Tłuszcz na udach

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Tłuszcz na udach

Postprzez dominika10 » 21 lip 2021, o 14:44

Hej, mam dużo tkanki tłuszczowej na udach i zastanawiam się nad zabiegem redukcji. Koleżanka poleciła mi Esderm, co myślicie, znacie to miejsce?
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Tłuszcz na udach

Postprzez aint » 25 lip 2021, o 08:44

Ja miałam podobny problem, ale zdecydowałam się na liposukcję. Byłam na tym zabiegu u chirurga Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu. Trochę się bałam, bo był to mój pierwszy taki zabieg, ale wyszło super. Moje uda jako jedyne, nigdy nie zeszczuplały razem z resztą ciała, schudłam ponad 15 kg, ale uda jak były pulchne, tak zostały. Dzięki liposukcji tłuszczyk zniknął, uda są o wiele szczuplejsze, wszystko ładnie się zagoiło, wyglądają super. Lekarz jest kompetentny, bardzo dobrze sobie ze wszystkim poradził, polecam.
aint
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 08:30

Re: Tłuszcz na udach

Postprzez king » 25 lip 2021, o 19:48

Liposukcja powinna załatwić sprawę. Sama na niej byłam i jestem zachwycona efektem końcowym. Moje uda także od zawsze były tą problematyczną a partia mojego ciała. Ciągle się ich wstydziłam, bo się złączały, ocierały i to czasem do krwi, a ćwiczenia nie działały. Liposukcję wykonał u mnie chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju, który jest kompetentny. Ma szeroki zakres usług, bogate doświadczenie i sprawił, ze moje uda wyglądają tak, jak zawsze chciałam, koniec obtarć w sukienkach :).
king
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 09:13

Re: Tłuszcz na udach

Postprzez aliś » 28 lip 2021, o 17:43

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://fitrepublic.pl/stepper-jak-i-czy-warto-z-niego-korzystac-efekty-oraz-przykladowe-cwiczenia/ i poczytajcie jak działa stepper. Macie tam wskazane przykładowe ćwiczenia oraz dowiecie się jakie efekty można osiągnąć. Takie urządzenie jest niedrogie i proste w obsłudze. Właśnie dlatego tak wiele osób się na nie decyduje.
aliś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 lip 2021, o 01:31

Re: Tłuszcz na udach

Postprzez sprajt2 » 12 wrz 2021, o 13:29

Z pomocą tutaj na pewno przyjdzie deficyt kaloryczny, przy niskiej zawartości tłuszczu w posiłkach i węglowodanów aby szybko odtłuścić organizm.

sprajt2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 wrz 2021, o 13:27
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]