powiększanie ust wasze opinie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez madona » 20 sie 2021, o 13:46

Princess85 napisał(a):Ja tam jestem za naturalnymi pięknymi ustami, za dużo kobiet zwłaszcza w młodym wieku ma teraz zrobione usta i według mnie niefajnie to wygląda. Według mnie wystarczy fajny jakiś błyszczyk lub szmineczka do pokreślenia usteczek i w pełni to wystarczy.


Nie każda dziewczyna ma naturalnie piękne usta, a jak jest oopcja, żeby trochę je poprawić to czemu nie. U mnie efekt jest subtelny i niktt się nawet w ogole nie zorientował, że coś robiłam z ustami, ale są pełniejsze i lepiej wyglądam. Wiesz zależy do jakiego specjalisty się wybierzesz, niektóre laski faktycznie nie wyglądają za dobrze, ale to właśnie tylko na ich podstawie wyrabiamy obie opinie, bo te co mają dobrze zrobione to naet się nie zczazisz, że coś kombinowały z wygląadem.
madona
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 12:44

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez kala33 » 21 sie 2021, o 15:21

Princess85 napisał(a):Ja tam jestem za naturalnymi pięknymi ustami, za dużo kobiet zwłaszcza w młodym wieku ma teraz zrobione usta i według mnie niefajnie to wygląda. Według mnie wystarczy fajny jakiś błyszczyk lub szmineczka do pokreślenia usteczek i w pełni to wystarczy.


Moje usta podkreślam błyszczykiem zwiększającym objętość i to działa, fajny efekt można uzyskać. Szukałam długo odpowiedniego błyszczyku aby mieć wymarzony efekt i znalazłam na notino Artdeco Hot Chili Lip Booster. Na początku jest lekkie mrowienie lub pieczenie w odczuciu a potem usta nabierają lekkiej objętości to takie moje wrażenie i super wyglądają, naturalnie ale pięknie.
kala33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 lut 2021, o 10:37

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez jadźkax » 25 sie 2021, o 13:20

Też korzystam z błyszczyków do powiększania ust, pomadki matowe i konturówka robią swoje, chociaż jak piszesz błyszczyki również dają radę bo ladnie odbijają światlo :)
jadźkax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lut 2021, o 15:57

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez halinowka » 27 sie 2021, o 14:54

Wiadomo optycznie można powiększyć usta za pomocą różnego rodzaju trików makijażowych, tyle że po zmyciu makijażu jest zonk. Mi zależało na tym, aby bez makijażu wyglądać tak jak chce, wiec na powiększanie ust się zdecydowałam, nie żałuję i chętnie polecę jeszcze raz magiczną klinikę, bo robią dobrą robotę, a ceny mają niskie.
halinowka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 sie 2021, o 16:21

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez alex1234 » 30 sie 2021, o 19:57

Jak wybierze się dobrego lekarza medycyny estetycznej i odpowiednią technikę powiększania ust to można osiągnąć naprawę bardzo dobre efekty. teraz jest dużo możliwości, jeżeli chodzi o techniki powiększania ust i wyrównywania asymetrii.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez sylwasta » 11 wrz 2021, o 19:28

Jak się trafi do dobrego LEKARZA to będzie się miało fajne usta :) Ja chodze do doktor Agnieszki Syryło do SClinic w Warszawie i całkowicie jej ufam w tej kwestii. Pani doktor nie przesadza z wypełniaczami, efekt końcowy jest zawsze bardzo dobry: widoczny, ale wciąż wygląda to naturalnie.
sylwasta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 wrz 2021, o 19:27

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez eryka20 » 22 lis 2021, o 21:53

Widzę, że ktoś już polecił Magiczną Klinikę. Sama też chodzę tam na modelowanie ust kwasem. Ja konkretnie w Rzeszowie, ale myślę, że jakość usług wszędzie jest taka sama, w każdej z ich placówek. Polecam, bo mają bardzo doświadczoną kadrę. Ceny też niezłe. I to co dla mnie najważniejsze - efekt. Śliczny, naturalny. Usta wyglądają fenomenalnie.
eryka20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 wrz 2021, o 18:27

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez karin83 » 24 lis 2021, o 21:20

Eryka20, jak długo u Ciebie efekt się utrzymywał? Bo ja też słyszałam wiele dobrego o Magicznej Klinice, ale w Poznaniu i myślę nad wypełnieniem ust kwasem hialuronowym. Trochę się boję, bo to jednak igły, ale może dam radę, jeśli będę miała pewność, że efekt robi wrażenie.
karin83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2021, o 18:59

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez eryka20 » 24 lis 2021, o 21:22

Nie musisz się niczego bać, bo w Magicznej Klinice pracują same profesjonalistki. Efekty widać już po zabiegu, a z upływem czasu jest coraz lepiej. Na początku może być niewielka opuchlizna, ale nie wpłynie to na Twój tryb życia. Po zabiegu możesz wrócić do codziennych obowiązków.
eryka20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 wrz 2021, o 18:27

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez karin83 » 25 lis 2021, o 13:37

Dzięki za info, ale możesz mi jeszcze powiedzieć, czy muszę się do zabiegu przygotować? Czego wymaga od pacjenta Magiczna Klinika? I czy w ogóle zabieg mogę powtarzać? Bo zależy mi na większych ustach, a mam naprawdę wąskie. Chyba bez kilku zabiegów się nie obędzie.
karin83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2021, o 18:59

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez eryka20 » 25 lis 2021, o 14:44

To raczej zależy od organizmu, ale do zabiegu nie musisz jakoś specjalnie się przygotowywać. Sama rekonwalescencja też nie trwa długo. Możesz praktycznie od razu wrócić do codziennego życia. Oczywiście, zabieg można powtarzać, a to już zależy od tego, jaki rozmiar ust chcesz mieć. No i żeby efekt utrzymywał się długo, trzeba go odnawiać. Jak masz jeszcze jakieś pytania, to służę pomocą, ale w Magicznej Klinice lepiej Ci doradzą. :)
eryka20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 wrz 2021, o 18:27

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Lidiaskrę » 28 lis 2021, o 11:58

Ust to akurat nie chcę powiększać, za to szukam naturalnych (czytać domowych) sposobów na bielszy uśmiech. Macie jakieś swoje sprawdzone?
Lidiaskrę
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lis 2021, o 11:56

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez karin83 » 1 gru 2021, o 20:53

W końcu muszę się zebrać w sobie i przejść się do Magicznej Kliniki. Tylko trochę się obawiam, że będę nienaturalnie wyglądać. Wszystkie chwalicie efekty po zabiegach w tej klinice, ale ja wciąż mam opory. Najbardziej boję się bólu, bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego, że mi ktoś w usta wstrzykuje kilka razy kwas igiełkami.
karin83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2021, o 18:59

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez eryka20 » 1 gru 2021, o 20:54

Nie miej żadnych obaw, bo specjaliści w Magicznej Klinice naprawdę mają duże doświadczenie. Nie będziesz sztucznie wyglądać, bo ilość kwasu hialuronowego jest dopasowana do każdego, żeby nie było efektu glonojada. Jeśli nie będziesz chciała mieć większych ust, to możesz poprzestać na jednym zabiegu.
eryka20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 wrz 2021, o 18:27

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez karin83 » 2 gru 2021, o 19:25

Chyba masz rację i w końcu zadzwonię do Magicznej Kliniki. W ten sposób sama się dowiem, co i jak. Dzięki za pomoc. Słyszałam też, że kwas hialuronowy, w razie gdybym była niezadowolona, można rozpuścić. Prawda to?
karin83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2021, o 18:59

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Meridka » 9 gru 2021, o 11:51

Ja robiłam kwasem hialuronowym i efekt był spoko, chociaż po pół roku zszedł, ale przynajmniej wróciło mi wszystko do normy zamiast oszpecić
Meridka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9 gru 2021, o 11:07

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez TynkaSch » 9 lut 2022, o 09:42

jeżeli ma się npza wąskie usta, albo takie niesymetryczne, to jak najbardziej warto pomyśleć o powiększaniu ust. Ważne tylko by wybrać dobrą klinikę gdzie pracują na bardzo dobrej jakości preparatach jak Juvederm, Stylage czy Filorga. Następna sprawa to lekarz, który Wam wstrzykuje kwas HA. Co do klinik to w Magicznej Klinice robią zabieg bardzo dobrze, bez efektu kaczego dziubka.
TynkaSch
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 lis 2021, o 18:08

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Lenabaumler » 15 lut 2022, o 10:24

TynkaSch napisał(a):jeżeli ma się npza wąskie usta, albo takie niesymetryczne, to jak najbardziej warto pomyśleć o powiększaniu ust. Ważne tylko by wybrać dobrą klinikę gdzie pracują na bardzo dobrej jakości preparatach jak Juvederm, Stylage czy Filorga. Następna sprawa to lekarz, który Wam wstrzykuje kwas HA. Co do klinik to w Magicznej Klinice robią zabieg bardzo dobrze, bez efektu kaczego dziubka.


Pamiętam jak powiększałam tutaj usta ;) Miałam 1ml na całe usta Stylage. Bardzo ładny i naturalny efekt ust. A Ty ile miałaś ml ?
Lenabaumler
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 sie 2020, o 11:36

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez TynkaSch » 18 lut 2022, o 10:31

Lenabaumler napisał(a):
TynkaSch napisał(a):jeżeli ma się npza wąskie usta, albo takie niesymetryczne, to jak najbardziej warto pomyśleć o powiększaniu ust. Ważne tylko by wybrać dobrą klinikę gdzie pracują na bardzo dobrej jakości preparatach jak Juvederm, Stylage czy Filorga. Następna sprawa to lekarz, który Wam wstrzykuje kwas HA. Co do klinik to w Magicznej Klinice robią zabieg bardzo dobrze, bez efektu kaczego dziubka.


Pamiętam jak powiększałam tutaj usta ;) Miałam 1ml na całe usta Stylage. Bardzo ładny i naturalny efekt ust. A Ty ile miałaś ml ?


Cześć ;) Ja miałam 1 ml na całe usta Juvederm ;) Aczkolwiek myślałam czy nie będę czasem mieć 2 ml. O takich przypadkach też słyszałam, że dziewczyny musiały mieć po 2 ml. Nie wiem od czego to zależy
TynkaSch
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 lis 2021, o 18:08

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Lenabaumler » 22 lut 2022, o 16:23

Pewnie zależy to od danego organizmu, od ust jakie ma dana osoba itd. Zazwyczaj jest to 1 ml faktycznie, ale znam osobiście przypadki, gdzie dziewczyny ostrzykiwały usta po 2 ml i znam takie, które miały po 0,5 ml na całe usta ;)
Lenabaumler
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 sie 2020, o 11:36

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez CherylCole » 23 lut 2022, o 10:32

Dla mnie najważniejsze tutaj było to, że zabiegi wykonywane są przez lekarzy, a nie osoby które sa niekompetentne. A korzystałyście w Magicznej z konsultacji lekarskiej ? Jak to u Was wyglądało przed przyjściem na zabieg ?
CherylCole
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 11:13

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez uzytk223 » 23 lut 2022, o 19:49

Powiekszenie ma wiele zalet ;) Nie znam nikogo komu zdarzylyby sie skutki uboczne.












[url]balibeauty.pl[/url] kosmetolog
uzytk223
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lut 2022, o 19:47

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez CherylCole » 1 mar 2022, o 01:05

Wiesz co, teoretycznie nie. Wszystko zależy gdzie kto powiększał te usta i jakim preparatem. Jeśli np trafił ktoś w niepowołane, ze tak ujme ręce, to może się skończyć różnie. Nawet zakażeniami tkanki. Pooglądaj sobie zdjęcia jak wyglądały osoby, które np miały powiększanie usta w miejscach niewiadomego pochodzenia. Plus grudy w ustach.
CherylCole
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 11:13

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez klaudiakkk22 » 29 kwi 2022, o 15:53

Moja siostra była ostatnio na wypełnieniu ust w centrum medycznym Esderm i muszę przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze. Była bardzo zadowolona z obsługi i profesjonalizmu.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez agnieszkaxx22 » 1 cze 2022, o 09:59

Jednak dla mnie najlepszym wyborem okazało się modelowanie ust z kwasem hialuronowym w Olmedical pyzy ul.Krynickiej w Częstochowie.Świetne miejsce , lekarze tutaj pracujący mają wielkie doświadczenie. Pani doktor Anita Olek cały zabieg przeprowadziła bardzo sprawnie pięknie wymodelowała moje usta ,wyglądają ślicznie ! Są pełne ale wyglądają naturalnie i młodzieńczo
agnieszkaxx22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 cze 2022, o 09:58
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Maczek, otorussayc