Pomysł na własny biznes...

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez 123kala » 31 sty 2020, o 15:58

Dzień dobry :) A pomożecie mi w moim?
Możecie aktywnie pomóc mi w rozwoju tego :)
Potrzebuję Waszej pomocy w wypełnieniu ankiety dla matek, babć, ojców i dziadków.
Dotyczy nowej gry edukacyjnej dla dzieciaków połączonej z aplikacją.

Ma na celu budowanie pozytywnej samooceny naszych dzieci, więzi wspólnej i rozwijaniu ich zdolności i kreatywności. PRZEZ ZABAWĘ I ŚMIECH!
Zostawcie swojego maila to wyślemy darmową paczkę testową :)

https://forms.gle/u2W54zY6R7CuUNuTA

Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękuję za poświęcony czas.
123kala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 sty 2020, o 15:38

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez Weebo » 9 lut 2020, o 20:37

Ja tylko dodam od siebie że warto również przeanalizować dodanie do budżetu stworzenie strony internetowej co jest w dzisiejszych czasach konieczne :) Chciałbym polecić naszą witryne weebo.pl, profesjonalne strony www w rozsądnej cenie.

Tworzenie stron internetowych Weebo
Avatar użytkownika
Weebo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lut 2020, o 20:29
Lokalizacja: Kalisz

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez marti896 » 21 lut 2020, o 21:08

Dziewczyny!

Wiem, że trochę nie na temat, ale robię pewien eksperyment.
Potrzebuję 40 dziewczyn, aby zarejestrowały mi się na podanym poniżej linku. Rejestracja trwa dosłownie minutkę, nic nie trzeba potwierdzać, ani żadne śmieci nie będą Wam na maila przychodziły.

https://mlomoney.icu/9962179465791/

Pomożecie? ;)
W Was siła ;)
marti896
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lut 2020, o 21:04

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez jau87123 » 27 sie 2021, o 13:10

Pomogłam Ci!
jau87123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 sie 2021, o 13:08

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez espanka » 11 paź 2021, o 08:38

uczestniczycie czasami w szkoleniach biznesowych? Już kilka razy brałam udział w webinariach organizowanych przez Akademię Wiedza i praktyka, fajnie są prowadzone i zawsze dostaję sporą dawkę wiedzy
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez liczzi » 16 lis 2021, o 23:25

tak, znam tą akademię, oni mają też jako wydawnictwo Wiedza i praktyka sporą bazę czasopism oraz serwisów branżowych, mam prenumeratę w kilku i polecam
liczzi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 cze 2021, o 19:23

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez paatka23 » 23 lis 2021, o 12:53

Własny biznes ma te zalety, że można pracować zdalnie i dzięki temu ja np. mogę sobie pozwolić na Workation z Itaką. Będę pracować na Maderze, a popołudniami korzystać z relaksu i wypoczynku w tym miejscu.
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez klaudiakkk22 » 25 lis 2021, o 10:49

To świetne rozwiązanie, ja dzięki własnemu biznesowi mogę sobie pozwolić na Workation z biurem Itaka i pracować zdalnie z Teneryfy.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez majkusia » 30 lis 2021, o 12:31

Ja zaczęłam własny biznes niedawno bo w maju tego roku. Prowadzę food truck. Plany były na otworzenie go wcześniej ale przy foodtruckach podstawa to samochód w którym będzie się szykować jedzenie i dobre wyposażenie zgodne z wymogami sanepidu. Ja mam jeszcze słupki odgradzające ze sznurem https://gastromocni.pl/slupki-odgradzajace które rozstawiam przed kasą by ludzie stali równo w kolejce a nie bili się i przepychali
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez pani_jeziora » 21 gru 2021, o 00:13

liczzi co prenumerujesz? Interesuje mnie tematyka oświatowa, bo prowadzę taką niewielką placówkę, myślałam o kupieniu dostępu do portaloswiatowy.pl na pewno mogłabym szybko znaleźć potrzebne informacje
Avatar użytkownika
pani_jeziora
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 24 sty 2019, o 22:30

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez jaskter » 12 sty 2022, o 15:00

A jak sobie radzicie z niepłacącymi kontrahentami? W takiej sytuacji według mnie dobrze skorzystać z pomocy specjalistów z windykacja-online.pl Szkoda nerwów na samodzielne użeranie się z niepłacącymi klientami ;)
jaskter
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 paź 2021, o 13:16

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez gustave.collier » 20 sty 2022, o 17:16

Ponad dwadzieścia lat temu, Craig Robins – mieszkaniec Miami – dojrzał rodzący się potencjał w Miami Design District i powoli zaczął wykupywać obiekty i parcele w okolicy. Jego celem było ożywienie zapomnianej części miasta. Osiągnął to dzięki transformacji w niezwykłą, kreatywną społeczność za pomocą niebywałym projektom architektonicznym.

Avatar użytkownika
gustave.collier
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 sty 2022, o 17:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez lexyy » 17 lut 2022, o 00:47

prowadze małą szkołę, uwielbiam to robić :) ta praca daje mi dużo satysfakcji, szkoda, że jest tyle kwestii formalnych, pracę ułatwia mi korzystanie z portaloswiatowy.pl mam tam zawsze aktualne informacje
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez ona_my » 1 sie 2023, o 19:50

Jeśli chcesz założyć swój biznes, to pewnie przyda Ci się jakieś biuro, a ja mam do polecenia świetną opcję, która odmieniła mój biznes i jest to wirtualne biuro Warszawa Centrum Bardzo fajnie korzysta mi się z takiej usługi i myślę, że wiele osób powinno zwrócić na nią uwagę.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez Cesme » 15 wrz 2023, o 09:51

Planuję niedługo otwarcie własnej kawiarni. Doradzicie jaki ekspres do kawy wybrać?
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez Allie » 15 wrz 2023, o 12:58

Polecam zapoznać się w tym zakresie z ofertą Tchibo Coffee Service:
https://tchibo-coffeeservice.pl/rozwiaz ... ansowania/ - kawka czy to zwykła czy mleczna pychota szybkie przygotowanie proste i intuicyjne menu możliwość dopasowania i zapamiętania poza kawą czy dzbankiem kawy ilości gorącej wody czy mleka do innych celów np. kakao lub czekolada ew. jakiś gorący kubek. Możliwość dopasowania mocy kawy ilości itp. Można by tak pisać i pisać najlepiej samemu się przekonać i ocenić na pewno każdy znajdzie swój napój i smak oraz wygląd napoju mlecznego.

W firmie powinni dobrać odpowieni ekspres do Twoich potrzeb.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez Żabnik » 31 paź 2023, o 18:31

Agile to podejście do zarządzania projektem i rozwoju oprogramowania, które skupia się na elastyczności, współpracy, i dostarczaniu wartości w sposób iteracyjny i inkrementalny. Agile opiera się na zasadach określonych w Manifest Agile oraz ramach pracy, takich jak Scrum, Kanban czy Lean, które dostosowują te zasady do konkretnych potrzeb projektów. https://leadership-center.pl/blog/co-to-jest-agile/
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Pomysł na własny biznes...

Postprzez lesley » 4 gru 2023, o 02:08

Bycie szefem samemu sobie i tworzenie własnego biznesu to świetna sprawa! Ale aby on mógł poprawnie funkcjonować to trzeba zadbać o płynność finansową i dobrze byłoby pomyśleć np. o faktoringu aforti factor. Oni zapewniają wsparcie w tych sprawach
lesley
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 cze 2018, o 21:25
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]