makijaż permanentny?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: makijaż permanentny?

Postprzez ketma » 30 lis 2018, o 09:15

Wybieram się na szkolenie z tego tematy do Beauty Lux.
Jeszcze nie wiem, jak mi to dokładnie pójdzie, ale zakładam, że sobie poradzę.
Temat na czasie. To się teraz raczej nieźle sprzedaje, co nie?
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: makijaż permanentny?

Postprzez alicja.m » 30 lis 2018, o 10:02

Ja zastanawiam się nad kreskami, może na święta zrobię sobie taki prezent :)

Czysty Zysk - blog nie tylko o sprzątaniu
Avatar użytkownika
alicja.m
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: makijaż permanentny?

Postprzez dominikaka » 29 gru 2018, o 15:29

Z początku bałam się makijażu permanentnego, że coś nie wyjdzie, albo mi się nie spodoba a przecież taki ciężko jest usunąć, w końcu się odważyłam i bardzo mi się to spodobało. Mam swój salon kosmetyczny ale takiego rodzaju makijażu w swojej ofercie nie miałam więc chodziłam do znajomej. Ostatnio jednak postanowiłam to zmienić i przeszłam kilka szkoleń w Nouveau Contour i od nowego roku będę wykonywać go także w swoim salonie :)
dominikaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 16:08

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Kiki15 » 31 gru 2018, o 17:09

Brwi są kuszące, ale dalej istnieje obawa ze kosmetyczka zepsuje
Kiki15
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 gru 2018, o 17:08

Re: makijaż permanentny?

Postprzez reika » 8 sty 2019, o 19:49

Pierwsza podstawowa zasada przy tego typu zabiegach to skorzystać z usług tylko doświadczonej linergistki. To nie jest zwykła henna a jednak nieco bardziej inwazyjny zabieg więc bezpieczeństwo jest tu podstawą. Dla mnie najlepszą z najlepszych jest SPAM z salonu SPAM w Warszawie. Kreatywna, dokładna i precyzyjna.

Ostatnio edytowano 13 lut 2019, o 12:36 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
reika
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 cze 2017, o 10:44

Re: makijaż permanentny?

Postprzez wiolettakraj » 10 kwi 2019, o 15:06

Makijaż permanentny to super sprawa. Jeśli któraś z was, chciałaby zostać linergistką, to polecam szkolenia z makijażu permanentnego w Biotekpolska.
wiolettakraj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 mar 2019, o 14:56

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Dolna » 13 kwi 2019, o 10:56

Niee. I nigdy bym sobie nie zrobiła. Lubię czasem być naturalna i w ogóle się nie malować.
Avatar użytkownika
Dolna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 kwi 2019, o 10:52
Lokalizacja: Rybnik

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Jinka » 17 kwi 2019, o 18:28

Trzeba trafić w dobre ręce, profesjonalna lingeristka potrafi zrobić piękny i naturalny makijaż. W magic visage w Warszawie robiła tez moja siostra, ona wybrała metodę piórkową. Swoje brwi miała bardzo rzadkie i do tego nie były równe.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: makijaż permanentny?

Postprzez minka18 » 22 paź 2019, o 07:33

Makijaż w takim stylu od dawna realizuje dla mnie Salon Urody Magdaleny Sip makijazpermanentny-longtimeliner.pl/ w Józefosławowie. Należycie wpływa on na moją urodę, która dzięki temu jest oryginalna i nietuzinkowa. To znakomity dodatek dla każdej kobiety!
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Onlla » 15 lis 2019, o 09:59

Nie chcę też generalizowac, bo moze takich przypadków o jkaim pisze,jest niewiele.Po prostu spotkałam się z takimi kobietami,które choc mogą wyglądac fantastycznie- nie robią nic w tym kierunku.Moze to i rzadkosc,ale są takie.Natomiast te o ciut mniejszej urodzie,jesli urode mozna w ogole wartosciowac- dają z siebie bardzo wiele,by wyglądać zabójczo.I podziwiam je za to,choc zycie czasami bywa tak brutalne,ze chocby nie wiem co robiły, nie są w stanie osiągnąc tego ideału:(
Ponieważ brzmi to bardzo pesymistycznie- zamilknę w tym momencie.Nie chcę dołować ani siebie ani Was;)
Po prostu czasami zastanawiam sie patrząc na piękną naturalnie kobietę,ale niezadbaną-"dlaczego babeczko nie korzystasz z daru,jakim obdarzył Cie Bóg,dlaczego nie eksponujesz swej urody,a chowasz ja,az ta w koncu przeminie?"Ja po prostu nie rozumiem takich kobiet,bo ja tu chce oddac sie w rece "rzeżników",by byc piękniejszą, a ta naturalnie piękna,nie docenia tego co ma.To dla mnie niepojęte;) no wiec od czego to zalezy,ze jedni chcą wyglądac pięknie, a drudzy , mimo niekiedy wrodzonych możliwosci nie dbają o to w ogole?Kwestia priorytetów?
Zreszta niech tam sobie nie dbają,ich sprawa.Oby tylko nie krytykowali innych,za to,ze ci drudzy dają się ciąć,by wyglądac piękniej,czy chocby robią makijaż,by wlasnie wygladać piękniej.No dobra,ale to tak piszę abstrahując od wszystkiego;) Sama z urodą wiążę zresztą swoją przyszłość, zapisałam się ostatnio na kursy medycyny estetycznej: https://lukomades.pl/medycyna-estetyczna-szkolenia/
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: makijaż permanentny?

Postprzez manikan » 21 gru 2019, o 23:11

noo fajny makijaż permanentny moja kuzynka sobie zrobiła w klinice Dermed w Krakowie, super metoda, do tego makijaż permanentny utrzymuje się do roku czasu albo i dłużej, wszystko zależy jaka metoda, no i nie trzeba się malować :)
manikan
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 21:17

Re: makijaż permanentny?

Postprzez olajamroz » 5 lut 2020, o 16:14

Jeśli chcesz zadbać o brwi to polecam Ci zajrzeć na brwi com pl i tam poszukać dla siebie oferty. Świetnie przygotowane kosmetyczki, które faktycznie doskonale wiedzą jak zająć się brwiami, będą w stanie skutecznie zaproponować Ci odpowiednią kosmetykę, makijaż permanentny brwi.
olajamroz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2 sty 2019, o 10:18

Re: makijaż permanentny?

Postprzez kawa » 21 lut 2020, o 14:51

Polecam makijaż permanentny u pana Krzysztofa Majerskiego w Vici Clinic w Krakowie. Efekt jest bardzo naturalny. Taki makijaż to ogromna wygoda. Z pewnością każda z Was doceni.
kawa
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 11:51

Re: makijaż permanentny?

Postprzez karolajnaa » 9 mar 2020, o 14:38

Taa..też miałam taką zachciankę, aby zrobić sobie makijaż permanentny, niestety trafiłam chyba na jakąś artystkę bo to co ona mi zrobiła z twarzą to był jeden, wielki dramat! Makijaż musiałam laserowa usuwać, na całe szczęście w krakowskiej klinice vesuna znają się na rzeczy, usuneli to coś co można nazważ makijażem za pomocą lasera. Ciesze się, że uratowali sytuację, ale już nigdy na permanentny się nie zdecyduje, zbyt duża trauma.
Avatar użytkownika
karolajnaa
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:38

Re: makijaż permanentny?

Postprzez kaszmirka » 31 lip 2020, o 21:16

W Poznaniu na Katowickiej świetnie robi makijaz permanentny brwi Pani Magda i Hanna w Madame Art, najlepsze są. Polecam, u nich własnie brwi robiłam i kreskę . a teraz zastanawiam się nad ustami
kaszmirka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 cze 2020, o 11:33

Re: makijaż permanentny?

Postprzez kos.asia118 » 3 sie 2020, o 12:33

Ostatnio rozmawiałam na ten temat z moją kosmetyczką, podczas testowania henny pudrowej i powiedziała mi, że sama myśli nad przeszkoleniem się w tej kwestii, ale to nie jest łatwa i przyjemna sprawa. Gdy to stało się modne sama się tym interesowałam, ale w tylu miejscach widziałam, że zostało to popsute, że chyba nigdy się nie zdecyduję na coś takiego. To zbyt duże ryzyko, pozbycie się tego potem w razie problemu jest niemalże poza zasiegiem.
kos.asia118
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 sie 2020, o 12:26

Re: makijaż permanentny?

Postprzez kaska.maska » 28 sty 2021, o 00:28

Według mnie makijaż permanentny to fantastyczne rozwiązanie :) Meeeega wygodne i pozwala zaoszczędzić dużo czasu, Nie mówiąc już o tym, że dodaje to pewności siebie, kiedy rano wstajesz i od razu wyglądasz jak milion dolarów ;) Ja zrobiłam sobie brwi metoda piórkową i usta u Magdaleny Bąk w Warszawie. Wygląda to naprawdę bardzo fajnie i naturalnie, nie widać, że to jest "narysowane" :)
kaska.maska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 wrz 2016, o 20:42

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Paula0 » 1 kwi 2021, o 09:22

W Kielcach korzystałam z kliniki Pani Edyta Drogosz (permanentnykielce.pl/). Pod kątem makijażu permanentnego ma doskonale przygotowaną ofertę, świetny zakres realizowanych zabiegów, można bez obaw decydować się na ich usługi. Wykonanie makijażu na bardzo wysokim poziomie, efekty są trwałe a jednocześnie nie ma obaw o to, że tak wykonany makijaż będzie przerysowany.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: makijaż permanentny?

Postprzez agnesss » 20 kwi 2021, o 00:41

Theila napisał(a):Nie pamiętam czy się już wypowiadałam w tym temacie, ale wczoraj widzialam kobietę z takimi ustami, że ogólnie permanentnym mówie NIE. Najczęściej wygląda to mega sztuczni.

Wszystko zależy od wykonania i od upodobań danej osoby. Teraz wiele się zmieniło w tym temacie. Makijaz permanentny ma podkreślać urodę, a nie ją zmieniać
agnesss
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 kwi 2021, o 00:11

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Monisia80 » 20 sie 2021, o 16:57

Ja uważam, że to bardzo fajne rozwiązanie dla osób nie lubiących się malować, lub mających alergię na kolorowe kosmetyki. Sama od kilku lat chodzę na makijaż brwi i ust do gabinetu Prestige w Kaliszu. Efekt zabiegów jest zawsze naturalny i bardzo estetyczny.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17

Re: makijaż permanentny?

Postprzez loka09 » 23 lis 2021, o 23:54

Ja też mogę polecić gabinet Magdaleny Bąk. To jest najlepsza linergistka. Podchodzi do swoich klientek indywidualnie i brwi zawsze wyrysuje pod rysy twarzy klientki :)
loka09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 lis 2021, o 22:17

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Hela88 » 25 lis 2022, o 15:22

Super pomysł. :)
Hela88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 wrz 2022, o 12:22
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]