Jak schudnąć ?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez ala.kowal12222 » 9 paź 2020, o 15:48

Kudi7 napisał(a):Witam serdecznie.
Poszukuję porad w kwestii ćwiczeń w domu, diety, wsparcia i pomocy jak się za to w ogóle zabrać.
Chciałabym zrzucić kilka kg i ujędrnić ciało. Muszę też wzmocnić przy okazji mięśnie brzucha, bo są bardzo słabe.
Z góry dziękuję wam za wszystkie porady.


Ja polecam babeczkę z tastycalories, naprawdę ma dużą wiedzę i z chęcią się nią dzieli.
ala.kowal12222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 paź 2020, o 15:40

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Olkka » 15 gru 2020, o 20:13

Najlepsze są metody tradycyjne- czyli dieta i ruch. Sama zamawiam Wygodnądietę, do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i z efektów jestem bardzo zadowolona.
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez stylistamody » 29 gru 2020, o 14:52

Hej, w walce ze zbędnymi kilogramami warto spróbować ekstrakt gorzkiej pomarańczy może jeszcze nie tak popularny ale skuteczny. Bardziej znane na pewno jest czyste białko i tak samo godne uwagi a gdy efekty nie będą tak szybkie jak chcesz sprawdź metadrol skład z odpowiednim treningiem da oczekiwane rezultaty. Z kolei w trosce o zdrowy wygląd skóry mogę polecić cbd krem na dzień nutralny i dobrze odżywiający produkt.
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Amela22 » 24 sty 2021, o 17:21

Olkka napisał(a):Najlepsze są metody tradycyjne- czyli dieta i ruch. Sama zamawiam Wygodnądietę, do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i z efektów jestem bardzo zadowolona.


I tu się zgadzam;) Diete też zamawiam sobie z Wygodnejdiety, ich kuchnia zdecydowanie trafia w moje gusta, posiłki są świeże, smaczne, syte i zdrowe, ja jem regularnie a już samo to daje super efekty;)
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Zosia18 » 2 lut 2021, o 13:51

Ćwiczenia to jedno, ale bez odpowiedniego podejścia do żywienia wszystko będzie na nic. Postaw na danie gotowane, nie smażone, u mnie się to ostatnio udaje, m.in. dlatego, że na Święta dostałam od teściowej garnki od PrymusAGD
Zosia18
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 maja 2020, o 14:10

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez dobek » 10 lut 2021, o 13:44

Zastanawiam się nad kroplami kanabialica dużo o tym się pisze, że niby Rozenek po ciąży na tym schudła . Kiedyś stosowałam olejki konopne INTENSE CBD 10 % na stres i bezsenność i mi to pomogło. W tej kanabialicy też jest to CBD..... Może ktoś próbował i już ma jakieś efekty??
tu znalazłam ten produkt https://konopiafarmacja.pl/olejki-cbd-cbg/275-kanabialica-krople-na-odchudzanie.html
dobek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 lut 2021, o 13:42

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez annika77 » 23 lut 2021, o 01:22

Samej ciężko pokonać cellulit, dlatego fajnie jest wybrać się do salonu urody, który podejdzie do tego profesjonalnie i na wielu poziomach. Dieta, zabiegi kosmetologii estetycznej czy modelowanie sylwetki w strefie fitness macie we Wrocławiu w świetnym Studio Figura. Ja właśnie korzystam z ich porad dietetycznych i zabiegów no i efekty mam dobre, schudłam 8 kilo a cellulit jest sporo mniejszy. Jestem baaardzo zadowolona :)
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez AnitaT » 8 mar 2021, o 18:30

U mnie fajną opcją okazał się catering dietetyczny. Od kilku miesięcy zamawiam sobie Wygodnądietę, dzięki nim w końcu jem zdrowo, smacznie, do syta a co ważniejsze regularnie a to bardzo pomaga w zrzucaniu zbędnych kilogramów.
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez kasiatrol12 » 12 mar 2021, o 16:16

Jedząc 1000 kcal mozemy conajwyżej nabawić się jakieś choroby, odsyłam na instagram niekoniecznie do koszyka albo na fitlinepolska.pl, jeśli serio chcesz zadbać o swoje ciało to tylko deficyt i wzbogacona o różne składniki mineralne dieta, nie wymysły diety cud... Uważam również, że warto się interesować dobrym jedzeniem, żeby wiedzieć, co możemy czerpać z natury. Jaką moc, jaką siłę. A przecież ta jest ogromna… Wiele jest przypadków osób, które wyleczyły się z rozmaitych chorób jedząc dobrze i zdrowo.

kasiatrol12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 mar 2021, o 21:21

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Alksa » 15 mar 2021, o 23:47

Moim zdaniem trzeba zacząć od zmiany pieczywa, Mnie kuzynka namówiła na chleb dietetyczny, u nas na 3 maja jest w Chorzowie taka piekarnia gdzie taki chleb mają i możecie się smiać, ale mi zmiana pieczywa dała uważam bardo dużo
Alksa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 mar 2021, o 23:40

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Żabnik » 8 kwi 2021, o 14:05

dobek napisał(a):Zastanawiam się nad kroplami kanabialica dużo o tym się pisze, że niby Rozenek po ciąży na tym schudła . Kiedyś stosowałam olejki konopne INTENSE CBD 10 % na stres i bezsenność i mi to pomogło. W tej kanabialicy też jest to CBD..... Może ktoś próbował i już ma jakieś efekty??
tu znalazłam ten produkt https://konopiafarmacja.pl/olejki-cbd-cbg/275-kanabialica-krople-na-odchudzanie.html

No nie wiem. Poczytaj trochę o tym czym są produkty konopne na https://satoritime.eu/blog/wiedza/co-to-jest-cbg . Z tego, co widzę to produkty te mają szerokie zastosowanie lecznicze, ale raczej wpływają na apetyt, zwiększając go. Dlatego stosuje się je w walce z anoreksją.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez monicabe » 21 kwi 2021, o 12:07

Moze i warto jest spróbować ale podstawą powinna być odpowiednia dieta oraz odpowiednia ilość ćwiczeń fizycznych.
Przede wszystkim lepiej chudnąć stopniowo i zdrowo. Wiem to z doświadczenia, za mną są Głodówki, katowanie siebie ciężkimi ćwiczeniami...Co mi z tego przyszlo? Efekt jojo, napady głodu i zniechęcenie do diet lub ćwiczeń. Od pewnego czasu postanowiłam coś zmienić, zmieniłam nawyki żywieniowe, treningi zaczęłam robić stopniowo. Na pewno zacznij od cardio, ogranicz słodycze, słodkie napoje i wszelakie fastfoody. Naucz stopniowo organizm picia wody, bo woda jest kluczowym elementem w procesie oczyszczania i chudnięcia, wstyd przyznać ale wcześniej nawet o tym nie wiedziałam ;) No i super jest Calominal Duo - jest to proszek do picia dwa razy dziennie, ale zmniejszy u Ciebie apetyt oraz jednocześnie wchlanianie kalorii z węglowodanów i tłuszczy. Tak więc z pożywieniem bedziesz przyjmowała mniej energii. Mi również pomógł.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez AloepediaPolska » 6 maja 2021, o 14:20

A słyszałyście kiedyś o programie Clean9 z firmy Forever?? Ja właśnie jestem po programie i jestem zachwycona moimi efektami :)

Nie mogę wam jeszcze wkleić tutaj linku, ale na facebooku mam fanpage o nazwie AloepediaPolska, gdzie znajdziecie moje efekty po tym programie oraz link do rejestracji w sklepie, gdzie możecie kupić ten program :D

Dodatkowo każda osoba dostanie ode mnie nagrania z ćwiczeniami z Peter Arnie Pejo, Ambasadora Programów Fit Forever i Argi +. Trenował i opiekował się formą wielu zawodowców, prowadził treningi dla zawodników Formuły 1, Futbolu Angielskiego, Champions League. Poza tym uwielbia trenować kobiety, doskonale wiedząc jak pomóc im zrzucić i ujędrnić to i owo... :)

Ten skuteczny, prosty w użyciu program oczyszczający dostarczy narzędzi potrzebnych by rozpocząć transformację ciała te produkty naprawde działają, już w 9 dni traci się na wadze a klientki do mnie piszą, że znika im cellulit!

Zestaw clean9 ma za zadanie oczyścić organizm z toksyn, metali ciężkich oraz ze złogów. Wspomaga trawienie oraz obniża cholesterol, cukier i nadciśnienie tętnicze jest to świetne przygotowanie na dalsze modelowanie sylwetki

Zestaw zawiera:
- Forever Aloe Vera Gel - pomaga oczyścić układ trawienny i zwiększyć przyswajanie substancji odżywczych
- Forever Fiber - dostarcza 5g firmowej mieszanki rozpuszczalnego błonnika, by wesprzeć optymalną ilość blonnika w diecie
- Forever Therm - to potężna mieszanka witamin i ekstraktów roślinnych, wspierające proces odchudzania
- Forever Garcinina Plus - uzupełnia dietę w substancje wspierające proces redukcji tkanki tłuszczowej
- Forever Lite Ultra - to koktajl o wysokiej zawartości witamin i minerałów, którego porcja dostarcza 24g białka

Jeżeli jesteście zainteresowane napiszcie do mnie, jak wejdziecie na mój fanpage na facebooku AloepediaPolska to możecie napisać do mnie wiadomość :)

Pozdrawiam!
AloepediaPolska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 maja 2021, o 13:58

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez aliś » 28 lip 2021, o 01:49

To nie jest kwestia metabolizmu, tylko złej diety - głodówki to zła droga do sukcesu…
Żeby schudnąć powinnaś regularnie jeść. Ja osobiście miałam z tym duży problem, często cały dzień potrafiłam nic nie jeść, a wieczorem zaczynałam obżarstwo…
Tyłam, tyłam i wreszcie stwierdziałm, że czas wziąć się za siebie i zdecydowałam się na dietę 1:1. Mają wiele smacznych posiłków, dzięki nim nie tracę czasu na gotowanie, a jem zdrowe, pełnowartościowe posiłki. Może to jest rozwiązanie dla Ciebie?
aliś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 lip 2021, o 01:31

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez MartaMM » 1 wrz 2021, o 18:42

Ja zdecydowałam się zamawiać catering dietetyczny. Postawiłam na ten od Wygodnejdiety i absolutnie nie żałuję:) W końcu jem zdrowo, smacznie i regularnie a już samo to daje fajne efekty. Do tego dołozyłam ćwiczenia kilka razy w tygodniu i rezultaty są na prawdę zadowalające:)
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez wiki855 » 6 wrz 2021, o 10:25

Ćwiczenia to jedno, ale bez odpowiedniego podejścia do żywienia wszystko będzie na niczym , ja zaczęłam zamawiać dietę z cateringu od Wygodnej diety wprowadziłam trochę ruchu i kilogramy lecą.
wiki855
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 6 sie 2021, o 15:37

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez isabelleelle199 » 30 wrz 2021, o 08:40

Fajnym suplementem który pomoże Ci zrzucić parę kg jest MyBestSlim – mi pomógł
znacznie! Przy regularnych treningach i stosowaniu tego suplementu zauważyłam, że zbędne kg znikają. Super, polecam. :)
isabelleelle199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 wrz 2021, o 12:39

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Zosia18 » 3 lut 2022, o 11:58

Przede wszystkim zacznij od zmiany nawyków żywieniowych, np. za sprawą porzucenia smażenia na rzecz gotowania (warzyw, mięs, zup itd.) U mnie starania o sylwetkę zaczęły się od wyposażenia kuchni w komplet garnków znaleziony na PrymusAGD
Zosia18
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 maja 2020, o 14:10

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Alicjabrzegowska » 13 lut 2022, o 10:18

Dziewczyny, a co myślicie o wspomaganiu się ziołami. Mam na myśli jakieś herbaty. Znacie jakieś rośliny, które pomagą się odchudzić?
Alicjabrzegowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lut 2022, o 10:14

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Jinka » 27 lut 2022, o 19:27

Endermologia jest skuteczna na cellulit, po nim też zmniejszają się obwody, u mnie mniej w udach i brzuchu. Ja już jakiś czas chodzę na zabiegi i efekty są na prawdę widoczne, masaż daje świetne efekty, chodzę w Warszawie do salonu Mariposa https://endermologia-warszawa.pl/
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez greenDiet » 9 mar 2022, o 12:38

Ja np. zauważyłam różnicę jeśli chodzi o wagę kiedy zaczęłam nieco bardziej skupiać się na śniadaniach. Jak leciałam do pracy, to zwykle robiłam sobie na szybko kanapkę z jajkiem i jadłam ją w biegu, a za godzinę, dwie już byłam strasznie głodna. Zaczęłam robić sobie różnego rodzaju owsianki, czasem jest to porcja białego ryżu z dodatkami albo jakaś dobra kaszka instant zbożowa albo jaglana - pakuję do pudełka, albo robię dzień wcześniej i jem na spokojnie w pracy. Jestem najedzona na dłużej i nie podjadam, dzięki czemu spokojnie wytrzymuję do obiadu. Jem tak już od ponad pół roku i straciłam przy okazji kilka kilo. Nie wiem czy to droga do sukcesu, ale działa u mnie
greenDiet
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 lut 2021, o 13:00

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez dominika10 » 9 mar 2022, o 14:24

Ja ostatnio byłam na redukcji tkanki tłuszczowej w Esderm, którą wykonywano z pomocą spodni z polem magnetycznym i szczerze przyznam, że efekty bardzo mnie pozytywnie zaskoczyły. Do tego samo centrum medyczne robi wrażenie swoim profesjonalizmem i wyposażeniem.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez iwi2002 » 29 mar 2022, o 23:01

U mnie natomiast sprawdziła się dieta od diety 1:1. Miałam ten sam problem co ty kochana, najpierw udało mi się zrzucić parę kilo po czym po kilku tygodniach wracały do mnie i to często podwojone.. Opadałam z sił bo łapałam się już wszystkich możliwych sposobów. Dlatego też każdej babeczce mogę od serca polecić właśnie dietę 1:1 która spowodowała, że znowu na mojej twarzy pojawił się uśmiech kiedy wchodzę na wagę :)
iwi2002
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 mar 2022, o 23:00

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez paluchassiaa » 31 maja 2022, o 21:25

Polecam trenować jakikolwiek sport, każda aktywoność fizyczna się liczy

paluchassiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 maja 2022, o 21:22

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Kammite » 13 cze 2022, o 14:48

Ja na początku powoli rozkręcałam się na bieżni/rowerku. Po 20 minutach nie dawałam rady. Z czasem było coraz lepiej Na zajęcia moim zdaniem też warto chodzić - meega poprawiają kondycję, bo wiadomo, trzeba się dużo ruszać żeby nadążyć

Dobrze jest również znaleźć sobie aktywność fizyczną, która przynosi nam przyjemność:
https://netshoot.pl/wybierz-sie-na-fitn ... korzystac/

W moim przypadku jest to fitness na trampolinach.
Kammite
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 07:27
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]