piesek w domu

Masz jakiegoś pupila? Chcesz się nim pochwalić? Nie wiesz jak go pielęgnować, czym karmić, kiedy zabrać do weterynarza? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: piesek w domu

Postprzez Majka2312 » 5 sie 2021, o 21:20

Jeśli ktoś już decyduję się na zwierzaka to powinien mu zapewnić też odpowiednie warunki i dobrą karmę. Ja np. dla swojego psiaka zamawiam szwedzką Bozite, ma dobry skład, bez sztucznych zapychaczy, antybiotyków czy gmo.
Majka2312
Miła Kobietka

Postprzez Monisia80 » 21 sie 2021, o 12:45

My niedawno znaleźliśmy małego pieska w lesie. Dzieciaki strasznie się do niego przywiązały, dlatego postanowiliśmy go przygarnąć na stałe. Najpierw udaliśmy się z nim do przychodni weterynaryjnej REHAwet w Pile, by dowiedzieć się więcej na temat jego stanu zdrowia i wymaganej pielęgnacji. Na szczęście okazało się, że wszystko jest w porządku, a piesek rośnie jak na drożdżach.
Monisia80
Miła Kobietka

Postprzez Amela22 » 7 wrz 2021, o 18:20

Jesli ktoś już decyduje się na psiaka, czy jakiekolwiek inne zwierzątko, to uważam że powinien o niego dbać jak o kolejnego członka rodziny:) Sama mam psa i staram się zapewnić mu wszystko co najlepsze. Jesli chodzi o karmę to zamawiam mu Bozite. To szwedzka karma z dobry składem, z odpowiednimi proporcjami poszczególnych składników. Widać, że pieskowi smakuje a to najważniejsze.
Amela22
Miła Kobietka

Postprzez karmel1900 » 7 wrz 2021, o 19:16

Ja w domu (a raczej mieszkaniu) rodzinnym mam psa- yorka. Uważam, że krzywda jej się nie dzieje- wręcz przeciwnie. Jednak no uważam, że małe mieszkanie nie jest raczej odpowiednie dla dużego psa... ale to też zależy jaki to jest pies, czy ma zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu itp. Także nie oceniam :)
karmel1900
Jestem tu nowa :)

Postprzez beataka » 7 wrz 2021, o 19:35

Osobiście nie przepadam za małymi pieskami, chociaż zdaję sobie sprawę, że do niewielkiego mieszkania są idealne. Dodatkowo mało kłopotliwe, zawsze można wziąć pod pachę i w drogę;)
beataka
Miła Kobietka

Postprzez socialsa123 » 23 wrz 2021, o 14:22

Czy ktoś z was zdecydował się na huskiego? Od lat marzy mi się ta rasa wiem, że jest bardzo wymagająca ale wierze, że sobie z nim poradzę.

Posiadając swojego własnego kotka warto zadbać o jego bezpieczeństwo poprzez zakup ubezpieczenie kota online.
https://ubezpieczenie-pupila.pl/
socialsa123

Postprzez Majorka » 5 paź 2021, o 22:19

mam owczarka niemieckiego, który mieszka z nami w domu. Ma co prawda duży ogród, ale w domu chce przebywać
Majorka

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], manikan