Jakie składniki pomagają chudnięciu?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Jakie składniki pomagają chudnięciu?

Postprzez Balinka » 21 kwi 2021, o 15:46

Cześć, próbuje atakować formę z różnych stron, poprzez ćwiczenia, ograniczenie słodyczy i spożywanych kalorii. Co do diety chciałabym się dowiedzieć, które potrawy, przyprawy itd. pomagają chudnięciu. Wiem, że na pewno ostre przyprawy oraz zielona herbata pomagają, ale co jeszcze?
Balinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 kwi 2021, o 15:37

Re: Jakie składniki pomagają chudnięciu?

Postprzez tania30 » 5 maja 2021, o 20:18

Na pewno unikaj wszelkich weglowodanów typu chleb, makaron bo one na pewno nie wspomagają odchudzanie. Możesz je zastąpić różnymi koktailami lub kaszkami.
tania30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 maja 2021, o 20:08

Re: Jakie składniki pomagają chudnięciu?

Postprzez Balinka » 7 maja 2021, o 16:06

Dobra znalazłam pełną listę składników ( w tym wiele przypraw) https://waga-lekka.pl/co-jesc-zeby-schudnac. Wprowadziłam prawie wszystko z tej listy, niby ważę 4 kg mniej niż wtedy jak pisałam ten wcześniejszy post, ale nie wiem czy to od tego, ale może komuś się przyda :P
Balinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 kwi 2021, o 15:37

Re: Jakie składniki pomagają chudnięciu?

Postprzez MartaMM » 17 maja 2021, o 12:37

A ja postanowiłam zamawiać sobie dietę z Wygodnejdiety. Sama jestem kiepska w gotowaniu a dzięki nim mam zapewnione 5 posiłków dziennie- smacznych i zdrowych. Ja nie muszę martwić się gotowaniem a jem regularnie i fit i gubię zbędne kilogramy;)
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Jakie składniki pomagają chudnięciu?

Postprzez tania30 » 17 maja 2021, o 17:56

MartaMM napisał(a):A ja postanowiłam zamawiać sobie dietę z Wygodnejdiety. Sama jestem kiepska w gotowaniu a dzięki nim mam zapewnione 5 posiłków dziennie- smacznych i zdrowych. Ja nie muszę martwić się gotowaniem a jem regularnie i fit i gubię zbędne kilogramy;)



Też poszłam na wygodę z zamawianiem gotowej diety. Ja akurat wybrałam Chiashake i mi mega podpasowała ich dietka. Na razie 4 tyg program a potem się zobaczy
tania30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 maja 2021, o 20:08

Re: Jakie składniki pomagają chudnięciu?

Postprzez Karina_28 » 28 cze 2021, o 21:24

I u mnie opcja z cateringiem super sie sprawdza! Też, za namowa koleżanki, zdecydowałam się na Wygodnądietę i absolutnie nie żałuję! Ich kuchnia bardzo mi posmakowała, jedzonko jest świeże, zdrowe i odpowiednio doprawione- dokładnie tak jak lubię;)
Karina_28
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 paź 2019, o 15:24

Re: Jakie składniki pomagają chudnięciu?

Postprzez Amelada » 2 lip 2021, o 15:57

Myślę, że lepiej zadać pytanie jakich produktów unikać by schudnąć. Otóż tyjemy od cukru i węglowodanów. Usuń je ze swojej diety, a schudniesz i będziesz się czuła znacznie lepiej.
Amelada
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 lip 2021, o 12:11

Re: Jakie składniki pomagają chudnięciu?

Postprzez Zosia18 » 2 sie 2021, o 20:29

Warto sięgnąć po naturalne źródła białka, jak mięso, czy ryby. Sama ostatnio po nie sięgam, smażę je na minimalnej ilości tłuszczu na patelni stalowej (według mnie najlepiej sprawdza się do takich potraw, swój model znalazłam na PrymusAGD)
Zosia18
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 maja 2020, o 14:10

Re: Jakie składniki pomagają chudnięciu?

Postprzez isabelleelle199 » 28 wrz 2021, o 13:25

Ja polecam suplement diety my best slim :) Jest rewelacyjny i skuteczny już po pierwszym miesiącu stosowania.
isabelleelle199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 wrz 2021, o 12:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron