Rozwód - problemy

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Rozwód - problemy

Postprzez Agula322 » 7 wrz 2020, o 17:20

Julka Skórka napisał(a):Przy rozwodzie zawsze warto mieć prawnika, nawet na wszelki wypadek. Jeśli wszystko pójdzie ok, to dobrze. Jeśli nie, będziesz przygotowana. To samo przy podziale majątku po rozwodzie, ewentualnych alimentach, sprawach kontaktu z dzieckiem itp.


Co prawda to prawda. Ja akurat ze swojej strony mogę polecić Pana Tomaszczyk zJST. Wiem, że tez zajmuje się prawem rodzinnym i cieszy się przy tym dużym powodzeniem.
Agula322
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 lip 2020, o 16:20

Re: Rozwód - problemy

Postprzez Jafra » 18 gru 2020, o 07:58

Bardzo często alimenty to kwestia, która budzi największe emocje i pokazuje najgorszą stronę człowieka. Jeśli nie możecie się dogadać w tym temacie, warto warto spróbować mediacji. Moja siostra korzystała w tej kwestii z pomocy pani radcy prawnego Magdaleny Adamczewskiej, która jest profesjonalnym mediatorem. Zajęła się wszystkim sprawnie, przedstawiła wszystkie opcje i pomogła znaleźć porozumienie. Pani mecenas jest osobą kompetentną, empatyczną i rzeczową. Polecam jej usługi, bo możesz zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15

Re: Rozwód - problemy

Postprzez MayaLa » 26 maja 2021, o 11:52

Ja podczas rozwodu korzystałam z pomocy Pana Tomasza Tomaszczyk i byłam bardzo zadowolona z tego jak się zajął moją sprawą. Jest rzetelny i konkretny. Każdego klienta traktuje poważnie i podchodzi do sprawy z zaangażowaniem.
MayaLa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 lis 2020, o 17:55

Re: Rozwód - problemy

Postprzez rema » 1 cze 2021, o 13:03

Moim zdaniem rozmowa z psychologiem nie jest jednak takim głupim rozwiązaniem. Przynajmniej nie będziemy mieli do siebie pretensji o to, ze nie spróbowaliśmy tej możliwości Poza tym czasami dobrze jeśli osoba z zewnątrz spojrzy na nasz związek i zaproponuje, co można byłoby w nim naprawić. Doradzi w sprawie komunikacji. Obecnie takie terapie par dostępne są również w formie rozmowy online. Od siebie polecam mentorkę Melanię Orzechowską https://avigon.pl/specjalista/melania-orzechowska
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Rozwód - problemy

Postprzez Arletta Bolesta » 2 cze 2021, o 03:45

Warto w czasie rozwodu wziąć pod uwagę już ew. stwierdzenie nieważności swojego ew. ślubu kościelnego
dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny
a.bolesta@op.pl
Arletta Bolesta
Miła Kobietka
 
Posty: 56
Dołączył(a): 25 mar 2021, o 06:21

Re: Rozwód - problemy

Postprzez szaja » 30 sie 2021, o 11:42

Kurczę rozwód jest niesamowicie problematyczny.
szaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 cze 2020, o 13:39

Re: Rozwód - problemy

Postprzez Monisia80 » 21 wrz 2021, o 09:54

Bardzo współczuję, ponieważ rozwód jest zawsze trudnym przeżyciem. Ja także postanowiłam rozejść się ze swoim mężem po 9 latach związku. Niestety ale w międzyczasie wyszły u nas straszne różnice w charakterach, z którymi nie mogliśmy się uporać. Podczas rozwodu i podziału majątku pomagał nam radca prawny z kancelarii https://kancelariamanczak.pl/oferta/ w Gdyni. Na szczęście szybko doszliśmy do porozumienia.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17

Re: Rozwód - problemy

Postprzez hasuq2 » 21 wrz 2021, o 12:21

Bardzo współczuje, mam nadzieje, że twoje życie wyjdzie na prostą.

Jak odzyskać kobietę, którą kochasz lecz już nie jesteście razem? Nie martw się wszystko jest możliwe https://www.odzyskacbyla.com.pl/
hasuq2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 wrz 2021, o 12:20
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]