Biuro w domu

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Biuro w domu

Postprzez Asia44 » 4 gru 2013, o 11:30

Moim zdaniem w biurze najważniejszy jest fotel oraz odpowiednie biurko. Posiadam firmę internetową więc siłą rzeczy bardzo dużo czasu spędzam w biurze. Odpowiedni fotel bardzo ułatwia pracę, ale nie tylko on. Biurko o odpowiedniej wielkości i wysokości, z dodatkowymi szafkami i szufladami również pływa na jakość pracy. Fotel kupiłam już rok temu, ale ostatnio biurko zamówiłam tutaj - SPAM dokładnie Finezja i jest bardzo zadowolona. Wszystkie moje dokumenty są na miejscu, a na biurko mieści mi się laptop, telefony itd :)

Ostatnio edytowano 4 gru 2013, o 11:38 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Asia44
 

Re: Biuro w domu

Postprzez Kolaboracja » 16 gru 2013, o 14:26

polecam obejrzeć katalog bydgoskich mebli, gdzie mozna fajnie, elegancko urządzić biuro czy gabinet
Kolaboracja
 

Re: Biuro w domu

Postprzez elajablko » 20 gru 2013, o 12:23

Dobre fotele kosztują to się zgodzę. W granicach nawet do 1000 zł. Można kupić trochę tańsze, za kilka stów, grunt żeby dobrze trzymały kręgosłup i można je było regulować na wysokość. Jeżeli naprawdę dużo pracujemy przy biurku to jednak warto zainwestować w miarę swoich możliwości.

elajablko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 sie 2013, o 12:30

Re: Biuro w domu

Postprzez orientalna » 5 sty 2014, o 14:04

Biuro tak naprawdę powinien mieć każdy z nas, chociażby to był jedynie komputer, biurko i krzesło ;) W tym momencie jest tak rozwinięta "papierologia", że potrzebujemy i sporo papierów pisać jak i również posiadać. Trzeba to jakoś posegregować, zachować jako-taki porządek i zorganizować. Czasem wystarczy jedna szafka z szufladkami albo z kupowanymi "półeczkami" na dokumenty, czasem teczki, a niekiedy przy np. pracy w domu już coś konkretniejszego.

Ja obecnie prowadzę prywatne lekcje z języka i zdziwiłam się mocno, ile nagle papierów mi się narobiło, ile rzeczy trzeba było uporządkować i ile muszę napisać do każdej z osób, aby to miało ręce i nogi. I nie, nie są to rzeczy prawne - są to zapiski prywatne, układanie lekcji, ćwiczeń, zapiski kto jaki temat ma przerobiony, co jeszcze trzeba, zeszyt dla każdej osoby. Sprawa wydaje się być niepoważna, ale zrobiło mi się z tego małe biuro :D

Ponadto każdy z nas jest zmuszony spędzać jakiś czas przed komputerem i raczej już się to nie zmieni. Potrzebne jest wygodne krzesło (w moim przypadku jeszcze jest normalne, ale za to dobrze służy mi poducha przy kręgosłupie), dobre oświetlenie, trochę miejsca na biurku i szafka na papiery :)

Obrazek
orientalna
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 16:40
Lokalizacja: DE

Re: Biuro w domu

Postprzez ann89 » 12 lip 2017, o 14:24

Oj, nie jest wcale łatwo zaaranżować biuro w domu, jeśli dysponujemy niewielką przestrzenią. No i druga ważna kwestia to to jak oddzielić pracę od życia osobistego..

ann89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 lip 2017, o 13:42

Re: Biuro w domu

Postprzez Atlantic Polska » 1 sie 2017, o 22:57

Nie każdy może pozwolić sobie na oddzielny pokój, dlatego warto miejsce do pracy, odseparować od pozostałej części pokoju. W przypadku salonu można to zrobić narożnikiem, w małej sypialni ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie piętrowego łóżka, gdzie dolna część jest zastąpiona przez biurko.
Avatar użytkownika
Atlantic Polska
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Biuro w domu

Postprzez Malwina10 » 8 sie 2017, o 09:40

Żeby móc wydajnie pracować powinniśmy sobie zorganizować nie tylko wygodny fotel ale zorganizować dobrze przestrzeń :)
Malwina10
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 sie 2017, o 09:36

Re: Biuro w domu

Postprzez yang » 17 sie 2017, o 11:10

Praca w domu ma swoje plusy, ale jeśli nie nauczymy się odpowiednio oddzielać jej od życia domowego i strefy odpoczynku to bardzo szybko się wypalimy.

yang
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 sie 2017, o 11:02

Re: Biuro w domu

Postprzez kasia » 13 wrz 2017, o 17:50

Tak, to prawdziwa sztuka. Wiedzą o tym wszyscy, którzy się nią kiedykolwiek zajmowali.

kasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 13 wrz 2017, o 17:04

Re: Biuro w domu

Postprzez mela12 » 23 wrz 2017, o 22:03

ja marzyłam zawsze o takim własnie swoim kąciku w dużym domu pełnym dzieciaków ;p właśnie wprowadzamy się do nowego domu i udało się wygospodarować miejsce na biuro :) koncepcja już jest - kupiłam juz nawet w salonie agaty biurko i komodę w stylu retro. Ale z tego calego obrazka brakuje jeszcze gromady dzieciakow przed którymi będę sie tutaj zamykać - wszystko przed nami
mela12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 14:34

Re: Biuro w domu

Postprzez Kubiczkowa » 27 mar 2018, o 11:02

Właśnie jestem na etapie urządzania swojego mieszkanka i gabinetu gdzie będę mogła pracować :) Myślałam o krześle w tym stylu LINK

Kubiczkowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 mar 2018, o 16:41

Re: Biuro w domu

Postprzez katty » 25 kwi 2018, o 14:05

Praca z domu nie jest wbrew obiegowym opinią idealna. Nie każdy się do niej nadaje.

katty
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 25 kwi 2018, o 13:44

Re: Biuro w domu

Postprzez wrona » 9 maja 2018, o 11:14

wygodny fotel przy biurku powinien być w każdym domu.
wrona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 maja 2018, o 11:09

Re: Biuro w domu

Postprzez donatka » 7 wrz 2021, o 21:43

pracuję często w domu, zainwestowałam w dobre krzesło i biurko, kupiłam sobie taki mebel z regulowaną wysokością blatu, w sferisie można to biurko kupić - tucano, jestem zadowolona z zakupu, jednym przyciskiem podnoszę albo opuszczam blat
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Biuro w domu

Postprzez esua1 » 24 wrz 2021, o 12:23

Myślę, że przez covid każdy zrozumiał jak wygodne może być takie rozwiązanie.

Inteligentny dom zestaw pozwoli Ci na przekształcenie twojego domu na ekologiczny i smart dom. Pomoże Ci w tym ta firma https://smartbudynek.pl/
esua1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 wrz 2021, o 11:59

Re: Biuro w domu

Postprzez jazmin86 » 19 cze 2022, o 14:02

Możliwość łatwego dostosowania poziomu blatu do własnych potrzeb pozwala na uzyskanie optymalnej wygody, co przekłada się na dobre samopoczucie i zdrowie. Z kolei zdrowy i zadowolony pracownik jest bardziej wydajny, co jest oczywistą korzyścią dla pracodawcy.

Avatar użytkownika
jazmin86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 cze 2022, o 14:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Biuro w domu

Postprzez xbreitenberg » 22 wrz 2022, o 14:56

Mata pod fotel gamingowy skutecznie ochroni podłogę przed zarysowaniami spowodowanymi kółkami fotela. Jest to bardzo skuteczne zabezpieczenie paneli przed zniszczeniem, a zarazem nie kosztuje wiele.

Avatar użytkownika
xbreitenberg
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 wrz 2022, o 14:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Biuro w domu

Postprzez granika » 5 gru 2022, o 01:07

Coraz więcej osób pracuje z domu, także takie biuro gdzie spędzają najwięcej czasu powinno być odpowiednio urządzone. Oprócz laptopa czy porządnego biurka powinien też być skaner https://tonatuszu.pl/kategoria-produktu/ogolna/skanery/ bo dzięki temu przesyłanie dokumentów będzie trwało dosłownie w kilka sekund.
granika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 lis 2021, o 12:33

Re: Biuro w domu

Postprzez hoeger.taya » 25 sty 2023, o 15:09

W biurze powinno znaleźć się również miejsce, w którym będziemy mogli odpocząć. Idealny fotel uszak powinien dobrze stabilizować kręgosłup i umożliwiać przejęcie komfortowej postawy. Wybierając mebel dla siebie, powinieneś zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

Avatar użytkownika
hoeger.taya
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 sty 2023, o 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Biuro w domu

Postprzez jagina » 20 lip 2023, o 15:00

Zdecydowanie polecam wirtualne biuro Warszawa Miałam biuro w domu, ale kiedy zdecydowałam się na wirtualne biuro, poczułam ogromną ulgę. Teraz mam więcej czasu na pracę i mogę skupić się na rozwoju swojego biznesu, bez konieczności zajmowania się jednocześnie obowiązkami domowymi. Wirtualne biuro zapewnia profesjonalne wsparcie biurowe i prestiżowy adres w centrum miasta, co znacznie podnosi wizerunek mojej firmy.
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]