedzy sobą kłotnie i to go zniechęca do sexu.Często faceta stresuje nawet dziecko za ścianą. Możesz również zaproponować mu jakieś delikatne srodki na poczatek, polecam viamen
andrea23
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 cze 2018, o 13:31

Re: Czy facet w wieku 30 lat moze mieć zaburzenia erekcji

Postprzez rema » 13 lip 2021, o 09:08

Może po prostu ma problemy w pracy ,stresuje się itd.A leczy się na coś,bierze jakies leki?Często włąsnie leki wpływają na sexualnośc.

Nie naciskaj na niego poczekaj az sam się otworzy.A może macie jakies problemy miedzy sobą kłotnie i to go zniechęca do sexu.Często faceta stresuje nawet dziecko za ścianą.
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Czy facet w wieku 30 lat moze mieć zaburzenia erekcji

Postprzez Allie » 13 lip 2021, o 11:24

Może rzeczywiście powinnam tak zrobić.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Czy facet w wieku 30 lat moze mieć zaburzenia erekcji

Postprzez Allie » 14 lip 2021, o 10:12

Żeń szeń jak i inne niezbędne elementy przyczyniające się do poprawy erekcji znajdziesz np we wspomnianym viamenie
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Czy facet w wieku 30 lat moze mieć zaburzenia erekcji

Postprzez Allie » 14 lip 2021, o 14:04

Ja staram sie go nie stresować ale dziewczyny ten stan trwa już jakieś ...4 miesiace i jest coraz gorzej tak więc muszę wreszcie się zabrać za jakieś działanie ;/ Nie mamy żadnych problemów, dzieci również nie mamy.On ma trochę stresa w pracy ale czy aż tak to na niego wpływa? To jest na receptę?
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Czy facet w wieku 30 lat moze mieć zaburzenia erekcji

Postprzez rema » 14 lip 2021, o 14:18

Nie, niepotrzebna jest recepta.
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Czy facet w wieku 30 lat moze mieć zaburzenia erekcji

Postprzez xenia_x » 18 paź 2021, o 20:45

Moze byc tak... ze zaburzenia erekcji ma z toba... mowie troche ze swojego doswiadczenia. Jak w moim zwiazku juz bylo bardzo zle, to moj facet tez tak mial.
xenia_x
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 18 paź 2021, o 20:41
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron