Gracie w Lotto?

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Gracie w Lotto?

Postprzez babeczka » 21 cze 2018, o 16:14

Każda gra liczbowa, to nic innego jak płacenie podatku od złudzeń.Wygrywa ten,co nie traci na wysyłaniu kuponów. :) Tracąc pieniądze na gry liczbowe zasilamy konta liczbowych gier i to nie my czerpiemy z tego zyski, a ci którzy tam pracują.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Gracie w Lotto?

Postprzez stonoga07 » 23 lip 2021, o 12:21

Właśnie tym się zajmujemy i serdecznie zapraszamy cię na portal gry na przeglądarkę https://grywasz.pl, gdzie odkryjesz sens rozgrywki tego typu, wytypujesz swoje szczęśliwe liczby i będziesz mógł bardzo szybko poznać zasady, który rządzi się gra lotto. Szybkość z jaką działamy daje nam miejsce w pierwszej dziesiątce stron, które zajmują się przestawieniem wyników lotto. Zainteresuj się nami a prawdopodobieństwo zyskownych kuponów z pewnością się zwiększy.
stonoga07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 lip 2021, o 12:20

Re: Gracie w Lotto?

Postprzez kazik222223wes » 28 lip 2021, o 06:40

Ja czasami gram w lotto i wygrywam dużo kasy. Warto teraz grać w lotto.

kazik222223wes
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 lip 2021, o 06:34

Re: Gracie w Lotto?

Postprzez vhoeger » 9 lis 2022, o 16:00

Każdy gracz Lotto ma swoje własne metody na typowanie szczęśliwych liczb. Jedni wybierają daty urodzin bliskich, inni – numery wszystkich domów i mieszkań, w których mieszkali, jeszcze inni decydują się na zaufanie ślepemu losowi i pozwalają wybrać liczby maszynie w kolekturze lub systemowi chybił-trafił podczas kupowania losu on-line.

Avatar użytkownika
vhoeger
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lis 2022, o 15:59
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]