związek z byłym narkomanem i alkoholikiem

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

związek z byłym narkomanem i alkoholikiem

Postprzez agusia629 » 5 sty 2012, o 14:32

Cześć

Jestem tu nowa, przeglądałam posty ale niczego nie znalazłam... Potrzebuje waszej pomocy...

Związałam się z chłopakiem który przez 11 lat ćpał i pił. od 18 miesięcy jest czysty, przeszedł terapie w MONARze. Kocham się i planujemy życie we troje (mam córeczkę z poprzedniego związku). On chce nas ściągnąć do siebie, ja też bym chciała... Chociaż jesteśmy z jednej miejscowości teraz mieszkamy 220 km od siebie... Po terapii nie zdecydował sie wrócić do miasta. jeździmy do siebie, dzwonimy itd ale oboje chcielibyśmy mieć siebie bliżej.
Ja chciałabym sie do niegi wyprowadzić ale co jeśli on zacznie ćpać albo pić?
Znam go troche i wiem że świadomie jest na to nikła szansa ale czasme na straszne głody i boje się że na taką odległość przez telefon nie bede mogła mu pomóc... Jak go łapie głód dzwoni do mnie i długo rozmawiamy... na razie mu to wystarcza ale co jesli będzie tak strasznie że nie poradze sobie ani ja w przekonaniu go do zachowania trzeźwości ani on nie da już rady?
będąc u niego widiałam jak się meczy, jak nie wie co ze sobą zrobić... ani spać, ani jesć ani rozmawiać.... Boje sie o niego, o mnie i o moją córkę.... Kocham go ale nie chce znów cierpieć tak jak przez ojca małej..

Proszę o odzew...
agusia629
 

Re: związek z byłym narkomanem i alkoholikiem

Postprzez dzo » 5 sty 2012, o 15:00

no to przeprowadź się do niego ? jaki w tym problem ?

będziesz miała go pod kontrolą
dzo
 

Re: związek z byłym narkomanem i alkoholikiem

Postprzez agusia629 » 5 sty 2012, o 16:42

to chyba było by najlepsze wyjscie.....
agusia629
 

Re: związek z byłym narkomanem i alkoholikiem

Postprzez oOosylwiaoOo » 5 sty 2012, o 17:01

Też jestem podobnego zdania.
oOosylwiaoOo
 

Re: związek z byłym narkomanem i alkoholikiem

Postprzez znajomek » 12 sty 2012, o 07:50

Pewnie że tak powinnaś spróbować , przeprowadźcie sie do niego z córeczką :)
Każdy w swoim życiu ma jakieś słabości ale zawsze jest jakiś sposób by je zwalczać
Daj mu szansę każdy na nią zasługuje. Rozumiem cię że boisz się rozczarowania, nie chcesz zostać zraniona też mam dziecko(synka 7 lat)i chce dla niego jak najlepiej jak każda matka.
Jeżeli go kochasz to nie zastanawiaj sie dziewczyno.Warto podjąć takie ryzyko, wiadomo jak to w każdym związku różnie to może być. Życzę ci powodzenia.
Napisz co tam postanowiłaś :P
znajomek
 

Re: związek z byłym narkomanem i alkoholikiem

Postprzez ixIuad21 » 20 wrz 2021, o 14:48

Musisz być niesamowicie silną osobą. Powodzenia!

Klinika leczenie alkoholizmu znajduje się ona w Lublinie. Pozwala osobą chorym na walkę z nałogiem https://pureaesthetic.pl/leczenie-alkoholizmu/
ixIuad21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 wrz 2021, o 14:41
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]