Przyjęcie syna

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Przyjęcie syna

Postprzez klaudiakkk22 » 31 sie 2021, o 17:11

Cześć, organizuję przyjęcie urodzinowe dla mojego syna i chciałam skorzystać z usług jakiegoś cateringu. Czytałam, że catering smaki miasta ma bardzo dobre jedzenie i dodatkowo w przystępnych cenach. Słyszeliście o nich? Polecacie?
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Przyjęcie syna

Postprzez natalcia » 22 wrz 2021, o 13:35

O cateringu, o który pytasz nic nie wiem. Nie znam go. Natomiast sama już niejednokrotnie korzystałam z tego typu usług i bardzo, bardzo polecam. Taki catering to świetne rozwiązanie, duże ułatwienie. Kiedy organizowałam komunię córki to też skorzystałam z takiego cateringu. Udostępniłam właściwie tylko miejsce (komunia była u nas w domu). Firma zadbała o wszystko inne - o sztućce, talerze. Dosłownie o nic nie musiałam się martwić.
natalcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 wrz 2021, o 13:30

Re: Przyjęcie syna

Postprzez rogatka » 7 kwi 2022, o 14:57

Gastro Team polecam z Warszawy. Bardzo dobry catering i w przystępnej cenie. Mają własną salę, kelnerów, zajmują się również organziacją przyjęć i imprez.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Przyjęcie syna

Postprzez ellena » 27 lip 2022, o 09:39

A tak jak juz mowa o nastolatkach to co takiemu kupić w prezencie?
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Przyjęcie syna

Postprzez Xenalia » 28 lip 2022, o 18:37

Wiesz co wydaje mi sie ze, smartwatch jest fajnym prezentem dla nastolatka. Taki Smartwatch Garett Teen set IV . Fajnie się prezentuje , ma sporo funkcji a teraz młodzież lubi tego typu rzeczy.
Xenalia
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 19:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników