Świece zapachowe a zwierzęta

Masz jakiegoś pupila? Chcesz się nim pochwalić? Nie wiesz jak go pielęgnować, czym karmić, kiedy zabrać do weterynarza? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Świece zapachowe a zwierzęta

Postprzez orientalna_ola » 6 wrz 2021, o 23:59

Mam w domu kociaka i od niedawna pieska. Z racji obecności zwierząt w domu zrezygnowałam ze sztucznych dyfuzorów zapachowych, zastanawiam się tylko jak to jest ze świecami zapachowymi? Bardzo lubię jak coś mi pachnie, gdy kąpię się w wannie labo czytam książkę... Czy taka świeca może być szkodliwa dla zwierząt?
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Świece zapachowe a zwierzęta

Postprzez mhysa » 12 wrz 2021, o 13:35

Oj, ze zwierzakami i zapachami to trzeba być bardzo ostrożnym. Chemiczne dyfuzory na bank odpadają, wiele świec zapachowych też, bo mają szkodliwy skład (swoją drogą - takie świece dla ludzi też nie są dobre!). Mając zwierzaki to ja bym chyba co najwyżej odważyła się na wosk pszczeli, bo to jest najbardziej naturalne.
mhysa
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lut 2021, o 18:33

Re: Świece zapachowe a zwierzęta

Postprzez orientalna_ola » 15 wrz 2021, o 00:15

mhysa napisał(a):Oj, ze zwierzakami i zapachami to trzeba być bardzo ostrożnym. Chemiczne dyfuzory na bank odpadają, wiele świec zapachowych też, bo mają szkodliwy skład (swoją drogą - takie świece dla ludzi też nie są dobre!). Mając zwierzaki to ja bym chyba co najwyżej odważyła się na wosk pszczeli, bo to jest najbardziej naturalne.


Ale że jak wosk pszczeli?
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Świece zapachowe a zwierzęta

Postprzez mhysa » 17 wrz 2021, o 16:08

No świeczki z wosku pszczelego :-) są najbardziej naturalne, a i przez to bezpieczne. I do tego pięknie pachną, takim miodkiem :D
Niby jeszcze świece sojowe są spoko, ale ja się zawsze boję, że w tym wosku sojowym będzie domieszka czegoś niepożądanego :/
mhysa
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lut 2021, o 18:33

Re: Świece zapachowe a zwierzęta

Postprzez orientalna_ola » 20 wrz 2021, o 22:44

Oooo to brzmi bardzo ciekawie :O nie miałam nigdy do czynienia z takimi świeczkami. Wiesz może gdzie można je kupić, żeby były jakoś sprawdzone?
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Świece zapachowe a zwierzęta

Postprzez procu21 » 21 wrz 2021, o 08:39

Nie spodziewałem się, że zwierzęta mogą mieć z tym problem.

Jesteśmy producentem wyrobów z granitu, które w nowoczesnym budownictwie stanowią istotny element wykończenia wnętrz i elewacji zewnętrznych. Produkujemy takie rzeczy jak płytki posadzkowe, okładziny schodowe, pomniki mława. https://granitzagorski.pl/
procu21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 wrz 2021, o 08:33

Re: Świece zapachowe a zwierzęta

Postprzez mhysa » 22 wrz 2021, o 11:30

orientalna_ola napisał(a):Oooo to brzmi bardzo ciekawie :O nie miałam nigdy do czynienia z takimi świeczkami. Wiesz może gdzie można je kupić, żeby były jakoś sprawdzone?



Haha najlepiej w jakimś skasenie albo u pszczelarza, który ma tego typu wyroby :-)
A jak w necie to ja głównie kupowałam na Notino, mają tam całkiem spory wybór i te świeczki mają dobre opinie w necie
mhysa
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lut 2021, o 18:33
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]