pękające naczynka

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: pękające naczynka

Postprzez madona » 20 sty 2019, o 22:57

Dziewczyny żadne kremy nie pomogą, trzeba iść na zabieg laserowy! Ja przeszłam taki zabieg u dr Agnieszki Kardynał w elite, drogo, ale warto było. Kilka dni po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i nie można nakładać makijażu, trzeba uważać też i nie wystawiać się na słońce. Oczywiście jedna sesja nie wystarczy, ja powtarzałam zabieg 3 razy. Jakość lasera też ma znaczenie, pamiętajcie o tym, jak będziecie wybierać klinikę.
madona
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 12:44

Re: pękające naczynka

Postprzez marka4 » 28 sty 2019, o 00:11

Też jakiś czas temu zdecydowałam się na laserowe zamykanie naczynek, martwię się tylko o jedno, czy nie powrócą, bo jest taka opcja. Miejmy nadzieję, że nie, póki co jest dobrze.
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53

Re: pękające naczynka

Postprzez ulrik » 4 kwi 2019, o 17:14

Trzeba udać się do lekarza. On zbada żylaki i powie czy potrzebna jest operacja.
ulrik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 kwi 2019, o 17:09

Re: pękające naczynka

Postprzez liniana » 11 maja 2019, o 22:31

Pękające naczynka można spróbować zmniejszyć przez stosowanie ruszczyka. To roślinka znana od bardzo dawna, która wzmacnia żyły, pobudza mikrokrążenie, żyły robią się bardziej elastyczne i tak nie pękają, sama biorę tabletki maxi3vena, ruszczyka tam sporo i widzę że stan moich nóg się poprawił, w lecie nie będzie obciachu nosić szorty ;)
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: pękające naczynka

Postprzez Maria01 » 13 maja 2019, o 13:53

Ja stosuje dermokosmetyki z Enilome. Są rewelacyjne. A zamawiam na necie w SPAM

Ostatnio edytowano 14 maja 2019, o 17:22 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Maria01
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 15:37

Re: pękające naczynka

Postprzez sabinkaduchess » 25 lip 2019, o 14:04

liniana napisał(a):Pękające naczynka można spróbować zmniejszyć przez stosowanie ruszczyka. To roślinka znana od bardzo dawna, która wzmacnia żyły, pobudza mikrokrążenie, żyły robią się bardziej elastyczne i tak nie pękają, sama biorę tabletki maxi3vena, ruszczyka tam sporo i widzę że stan moich nóg się poprawił, w lecie nie będzie obciachu nosić szorty ;)


też używam tabletek, o których mówisz. tzn. nie używałam ich na początku, aby mniej pękały mi naczynka, tylko po to, żeby nie bolały mnie nogi po pracy, ale ogólnie tabletki wzmacniają układ krwionośny, więc nogi nie bolą, a naczynka praktycznie już mi też nie pękają.
Avatar użytkownika
sabinkaduchess
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 11:31

Re: pękające naczynka

Postprzez Corn » 26 lip 2019, o 11:57

postaraj je sobie wzmocnić czymś.. ja np. nakładałam bluszcz, bylice, kasztanowiec itp.
Avatar użytkownika
Corn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 lip 2019, o 11:50

Re: pękające naczynka

Postprzez SashaWelur » 14 sie 2019, o 13:30

a próbowałaś może bylice, bluszcz i kasztanowca?
Avatar użytkownika
SashaWelur
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 lip 2019, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: pękające naczynka

Postprzez Coffee89 » 3 wrz 2019, o 12:15

a to coś z bluszczem, bylicą itp. to co to robi?

:kwiatek
Avatar użytkownika
Coffee89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 wrz 2019, o 11:53
Lokalizacja: Konczewice

Re: pękające naczynka

Postprzez annika77 » 23 cze 2020, o 17:04

U mnie dobrze się sprawdziło laserowe zamykanie naczynek. Zabieg jest bezpieczny i właściwie bezbolesny, także mogę go wam doradzić. Co do sprawdzonego salonu to ja korzystałam ze Studia Laser w Poznaniu i bardzo dobrze ich oceniam, profesjonalnie tam i obsługa jest przemiła.
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: pękające naczynka

Postprzez Onlla » 27 lip 2020, o 14:07

No coż. Najwazniejsza tutaj będzie pielęgnacja. Jasne, że pęknięte naczynka w pewnym stopniu mozna usunąć za pomocą lasera czy za pomocą prądu, jeśli jednak nie zastosujecie odpowiedniej pielęgnacji, to nic Wam to nie pomoże. Popękają Wam kolejne naczynka na twarzy. Dobrze jest temu na co dzień zapobiegać.
Na naczynka polecam olej z dzikiej róży- wit c (skoro lubisz oleje) oraz maski z czerwonej glinki ( tworzy sie je banalnie, glinkę dostaniecie w sklepach ze zdrową żywnością, ewentualnie w sieci0. Dzika róża (jeżeli mnie pamięć nie zawodzi) posada najwięcej wit C spośród wszystkich roślin.
Na noc polecam krem Niverosin. Stosuję codziennie wieczorem, krem nawilża, odżywia ale co najważniejsze wzmacnia naczynka krwionośne oraz ogranicza u mnie rumienienie się. Krem jest dośc bogaty tak wiec w lecie używam jedynie na wieczory, w ciągu dnia wolę krem z mocniejszym filtrem (niverosin ma filtr 15 ale moim zdaniem jest to nieco zbyt mały filtr dla cery naczynkowej na lato). Jednak jesienią i zimą bardzo chętnie nakladam go sobie na twarz również w ciągu dnia.
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: pękające naczynka

Postprzez Ania567 » 28 lip 2020, o 14:57

Dobrze wiedzieć co przetestować :)
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: pękające naczynka

Postprzez cinamonka » 30 lip 2020, o 13:46

no na prawde jestem ciekawa jak będzie to wyglądało tak realnie.a jakies może maseczki domowe znacie???
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Re: pękające naczynka

Postprzez damari » 12 sie 2020, o 14:42

czasami to wynik zbyt uciskających spodni albo niewygodnych butów też może warto przemyśleć i coś zmienić?
damari
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 14:32

Re: pękające naczynka

Postprzez karmelLOVE » 13 sie 2020, o 16:43

Ale co dokładnie chcesz wiedzieć? Jakieś preparaty czy zabiegi?
karmelLOVE
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 16:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: pękające naczynka

Postprzez nattkowa » 10 maja 2021, o 14:42

Nie mam problemu z pękającymi naczynkami, ale na to nie działają jakieś specjalne zabiegi lub lasery? Chyba to byłoby najbardziej skuteczne rozwiażanie. Jeżeli chcesz, możesz zajrzeć na dermoprofil.pl i zobaczyć, czy jest coś na ten temat
nattkowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 mar 2021, o 12:17

Re: pękające naczynka

Postprzez yoki000 » 17 sie 2021, o 09:39

Jeśli chodzi o usuwanie naczynek, to ja mogę polecić Klinikę Elite w Warszawie. Dzięki niej wiele osób może się pozbyć uciążliwych dolegliwości, jak rozszerzone naczynka. Zabieg jest prowadzony laserem pod nadzorem specjalistów, więc nic złego się nie stanie. W tej klinice stosuje się nowoczesne metody oraz najnowocześniejsze lasery.
yoki000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 cze 2019, o 22:50
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]