Wspomaganie odchudzania

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Wspomaganie odchudzania

Postprzez king » 25 lip 2021, o 09:23

Zastanawiam się nad tym, czy nie zrobić sobie liposukcji, czy to dobry pomysł? Chodzi mi o ten tłuszczyk, którego od lat nie mogę zrzucić.
king
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 09:13

Re: Wspomaganie odchudzania

Postprzez ronda » 25 lip 2021, o 19:41

Ja jestem po liposukcji. Przede wszystkim pamiętaj, że to zabieg, który powinien wykonać ktoś rzetelny. Od siebie polecam ci chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. On u mnie ten zabieg wykonał i spisał się doskonale. Najpierw była konsultacja, na której mnie do zabiegu dopuścił i wytłumaczył i jak będzie on wyglądał i jaka będzie moja rekonwalescencja. Było dokładnie tak, jak mi wyjaśniał, a efekt jest super. Uda mam o wiele szczuplejsze, są ładnie wymodelowane, efekt nie jest przesadzony, lekarz bardzo dobrze wykonał swoją pracę, polecam.
ronda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 08:46

Re: Wspomaganie odchudzania

Postprzez Majka2312 » 16 wrz 2021, o 21:24

Ja jakoś nie jestem fanką takich rozwiązań. Wolę metody tradycyjne- czyli dieta i ruch. Staram się ćwiczęyć 3,4 razy w tygodniu a dzięki temu, że zamawiam Wygodnądietę i nie gotuję to właśnie ten wolny czas mogę poświęcić na trening;) W końcu też jem regularnie i zdrowo a to też znacznie ułatwia sprawę;D
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: Wspomaganie odchudzania

Postprzez isabelleelle199 » 28 wrz 2021, o 13:06

Mi bardzo pomógł suplement my best slim w walce z odchudzaniem :) Do tego mam zmniejszony apetyt, a to dobrze, bo jadłam nieziemsko dużo :D
isabelleelle199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 wrz 2021, o 12:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]