Sypialnia - aranżacja

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez carol-bork » 12 gru 2020, o 18:40

Fajne dodatki do sypialni można znaleźć w Room99. Bardzo dobrej jakośći dodatki.
carol-bork
Miła Kobietka

Postprzez CherylCole » 28 sty 2021, o 13:43

A co powiecie o tym by np tez pomyśleć o dobrym osprzęcie jakim jest np ospel ? Bo chciałam powiedzieć, ze ma najlepsze kolekcje, w sensie ciekawe gniazdka czy włączniki ;)
CherylCole
Miła Kobietka

Postprzez funia » 1 lut 2021, o 01:06

To ja polecę plisy okienne Nafi :) Nie dość że praktyczne to jeszcze do tego super wyglądają. Tak stylowo i lekko :)
funia
Jestem tu nowa :)

Postprzez carol-bork » 25 lut 2021, o 21:03

Jeśli chodzi o łóżka do sypialni to w Sovea mają bardzo fajne materace. Nie trzeba wymieniać całego łóżka a kupując sam materac można naprawdę zmienić jakość snu.
carol-bork
Miła Kobietka

Postprzez Alicja75 » 24 mar 2021, o 20:59

Sypialnia wiadomo, łóżko, regał, stolik nocny, ale osobiście nie wyobrażam sobie nie mieć przy łóżku jakiejś większej pufy. Tak żeby na spokojnie usiąść i sie ubrać, albo pomyśleć o życiu i pogodzić się z koniecznością wstania. Kupiłam sobie na urodziny taką pufę Tivoli od firmy Puszman (mam od nich jeszcze dwie pufy Venice w salonie) i nie żałuję absolutnie, może to moja fanaberia że łóżko nie wystarcza, no ale raz się żyje :D
Alicja75

Postprzez klossonia » 21 lip 2021, o 07:08

Bardzo ważną rolę w sypialni pełni właściwie dobrana pościel. To głównie ona rzuca nam się w oczy po wejściu do tego pomieszczenia, dlatego też warto wybrać ładny wzór poszewek.
klossonia

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]