Projekt mieszkania

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Projekt mieszkania

Postprzez dominika10 » 23 wrz 2021, o 14:08

Witam! Szukam firmy, która zajmuje się projektowaniem wnętrz. Przyjaciółka poleciła mi pracownię architektoniczną Architetto stacjonującą w Warszawie, bo jej zdaniem projekty tej firmy są dopracowane, a ich oferta jest bezkonkurencyjna. Znacie tę pracownię i polecacie?
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Projekt mieszkania

Postprzez juzc45 » 6 paź 2021, o 09:21

Bardzo ciekawie wygląda ta firma.

Nagrobki granitowe Brodnica są wykonywane przez Zakład Kamieniarski Zagórski. Jesteśmy producentem wyrobów z granitu, które w nowoczesnym budownictwie stanowią istotny element wykończenia wnętrz i elewacji zewnętrznych.
https://granitzagorski.pl/
juzc45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 paź 2021, o 09:16

Re: Projekt mieszkania

Postprzez asiq1 » 15 paź 2021, o 10:04

Możecie mi polecić jakąś firmę w Krakowie, która zaprojektuje dla mnie mieszkanie. Przeprowadzam się i w kupionym domu chce przeprowadzić gruntowny remont.

Parkiety bambusowe, bambusowe podłogi, deski bambusowe to wszystko znajdziesz w ofercie firmy Kraina Parkietu. Cechuje nas wysoka jakość wykonania i rzetelne podejście do pracy. parkietybambusowe.pl
asiq1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 paź 2021, o 09:56

Re: Projekt mieszkania

Postprzez Laraka » 16 gru 2021, o 07:24

Bardzo dobrą projektantką, które jest rzeczowa, rzetelna i ma świetne podejście do klienta jest pani Sandry Mayer. Wykonuje projekty dopasowane do potrzeb klienta, oraz do jego gustu. Jej wnętrza sa funkcjonalne i spójne stylistyczne, nie boi się oryginalnych rozwiązań i odważnych zestawień.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]