Medycyna Estetyczna

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Melike » 2 lis 2020, o 20:56

Skoro już o Magicznej Klinice mowa, to ja też mogę ich polecić, choć nie byłam na zabiegu na dłonie, ale na twarz. Chciałam odmłodzić i nawilżyć skórę, bo żaden krem mi nie pomagał. Po konsultacji miałam zabieg i wszystko przebiegło sprawnie. Na szczęście nie czułam bólu, bo dostałam znieczulenie miejscowe.
Melike
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lis 2020, o 20:56

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez madona » 21 lut 2021, o 01:25

Jak macie ograniczony budżet, a chcecie skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej to Magiczna Klinika to dobry wybór. Ceny są przystępniejsze, czasami nawet o 50% niższe, bo klinika jest mobilna tj. lekarze są dostępni w wybranych dniach miesiąca w wybranych miastach, tak to działa. Nie ma się czego obawiać, taki mają system pracy i dlatego też mogą oferować korzystniejsze ceny. Super, że teraz takie zabiegi są dostępne praktycznie dla każdego.
madona
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 12:44

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez alex1234 » 5 mar 2021, o 16:41

Doświadczeni lekarze i szybka komunikacja, byłam i na pewno jeszcze skorzystam z ich usług, tak mi się wydaje. Uważam, że warto korzystać z zabiegów medycyny estetycznej i to wcale niekoniecznie z tych najbardziej inwazyjnych.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Ewelkuś » 15 mar 2021, o 14:38

Decydując się na zabieg kosmetyczny należy zadbać o to, żeby skorzystać z profesjonalnego salonu, który wykona nieinwazyjny zabieg oraz pomoże poprawić urodę. Mogę polecić bardzo dobry salon kosmetyczny z najlepszymi kosmetologami w Koszalinie ich doświadczenie gwarantuje bezpieczny i nieinwazyjny zabieg, który poprawi urodę i samopoczucie.
Ewelkuś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 mar 2021, o 14:14

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez madona » 1 kwi 2021, o 12:02

No tak tylko nie zawsze te kosmetyczne mało inwazyjne zabiegi będą w stanie dać takie efekty, jak zabiegi medycyny estetycznej np. laserowe, choć nie tylko. Mezoterapia kolagenem fajnie zagęszcza skórę, warto spróbować, zabieg nie jest tani, ale daje naprawdę dobre efekty. Skóra jest ujędrniona, bardziej napięta.
madona
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 12:44

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez CherylCole » 28 kwi 2021, o 16:52

bardzo polecam zabiegi medycyny estetycznej zwłaszcza jeśli chodzi np o zabieg z botoksem czy mezoterapią igłową z kwasem HA - swietny sposób na na nawilżenie skóry. Co do gabinetu to mega polecam gabinet Dzięgielewska Instytut Oka w Warszawie.
CherylCole
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 11:13

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez yoki000 » 11 maja 2021, o 21:57

To ja mam doświadczenia z medycyną estetyczną w Magicznej Klinice tylko w zakresie powiększenia ust, ale jestem niesamowicie zadowolona. W końcu mam usta, bo wcześniejsze były tak wąskie i były moim bardzo dużym kompleksem.
yoki000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 cze 2019, o 22:50

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Julka24 » 25 maja 2021, o 11:56

Polecam klinikę Unident Union Dental Spa - medycyna estetyczna w najlepszym wydaniu. Można zadbać w tym miejscu o zęby i o urodę. Jest to klinika na światowym poziomie
Julka24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 maja 2021, o 11:46

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez jadźkax » 1 cze 2021, o 20:22

yoki000 napisał(a):To ja mam doświadczenia z medycyną estetyczną w Magicznej Klinice tylko w zakresie powiększenia ust, ale jestem niesamowicie zadowolona. W końcu mam usta, bo wcześniejsze były tak wąskie i były moim bardzo dużym kompleksem.


Teraz wiele dziewczyn decyduje się na taki zabieg, nie jest zbyt bolesny, ani skomplikowany, a rzeczywiście można poprawić wygląd, bo usta to ważna część twarzy. Ceny mają naprawdę przystępne, a pracują na bardzo dobrych preparatach, więc bez wątpienia warto.
jadźkax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lut 2021, o 15:57

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez brelka » 2 cze 2021, o 21:31

Jak chcecie dobra klinikę znaleść by wykonać operacje plastyczna czy wygładzić zmarszczki polecam łódzki Dermed. Ja tu jeżdze do dr Doroty Żukowskiej
brelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 18:34

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Dagmara82 » 16 cze 2021, o 15:57

Plecam klinikę Unident Union Dental Spa we Wrocławiu. Swietne miejsce, piękne wnętrza i miła atmosfera plus oczywiście fachowy personel
Dagmara82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 cze 2021, o 15:47

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez nika » 24 cze 2021, o 09:24

Ja miałam wykonana plastykę powiek. Chodziło przede wszystkim o moje worki pod oczami. Były bardzo duże, nawet jak byłam wyspana i wypoczęta, to przez nie wyglądałam jakbym była na nogach przez cały tydzień bez snu. Plastykę wykonał dr Knakiewicz z Knack Clinic we Wrocławiu, którego gorąco polecam. To bardzo dobry specjalista, ma szeroki zakres usług - zabiegów. Zdecydowanie go polecam, jest kompetentny, bardzo sympatyczny, a przy tym profesjonalny. Ma ogromne doświadczenie. Po zabiegu wszystko się doskonale zagoiło, nie mam śladów po szwach, ani niczego w tym stylu, wyglądam o niebo lepiej.
nika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 cze 2021, o 09:18

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez fela » 24 cze 2021, o 15:14

Przeszłam operację nosa. Był to zabieg polegający na jego zmniejszeniu, bo był to mój największy kompleks. Wszystkim zajął się chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju i mogę go szczerze polecić, bo wykonał kawał dobrej roboty. Mój nos mimo tego, że jest mniejszy, wciąż wygląda jak "mój", pasuje mi do twarzy. Wyglądam z nim po prostu lepiej. Cenowo się opłacało, lekarz doskonale się spisał, polecam go serdecznie.
fela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 cze 2021, o 09:26

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Malinowa » 8 lip 2021, o 14:13

Dagmara82 napisał(a):Plecam klinikę Unident Union Dental Spa we Wrocławiu. Swietne miejsce, piękne wnętrza i miła atmosfera plus oczywiście fachowy personel

Jestem z Wrocławia więc dobrze znam klinikę. Chodzę tu na depilację laserową i jestem zadowolona
Malinowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 lip 2021, o 14:04

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Zielona » 27 lip 2021, o 19:14

Ja też chodzę do Unident. Nie dawno powiększyłam tam usta i mimo obaw, jestem bardzo zadowolona. Wyszło pięknie
Zielona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 lip 2021, o 19:07

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez karin83 » 14 wrz 2021, o 18:03

Agawa121, ja też byłam w Magicznej Klinice, ale zdecydowałam się na zabieg odmładzania skóry dłoni i bardzo sobie chwale. Moja skóra nareszcie jest gładka i nawilżona. Dłonie od razu wyglądają na młodsze o kilka lat. Poza tym skóra nie jest już zaczerwieniona, jest gładka i delikatna. Polecam każdej, bo efekt jest widoczny gołym okiem.
karin83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2021, o 18:59

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez eryka20 » 15 wrz 2021, o 18:30

Wiele dobrych słów tutaj padło na temat Magicznej Kliniki, to i ja się wypowiem. Byłam u nich na zabiegu na twarz. Chciałam nawilżyć cerę, a przy okazji zmniejszyć zmarszczki. Zabiegi były bezbolesne, a teraz mogę pochwalić się piękną skórą, bez kurzych łapek. Skóra jest też jędrna, także polecam wszystkim. Ich oddziały znajdziecie w całej Polsce.
eryka20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 wrz 2021, o 18:27

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez marlena77 » 16 wrz 2021, o 08:11

ja uwielbiam gabinet u dr. Żukowskiej z Łodzi kilka razy korzystałam a ostatnia liposukcja laserowa dodała mi pewności siebie i czuje sie piękna pani doktor ma swietne podejście do pacjenta.
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez alex1234 » 26 wrz 2021, o 13:18

eryka20 napisał(a):Wiele dobrych słów tutaj padło na temat Magicznej Kliniki, to i ja się wypowiem. Byłam u nich na zabiegu na twarz. Chciałam nawilżyć cerę, a przy okazji zmniejszyć zmarszczki. Zabiegi były bezbolesne, a teraz mogę pochwalić się piękną skórą, bez kurzych łapek. Skóra jest też jędrna, także polecam wszystkim. Ich oddziały znajdziecie w całej Polsce.


A co dokładnie robiłaś? Efekty długofalowe? Przeglądałam ich stronkę i mogą uwagę zwrócił zabieg Eliksir młodości Profhilo. Zastanawiam się czy faktycznie efekt zabiegu jest tak naturalny jak obiecują.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez eryka20 » 26 wrz 2021, o 14:34

Dokładnie ten zabieg robiłam. Jest prawie bezbolesny. Preparat wstrzykiwany jest w pięć miejsc na twarzy. Efekt po ok. 24-48 h - po tym czasie preparat wypełnia zmarszczki. No i rewelacja, bo efekt nawet do 1,5 roku się utrzymuje.
eryka20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 wrz 2021, o 18:27

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez karin83 » 28 wrz 2021, o 18:42

eryka20 napisał(a):Dokładnie ten zabieg robiłam. Jest prawie bezbolesny. Preparat wstrzykiwany jest w pięć miejsc na twarzy. Efekt po ok. 24-48 h - po tym czasie preparat wypełnia zmarszczki. No i rewelacja, bo efekt nawet do 1,5 roku się utrzymuje.

A możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Bo zastanawiam się, czy trzeba go potem powtarzać regularnie, żeby znów nie wyglądać starzej. Można ten zabieg wykonywać wielokrotnie? Chciałabym w końcu mieć gładką skórę, a kremy już dawno przestały przynosić jakiekolwiek efekty.
karin83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2021, o 18:59

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez simona55 » 28 wrz 2021, o 19:28

nie korzystam jeszcze z zabiegów żadnych nakładam krem regularnie z bielendy royal bee elixir dla cery dojrzałej
simona55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 wrz 2021, o 17:39

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez werka » 8 paź 2021, o 18:28

A ja jestem już w takim wieku, że korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i robię to w sposób bardzo delikatny, tak, aby nie przesadzić. Wiadomo, ze mam już swoje lata i że nie będę dwudziestolatką, ale warto troszkę zapobiec starzeniu się, czemu nie? Mam swoją ulubioną klinikę, która jest w stu procentach sprawdzona przeze mnie i wiem, że tam moje ciało jest bezpieczne, bo zabiegi wykonywane są przez lekarzy specjalistów, którzy mają doświadczenie w tych sprawach i dodatkowo pracują na sprzęcie najnowszej generacji. Klinika https://bienkowscyclinic.pl/ mieści się w Częstochowie i każdy tam znajdzie coś odpowiedniego dla siebie :)
werka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 8 kwi 2021, o 16:12

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez EllaBella » 12 paź 2021, o 14:19

Witam. Co do medycyny estetycznej mam takie podejście, że wszystko dla ludzi i skoro ktoś ma ochotę poprawiać swoją twarz niech to robi. Wszystko zależy od osobistego poczucia estetyki, jednak gdy wymyka się to spod kontroli to jest już rolą lekarza powiedzieć stop. Ja korzystam raczej z mniej inwazyjnych zabiegów, ale efekty są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. Ostatnio na przykład powiększyłam usta (w klinice Unident Union) i teraz są pełne, jędrne, ale przy tym wyglądają naturalnie. Bardzo podoba mi się taki efekt i pewnie jeszcze się zdecyduję po raz kolejny
EllaBella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 paź 2021, o 14:13

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Monisia80 » 24 paź 2021, o 13:22

Ja uważam, że warto dbać o siebie w każdym wieku. Sama regularnie chodzę na mezoterapię igłową twarzy do gabinetu Prestige: gabinetprestige.pl/oferta/medycyna-eststyczna/ w Kaliszu. W tym roku postanowiłam także powiększyć sobie usta i wypełnić bruzdy za pomocą kwasu hialuronowego. Rezultaty zabiegu są przede wszystkim naturalne, długotrwałe i widoczne, a ja jestem z nich bardzo usatysfakcjonowana.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]