Projektowanie wnętrz

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Projektowanie wnętrz

Postprzez klaudiakkk22 » 21 kwi 2021, o 12:44

Witam, chcę zamówić projekt w pracowni architektonicznej Architetto, bo słyszałam wiele dobrego o współpracy z nimi. Będzie to duży projekt, ponieważ remont obejmie całe mieszkanie. Zastanawiam się jak długo trwa tworzenie takiego projektu, może macie jakieś doświadczenia z tym związane i możecie się nimi ze mną podzielić?
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Projektowanie wnętrz

Postprzez ZiziKam » 26 kwi 2021, o 10:27

Nie zawsze trzeba korzystać z pomocy specjalistów, czasem wystarczą tylko dobre inspiracje. Moje ulubione są te z Mirjan24 :kwiatek :papa:
ZiziKam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 11:52

Re: Projektowanie wnętrz

Postprzez CherylCole » 28 kwi 2021, o 17:51

Dobrze jest mieć kogoś, kto weźmie i zaprojektuje nam wnętrze. Chociaż, można też samemu pomyśleć jak np korzystając z inspiracji rożnych jak no Ikea czy Agata Meble czy jeszcze innych aranżacji. Warto na pewno pamiętać o takich rzeczach jak osprzęt elektryczny. Ospel ma bardzo w porządku taki osprzęt.
CherylCole
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 11:13

Re: Projektowanie wnętrz

Postprzez kosmarka29 » 12 maja 2021, o 09:02

No to sugeruję zadzwonić albo napisać przez formularz kontaktowy i sie dowiedzieć ile to trwa, strzelam że projektu dla mieszkania dwupoziomowego 110m2 nie zrobi Ci w takim czasie jak trzydziestometrówki. W kwestii urządzania wnętrza to te warto sobie wcześniej jakieś własne opinie wyrobić (choćby dzięki blogom typu apartamentydomilux.pl, przeglądając inspiracje na Pintereście itd.), żebyś mniej więcej miała pojęcie czego chcesz. Na pewno to ułatwi współpracę.

kosmarka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2 kwi 2021, o 12:15

Re: Projektowanie wnętrz

Postprzez dominika10 » 18 maja 2021, o 09:20

Hej,
Ja mogę serdecznie polecić pracownię architektoniczną Architetto, stworzyli dla mnie projekt na aranżację parteru domu i współpraca przebiegła bardzo sprawnie. Projektanci podchodzą profesjonalnie do swojej pracy i potrzeb klienta. Przy projekcie wzięli pod uwagę każdą moją prośbę.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Projektowanie wnętrz

Postprzez ZiziKam » 24 maja 2021, o 10:27

Ładną i modną aranżację mieszkania można też zrobić we własnym zakresie, grunt to dobry pomysł, a tych jest sporo w internecie. Zobacz sobie np. na tą stronkę Mirjan24. Tam mają mega ciekawe i tanie w wykonaniu inspiracje.
ZiziKam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 11:52

Re: Projektowanie wnętrz

Postprzez Jafra » 20 lip 2021, o 06:08

Ja polecam biuro projektowe pani Sandry Mayer. Wykonała nam projekt wszystkich pokoi, a także łazienek, kuchni i holu w domu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Sandra ma świeże pomysły, jest kreatywna, kontaktowa, widać, że lubi swoją pracę - kontakt z ludźmi, oraz szukanie optymalnych rozwiązań. Można u niej zamówić projekt całego mieszkania lub domu, albo tylko jednego pomieszczenia. Zajmuje sie także robieniem projektów biur prawniczych, kancelarii adwokackich, aptek itp.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15

Re: Projektowanie wnętrz

Postprzez filek15 » 11 gru 2023, o 07:48

My podczas aranżacji naszego domu korzystaliśmy z usług biura Toka Home https://abbreviator.pl/
To profesjonaliści, doskonale doradzili, mają doświadczenie oraz są bardzo kreatywni
filek15
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2 lis 2023, o 10:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]