pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez donatka » 23 sie 2020, o 22:55

Dziewczyny wiecie co mi pomogło, przez parę miesięcy dzień w dzień łykałam oeparol z olejem z wiesiołka. Świetna sprawa, a efektem ubocznym jest to, ze moje włosy także się staly mocniejsze. Próbowalam kiedyś taki olej pić ale nie dałam rady
donatka
Fajna Kobietka

Postprzez Dorotka-a » 3 wrz 2020, o 21:14

Słyszałam o tym, że olej wiesiołka od środka pomaga walczyć z suchą skóra + picie dużej ilości wody :) Natomiast ja od pewnego czasu delikatnie peelinguję skórę i ją nawilżam i wydaje mi się, że to też bardzo mi pomaga :) Ogólnie dobrym składnikiem jest olej ze słodkich migdałów i masło shea, ale w pojedynkę jakoś nie wyobrażam sobie stosowania ich.. ogólnie wyszukałam, że w kremie od Białego Jelenia są te składniki i on ma fajną formułę, bo nie jest tłusty :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Dorotka-a
Jestem tu nowa :)

Postprzez KaLipka » 29 wrz 2020, o 21:54

U mnie fajnie sprawdza się seria Hydro z Novaclar. Kosmetyki zapewniają długotrwałe nawilżenie, działają łagodząco i poprawiają elastyczność skóry;)
KaLipka

Postprzez Anka_1 » 30 wrz 2020, o 12:25

Polecam serie Hydro z NovaClear, maksymalne nawilżenie twarzy bez jej przetłuszczanie, działają kojąco na twarz i dają efekt wypoczętej buzi :)
Anka_1

Postprzez Księżyciwa » 22 paź 2020, o 17:03

A czy któraś z waz używała kremu Solverx do skóry atopowej? Ma fajny skład bo zawiera oleje, bardzo ciekawa jestem kremu.
Księżyciwa
Miła Kobietka

Postprzez superfoods » 23 paź 2020, o 14:50

ja polecam szampony japońskie :) znajdziecie tutaj: https://kaminomoto.pl/produkty/
superfoods

Postprzez AnitaT » 28 paź 2020, o 19:34

KaLipka napisał(a):U mnie fajnie sprawdza się seria Hydro z Novaclar. Kosmetyki zapewniają długotrwałe nawilżenie, działają łagodząco i poprawiają elastyczność skóry;)

Też używam kosmetyków tej serii:) Delikatne i bezpieczne, mocno nawilżają i dają przyjemny efekt miękkości i wygładzenia.
AnitaT
Miła Kobietka

Postprzez st_mruk » 31 paź 2020, o 15:17

hej, przetestuj markę Environ - u mnie zdziałała cuda jeśli chodzi o suchą starzejącą się skórę :) znajdziesz ją m.in. tutaj: https://skleppieknoscdnia.pl/pl/c/Environ/212
st_mruk

Postprzez Ginger333 » 26 lis 2020, o 19:20

izaa napisał(a):kosmetyki Ziaja dobrze nawilżają :) mozesz spróbować też kosmetyków z AA lub Garnier

Zgadzam się w 100 %. Ziaja jest the best. Wypróbuj sobie serię dla cukrzyków, nazywa się chyba mocznik 10%, kuracja ultranawilżająca. Osoby z cukrzycą mają mega wysuszoną skórę z powodu choroby i ta seria jest dla nich. Kupiłam dla męża i teraz używamy razem bo jest mega... łagodzi, nawilża. Mamy w domu całą serię.
Ginger333
Miła Kobietka

Postprzez st_mruk » 29 lis 2020, o 10:50

Ja uważam, że dla suchej skóry najlepiej sprawdzają się kosmetyki azjatyckie - mój ulubieniec to benton-krem ze śluzem ślimaka - jest mega nawilżający sachi.pl/benton
st_mruk

Postprzez Glycerine » 29 lis 2020, o 16:20

Nawilżenie skóry to podstawa u mnie bardzo fajnie spisują się maski w płachcie. Zwłaszcza te z sephory bo mają dużo esencji. Ładnie rozświetlają i sprawiają, że skóra jest wypoczęta.
Glycerine

Postprzez lexyy » 19 gru 2020, o 23:36

Też zaczęłam stosować doustnie olej z wiesiołka, super to działa. Oleju samego nie dałam rady pić, wolę kapsułki oeparol. Wygodniej mi się je bierze i wiem, że zawsze tę odpowiednią dawkę przyjmuję, pjąc olej to zawsze mi się coś tam wyleje, łyżeczki mają różną pojemność i tak nie wiadomo do końca czy to dobra ilość czy nie
lexyy
Miła Kobietka

Postprzez Ginger333 » 9 sty 2021, o 13:35

Specjalista Aspazji napisał(a):Codzienne, regularne nawilżanie i natłuszczanie skóry preparatami zawierającymi emolienty może poprawić jej stan. Emolienty przeznaczone są do miejscowego leczenia, bogate w mocznik zatrzymują wodę i utrzymują optymalne nawilżenie naskórka.

Mocznik świetnie działa. Moja druga połowa ma cukrzycę a skutkiem ubocznym jest mega sucha skóra i używamy (tak oboje;-) kosmetyków Ziaji z mocznikiem. Chyba najlepiej nawilża z wszystkich kosmetyków które udał nam się przetestować.
Ginger333
Miła Kobietka

Postprzez Ginger333 » 28 sty 2021, o 19:21

Ginger333 napisał(a):
Mocznik świetnie działa. Moja druga połowa ma cukrzycę a skutkiem ubocznym jest mega sucha skóra i używamy (tak oboje;-) kosmetyków Ziaji z mocznikiem. Chyba najlepiej nawilża z wszystkich kosmetyków które udał nam się przetestować.

A wczoraj robiłam zakupy na notino i śmignęły mi chyba w promocji. Robiąc większe zapasy warto skorzystać. ;-)
Ginger333
Miła Kobietka

Postprzez lena_88_wos » 29 sty 2021, o 14:08

Korzystam od dłuższego czasu z kosmetyków Farmona i bardzo sobie je chwale. Wcześniej moja skóra nie wyglądała najlepiej a czerwone przebarwienia skóry sprawiały bardzo mnie denerwowały. Na ratunek przyszła kosmetyczka z tej formy https://wellness-empire.pl i z każdym zabiegiem było już lepiej. Teraz jest już na tyle dobrze, że wystarczy domowa pielęgnacja cery. Wyglądam jak człowiek. Makijaz tez już nie taki mocny jak kiedyś.
lena_88_wos

Postprzez st_mruk » 31 sty 2021, o 11:51

jeszcze dobrym wyborem dla ciebie może być benton krem ze śluzem ślimaka też ma super działanie nawilżające :) sachi.pl/benton
st_mruk

Postprzez deborah » 8 mar 2021, o 15:18

Wciąż poszerzam swoją wiedzę odnośnie pielęgnacji suchej skóry. Wszelkie porady czytam na blogu kosmetycznym https://abckosmetyczne.pl/blog. Polecam zerknąć na specjalistyczne artykuły, dzięki którym poprawimy kondycję skóry, ciała bądź paznokci. Wiele nauczyłam się z urodowych wpisów, zawsze warto dowiedzieć się czegoś nowego.
deborah
Miła Kobietka

Postprzez JolkaPolka » 16 maja 2021, o 22:38

Bardzo dobrze działa dexeryl. Do mycia ciała i twarzy stosuję krem oczyszczający, który super pielęgnuje skórę. Nie zawiera w składzie mydła więc jest delikatny. Do smarowania ciała krem z tej samej serii. Razem działają super skutecznie - skóra jest nawilżona i ukojona. Dla mnie rewelacja
JolkaPolka

Postprzez maniia » 11 paź 2021, o 19:40

Dziewczyny, wybierajcie kosmetyki naturalne. Ja mam wrażliwą, skłonną do podrażnień i wyprysków skórę i odkąd przeszłam na pielęgnację naturalną to moja skóra jest w o wiele lepszym stanie, jestem zachwycona tym, bo serio latam miałam problemy z cerą. Także powiem wam co robię - do mycia delikatne mydło do twarzy, potem hydrolat, krem i lekkie serum albo krem i olej jeśli jestem w domu albo na noc. Dobrej jakości kosmetyki naturalne,w tym super wybór mydeł znajdziecie online w Ekoloco, ja w każdym razie bardzo ich lubię, bo robię tam różne ekologiczne zakupy do domu, m.in. kupuję tam bezpieczne dla środowiska środki piorące.
maniia

Postprzez ewelkavv » 13 paź 2021, o 22:49

mój hit ostatnich dni to serum Mixa Hyalurogel, jest idealny dla wrażliwej skóry, na długo nawilża, w końcu nie mam uczucia ściągnięcia, skóra jest bardziej miękka i gładka
ewelkavv

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]