Dieta

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Dieta

Postprzez margaretka45 » 13 wrz 2021, o 12:18

Cześć, od lat próbuję schudnąć, ale bez skutków, dlatego postanowiłam skorzystać z pomocy trenera personalego. Słyszalam o maxprogress, co sądzicie, znacie?
margaretka45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 mar 2021, o 18:41

Re: Dieta

Postprzez majla » 14 wrz 2021, o 10:29

To wszystko zależy od tego ile ważysz. W każdym razie zawsze należy zacząć od badań lekarskich, by wykluczyć choroby powodujące nadmierne przybieranie na wadze. Znalezienie dobrego trenera/treningu nie jest łatwe i zawsze należy pamiętać, że osoba z nadwagą - z nadciśnieniem, z dużym obciążeniem stawów - nie może od razu wykonywać wszystkich ćwiczeń. Sama możesz zacząć od zwyczajnych spacerów, pływania, gimnastyki "domowej" i zmiany nawyków żywieniowych. Ja tak zrobiłam, a ważyłam ho ho :D
majla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 31 lip 2021, o 15:17

Re: Dieta

Postprzez Majka2312 » 16 wrz 2021, o 21:19

A u mnie sprawdziła się opcja z cateringiem. Za poleceniem koleżanki zdecydowałam się na Wygodnądietę i jestem z nich zadowolona. Karmią na prawdę dobrze, jedzonko jest smaczne, syte i różnorodne. A gdy do takiej diety dołożyłam ćwiczenia to efekt jest bardzo zadowalający:)
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: Dieta

Postprzez isabelleelle199 » 30 wrz 2021, o 08:39

U mnie bardzo dobrze sprawdziły się suplementy od my best pharm, a konkretnie my best slim. Suplement jest bardzo skuteczny i ma bardzo dobry skład :) Jestem bardzo zadowolona z jego działania.
isabelleelle199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 wrz 2021, o 12:39

Re: Dieta

Postprzez Amela22 » 5 paź 2021, o 22:16

U mnie sprawdza się opcja z cateringiem. Zamawiam Wygodnądietę, zapewniają mi 5 posiłków dziennie, jedzonko jest smaczne, świeże, zdrowe i apetycznie podane. Bardzo przyjemnie otwiera się rano takie pudełko;D
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: Dieta

Postprzez Aga B » 13 paź 2021, o 18:17

Ja zamawiam wygodną dietę. Dzięki temu cateringowi próbuję nowych smaków. Posiłki są różnorodne, smaczne i zawsze na czas pod drzwiami :)
Aga B
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13 paź 2021, o 18:12

Re: Dieta

Postprzez wiki855 » 15 paź 2021, o 10:45

Zdecydowałam się na catering od Wygodna jdieta, zapewniają mi 5 posiłków dziennie. Jedzonko jest zdrowe, apetyczne i odpowiednio zbilansowane.
wiki855
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 6 sie 2021, o 15:37

Re: Dieta

Postprzez trefnoknus » 15 paź 2021, o 22:25

a możecie polecić sprawdzoną dietę żeby kość po złamaniu zrastała się szybciej? Bo chyba oszaleje, jak chirurg każe mi dalej w gipsie skakać ;(
trefnoknus
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 13:52

Re: Dieta

Postprzez Olkka » 22 paź 2021, o 21:59

U mnie też fajne prawdza się catering. Przede wszystkim to mega wygodne rozwiązanie bo nie muszę martwić się ani zakupami ai gotowaniem. Zdecydowałam się zamawiać Wygodnądietę i ich kuchnia bardzo mi smakuje:) Posiłki są dobrze doprawione i ciekawie skomponowane.
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Dieta

Postprzez wiki855 » 23 paź 2021, o 16:49

Mi dobrał diete dietetyk w cateringu dietetycznym Wygodna Dieta i jestem bardzo zadowolona jem 5 pysznych dietetycznych posiłków i chudnę.
wiki855
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 6 sie 2021, o 15:37

Re: Dieta

Postprzez docha » 26 paź 2021, o 11:37

Ja się zdecydowałam na catering dietetyczny z Nice To Fit You, mają bardziej elastyczne podejście do diety. Mogę sama wybierać posiłki, jakie lubię, co mi bardzo odpowiada, bo w poprzedniej diecie byłam niejako skazana na gotowy jadłospis, z którego część posiłków mi po prostu nie smakowała. Teraz przynajmniej nie mam tego problemu, wybieram co lubię :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Dieta

Postprzez MartaMM » 22 lis 2021, o 22:42

Olkka napisał(a):U mnie też fajne prawdza się catering. Przede wszystkim to mega wygodne rozwiązanie bo nie muszę martwić się ani zakupami ai gotowaniem. Zdecydowałam się zamawiać Wygodnądietę i ich kuchnia bardzo mi smakuje:) Posiłki są dobrze doprawione i ciekawie skomponowane.


Ja z Wygdonejdiety zamawiam jedzonko co prawda dopiero od 2 miesięcy ale śmiało mogę powiedzieć, że jak na razie posiłki sa dokładnie takie jakich się spodziewałam- najadam się do syta. Widać, że składniki sa najwyższej jakości- wszystko świeże, kolorowe i pachnące.
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Dieta

Postprzez aga.anna.kownacka » 1 mar 2024, o 06:45

Ja uważam, że na dłuższa metę catering dietetyczny jest wygodny, ale też bardzo drogi. Dlatego uważam, że lepiej nauczyć się dobrego odżywiania samemu- może w tym pomóc także dietetyk. Zanim poszłam do sieci Projekt Zdrowie jadłam wszystko jak leci i miałam zaburzenia odżywiania. Zmiana kilku podstawowych nawyków żywieniowych zdziałała u mnie cuda. Polecam.
aga.anna.kownacka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 paź 2023, o 19:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]