sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Postprzez werka » 15 sie 2021, o 13:00

Ja uważam, że mam bardzo dobry sposób :) zakładam słuchawki na uszy i słucham muzyki klasycznej, która sprawia, że czas szybciej mija, a i sprzątanie idzie jakoś szybciej. Ostatnio przerabiam utwory naszego wielkiego kompozytora Pendereckiego, a projekt https://pendereckisgarden.pl/pl jaki widziałam to coś pięknego. Zobaczcie sobie sami, a będziecie wiedzieć o czym mówię :)
werka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 8 kwi 2021, o 16:12

Re: sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Postprzez Jola2 » 19 sie 2021, o 15:44

Gaba221 napisał(a):Myślę, że podstawą jest dobry sprzęt. Ostatnio zakupiłam odkurzacz Pure D8.2 i polubiłam odkurzać. Zawsze tego nienawidziłam ale ostatnio sprawia mi to przyjemność. Odkurzacz jest bardzo bardzo cichy i praktyczny.

Dobry sprzęt to podstawa. Ja np. zakupiłam Well Q7. Jestem mega zadowolona, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam takiego odkurzacza pionowego. Jest to duże ułatwienie w sprzątaniu. Bardzo łatwo odkurza się między meblami, kiedy nie trzeba ciągnąć za sobą rury i kabla.
Jola2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 sie 2021, o 15:38

Re: sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Postprzez lexyy » 28 sie 2021, o 18:03

kupiłam sobie w sferisie robota sprzątającego mamibot z exVac880S, jest świetny, bardzo dobrze radzi sobie z okruchami, brudem, kurzem, funkcja mopowania zdaje egamin na piątkę
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Postprzez Majsterka » 31 sie 2021, o 23:56

Jola2 napisał(a):
Gaba221 napisał(a):Myślę, że podstawą jest dobry sprzęt. Ostatnio zakupiłam odkurzacz Pure D8.2 i polubiłam odkurzać. Zawsze tego nienawidziłam ale ostatnio sprawia mi to przyjemność. Odkurzacz jest bardzo bardzo cichy i praktyczny.

Dobry sprzęt to podstawa. Ja np. zakupiłam Well Q7. Jestem mega zadowolona, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam takiego odkurzacza pionowego. Jest to duże ułatwienie w sprzątaniu. Bardzo łatwo odkurza się między meblami, kiedy nie trzeba ciągnąć za sobą rury i kabla.


A który model masz?
Majsterka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 sie 2021, o 09:31

Re: sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Postprzez Emilkaa » 2 wrz 2021, o 22:53

Ja polubiłam domowe obowiązki odkąd kupiłam odkurzacz pionowy. Dokładny model to Well Q8 i jest niesamowity. Lampa UV to jego najlepsza funkcja, dzięki niej z łatwością usuwa brud i bakterie.
Emilkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 wrz 2021, o 22:49

Re: sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Postprzez Majsterka » 26 wrz 2021, o 17:06

Emilkaa napisał(a):Ja polubiłam domowe obowiązki odkąd kupiłam odkurzacz pionowy. Dokładny model to Well Q8 i jest niesamowity. Lampa UV to jego najlepsza funkcja, dzięki niej z łatwością usuwa brud i bakterie.



Który konkretnie masz model tego odkurzacza electroluxa?
Majsterka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 sie 2021, o 09:31

Re: sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Postprzez manikan » 22 paź 2021, o 17:45

Moim sposobem na polubienie sprzątania okazał się zakup irobot roomba combo. Dzięki niemu nie muszę już sama odkurzać ani myć podłogę, bo robi to za mnie ;) W tym czasie mogę zająć się sprzątaniem reszty albo mam czas dla siebie. Zdecydowanie powinnyście się z nim zapoznać :) Podrzucam link https://irobot.pl/pl/irobot?seria=combo
manikan
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 21:17

Re: sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Postprzez Theila » 27 paź 2021, o 14:09

Majsterka napisał(a):
Emilkaa napisał(a):Ja polubiłam domowe obowiązki odkąd kupiłam odkurzacz pionowy. Dokładny model to Well Q8 i jest niesamowity. Lampa UV to jego najlepsza funkcja, dzięki niej z łatwością usuwa brud i bakterie.

Który konkretnie masz model tego odkurzacza electroluxa?


Dziewczyny, a powiedzcie mi, co w odkurzaczu daje taka lampa UV w szczotce odkurzacza?
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Postprzez olicka » 1 lis 2021, o 16:16

Lampa zabija roztocza i inne dziadostwa, których nie chcemy mieć w domu, więc warto wybierać takie modele electroluxa.
olicka
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 24 paź 2021, o 13:05

Re: sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Postprzez manikan » 18 lis 2021, o 18:47

Bez muzyki u mnie nie ma sprzątania ;) Ale poza słuchawkami, korzystam również z innej pomocy przy sprzątaniu. Mianowicie kupiłam irobot roomba i7, który odkurza całkowicie sam ;) Sprawdza się bardzo fajnie, dobrze zbiera bród i sierść moich kotów :)
manikan
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 21:17

Re: sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Postprzez Trotka » 30 lis 2021, o 22:26

Kupiłam sobie odkurzacz Well Q8 i to super sprzęt, w końcu nie muszę się schylać, kabel nie ciągnie się po podłodze. Odkurzacz ma dużą moc, zbiera wszystko co napotka, nawet najmniejszy kurz.
Trotka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 mar 2020, o 19:56

Re: sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Postprzez Theila » 1 gru 2021, o 15:58

Trotka napisał(a):Kupiłam sobie odkurzacz Well Q8 i to super sprzęt, w końcu nie muszę się schylać, kabel nie ciągnie się po podłodze. Odkurzacz ma dużą moc, zbiera wszystko co napotka, nawet najmniejszy kurz.



To jest ten o którym dziewczyny pisały że ma szczotke UV.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Postprzez olicka » 30 gru 2021, o 22:46

To pewnie taki odkurzacz od electroluxa będzie dobrym sprzętem kiedy mamy w domu alergika albo nawet małe dziecko, sama pamiętam jak dziecko raczkowało i marzyłam o takim pionowym odkurzaczu aby szybko posprzątać.
olicka
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 24 paź 2021, o 13:05

Re: sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Postprzez kika29 » 28 lut 2022, o 11:41

Kupiłam nowy odkurzacz well q8 i świetny sprzęt, 5 stopniowa filtracja faktycznie nie pozostawi odrobiony kurzu, super, że nie ma kabla ani worka, bateria również długo trzyma.
kika29
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 20 lut 2022, o 18:27

Re: sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Postprzez sigurd82 » 3 mar 2022, o 15:18

Uważam, że w domu powinniśmy mieć porządek. Łatwo znaleźć rzeczy, gdy ma się je odpowiednio pochowane. Co sądzicie o pudełkach? Można ułożyć je w szafie czy w innym miejscu, w układzie jedno na drugim, co sprzyja idealnej organizacji przestrzeni. Kartony z pokrywą bez trudu dopasujemy do własnych potrzeb pod względem estetycznym.

Avatar użytkownika
sigurd82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 mar 2022, o 15:14
Lokalizacja: Poznań

Re: sposób by polubić domowe obowiązki ;)

Postprzez Marynkalanka » 1 maja 2022, o 20:22

Ja uwielbiam porządek, u mnie zawsze musi być czysto na błysk, dlatego mam odkurzacz z lampą UV od electroluxa, który zabija bakterie i alergeny.
Marynkalanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 kwi 2022, o 19:14
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]