Spóźnione wakacje

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Spóźnione wakacje

Postprzez klaudiakkk22 » 9 wrz 2021, o 00:20

Wybieram się na wycieczkę nad polskie morze. Koleżanka poleciła mi biuro podróży konsorcjum.pl. Korzystała z ich usług kilka razy i była bardzo zadowolona. Mieliście już styczność z tym biurem podróży? Polecacie?
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Spóźnione wakacje

Postprzez Monisia80 » 22 wrz 2021, o 22:11

Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach mało kto korzysta z usług biura podróży. Wszystko można bez problemu zarezerwować samemu w lepszych cenach. Ja ostatnie wakacje spędziłam z rodzinką w Ustroniu. Dokładniej zatrzymaliśmy się w willi: grazyna.ustron.pl/pokoje/. Mieliśmy bardzo blisko do tamtejszych atrakcji turystycznych oraz centrum miasta.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17

Re: Spóźnione wakacje

Postprzez Laraka » 27 lip 2022, o 07:08

Spokojnie można samemu zarezerwować sobie fajne wczasy. My na wiosnę byliśmy w Hotelu Mrągowo Resort Spa. Spędziliśmy tam uroczy tydzień, wypoczywając, korzystając z masaży, kąpieli w basenach mineralnych, sauny i jacuzzi. Bardzo piękne miejsce, eleganckie pokoje, pełne zaplecze. Cudowny, mazurski krajobraz - idealne miejsce by naładować akumulatory.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: Spóźnione wakacje

Postprzez wiki0001 » 8 sie 2022, o 14:08

Ja korzystam z biura Konsorcjum.pl co rok. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, pilotów i przewodników. Tego lata wybieram się do Gruzji, za 2500 złotych. Mamy bardzo bogaty program i wiele do zobaczenia. Jestem pewna, że jak za każdym razem, będę bardzo dobrze wspominać ten wyjazd.
wiki0001
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4 lip 2022, o 17:21

Re: Spóźnione wakacje

Postprzez Halirala » 19 kwi 2023, o 16:36

U nas też Konsorcjum.pl, ale wybieramy się w odleglejszy kierunek, mianowicie na Gwadelupę Karaiby Francuskie zachwyciły mnie podczas ostatniej wizyty, także powraca. Nie mogę się doczekać tej egotyki i zwiedzania wyspy na własną rękę samochodem!
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]