mój relaks...

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: mój relaks...

Postprzez Carina » 1 kwi 2014, o 10:54

hmm ksiazka na pewno...szczegolnie jak jest ladna pogoda i mozna sb przy okazji poobcowac z natura :)
Malowanie, rysowanie itp ktore wyjatkowo mnie relaksuja.i co najwazniejsze, choc niektorych to dziwi, czas kiedy przebywam z malym...i mimo, ze mam wtedy niezly wycisk to wewnetrznie mnie mega relaksuje.

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: mój relaks...

Postprzez gosieńka73 » 1 kwi 2014, o 18:37

Muzyka moja ulubiona i taniec fakt faktem przy zmywaku no takie obowiązki ale tak też można he he

gosieńka73
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 18:28

Re: mój relaks...

Postprzez Kornelka00 » 2 kwi 2014, o 12:37

książka + słuchawki + kawa aromatyzowana - najlepiej o zapachu marcepanu

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: mój relaks...

Postprzez Madlen » 2 kwi 2014, o 20:15

Na dzień dzisiejszy będzie to wieczór przy spokojnej muzyce z butelką wina..
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: mój relaks...

Postprzez Marta82 » 8 kwi 2014, o 12:20

Poza gorącą kąpielą, dobrą książka i muzyka, najlepszą formą relaksu dla mnie jest masaż, szczególnie oparty na technikach chińskich. Jakbyś ktoś wybierał się nad morze to polecam odwiedzić Agatę Orłowską - jest świetna. Zawsze wychodzę od niej w pełni zrelaksowana i lepiej wykorzystuje urlop spędzany nad morzem :)

Marta82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 12:11

Re: mój relaks...

Postprzez lanna » 2 maja 2018, o 17:34

Mój relaks to sport, dobra książka, daleka podróż. Lepszych metod nie znam. ;)

lanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 16:47

Re: mój relaks...

Postprzez sawanna » 7 maja 2018, o 11:00

Czytanie, fryzjer, kosmetyczka, SPA, basen :)

Najlepsze kosmetyki do włosów przedłużanych, pytaj w salonach fryzjerskich
sawanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 10:57

Re: mój relaks...

Postprzez kamila.fajfer » 7 maja 2018, o 14:36

ja uwielbiam kąpiel dla stóp, sół do kapieli, wanillia, świeże kwiaty
kamila.fajfer
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 kwi 2018, o 10:53

Re: mój relaks...

Postprzez Kamila1988 » 8 maja 2018, o 14:07

W moim zabieganym życiu jest niewiele czasu na odpoczynek i relax. Ale odpręża mnie zapach, nieważne czy jestem właśnie w pracy, podróży czy w domu. Oczywiście gorące kąpiele z pachnącą pianą to numer jeden jeśli chodzi o relax, ale uwielbiam też natrzeć się jakimś pachnącym olejkiem na noc albo kremem/balsamem rano. Mam też hopla na punkcie pachnących balsamów do ust i pomadek. No i kremy do rąk, która tak cudownie pachną...
I ostatnio odkryłam cudowną rzecz - świeca, która pod wpływem ciepła zamienia się w olejek do masażu. Wpadła mi w ręce przypadkiem i zakochałam się od pierwszego użycia :) Kupiona w aptece DOZ, marka Botame, chyba dostępna tylko w sieci aptek. Fajna rzecz, nawet mój mężczyzna się skusił do spróbowania, czasem zrobi mi masaż z tym olejkiem ze świecy. A wtedy to już relaks 100% :)
Kamila1988
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 maja 2018, o 12:59

Re: mój relaks...

Postprzez Angiee909 » 9 maja 2018, o 16:07

Ja relaksuję się najbardziej podczas aktywności fizycznej, więc nawet droga powrotna z pracy na rowerze jest dla mnie relaksem, chodzenie po lesie z psem albo ciepła niezbyt gorąca kąpiel :) Raz na jakiś czas chodzę też na masaże bo świetnie się po nich czuję

Chcesz dowiedzieć się więcej o usuwaniu zbędnego owłosienia? Zobacz tutaj: vectussopot.pl
Angiee909
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 maja 2018, o 15:57

Re: mój relaks...

Postprzez redorange666 » 9 maja 2018, o 17:36

Długa podróż samochodem. To mnie uspokaja, relaksuje i pozwala naładować baterie.
Opcja nr 2 to whisky, czarna płyta i książka lub dobry serial.
Opcja nr 3 sen po prostu sen.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: mój relaks...

Postprzez Ania567 » 17 lip 2018, o 08:34

Oj mam wiele sposobów na relaks i na odreagowanie stresu
ciepła kąpiel z bąbelkami
dobra książka
kaligrafia
malowanie
oraz oczywiscie zabawę ze swoim kotem ( jest to najlepszy odstresowacz jakiego posiadam)

https://ursynow-ame.pl/
Akademia Medycyny Estetycznej Ursynów
ul. Cynamonowa 2/U6
02-777 Warszawa
NIP: 6341656911
tel. +48 728 829 888
email: kontakt ursynow-ame.pl
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: mój relaks...

Postprzez kicia1 » 21 wrz 2018, o 18:33

Na co dzień staram się relaksować wieczorami z dobrą książką, serialem, chłopakiem i naszymi kotami. Ale lubię też raz na jakiś czas wyrwać się z codzienności. Wtedy najczęściej jeździmy do spa w Janowie Podlaskim. Mój mężczyzna wie, że uwielbiam tamtejszy zamek i często mnie tam zabiera :)
kicia1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 16:54

Re: mój relaks...

Postprzez minka18 » 6 lis 2019, o 16:23

Mnie relaksuje wędkarstwo! Wiem, że to typowo męska zajawka no ale cóż. Dzięki hurtowni Fishkon https://wedkarstwo.fishkon.pl/ mam pod dostatkiem znakomitych akcesoriów, bez których udane połowy nie byłyby udane! Mój ostatni zakup to dodatki zanętowe. Powoli próbuje wkręcić męża w te hobby!
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: mój relaks...

Postprzez RealArleta » 7 lis 2019, o 22:41

Czytanie ksiazek :)
RealArleta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 lis 2019, o 22:40

Re: mój relaks...

Postprzez monicabe » 22 lis 2019, o 12:55

Mam kilka swoich sposobów na relaks

sport - głównie latem bo zimą nie mogę przekonac sie do biegania czy jazdy rowerem ale latem bardzo lubię takie własnie aktywnosci
dobra ksiązka
oraz muzyka, nie tylko słucham ale również gram. Na początku grałam na gitarze, potem doszedł flet, obecnie uczę się gry na pianinie, trochę żałuję,że wcześniej się nie uczyłam bo na pewno byłoby łatwiej ale jakoś mi wychodzi ;) Najwazniejsze to nie tracić na początku motywacji ale ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Mam w domu pianino cyfrowe https://pianostore.pl/pl/n/Rodzaje-klaw ... -Yamaha/19
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: mój relaks...

Postprzez Ginger333 » 9 sty 2021, o 13:40

U mnie definicja słowa relaks zależy wielu czynników. Dzisiaj relaks to długa ciepła kąpiel z moimi ulubionymi kosmetykami Ziaja kozie mleko;-)
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: mój relaks...

Postprzez Mari_123 » 17 sty 2021, o 00:24

Dla mnie najlepszy relaks to książka w łóżku <3
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: mój relaks...

Postprzez Ginger333 » 28 sty 2021, o 19:07

Mari_123 napisał(a):Dla mnie najlepszy relaks to książka w łóżku <3


Książka... fajny pomysł.... najlepiej kryminał trzymający w napięciu do końca. Ja często czytam w kąpieli... dzisiaj przyszła paczka z kosmetyki do kąpieli z notino to szykuje się relaksacyjny wieczór;-)
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: mój relaks...

Postprzez relaksus » 29 sty 2021, o 17:35

Ja relaksuje się wcześnie rano i wieczorem. Wszystko zależy od dnia oraz pory roku. Mam różne techniki i style.

Relaksacyjnie.pl to sklep, gdzie kupisz relaks. Dosłownie. Poduszki, lniane gumki do włosów i wiele innych produktów. Tylko dla Ciebie. Tylko po to, aby zrelaksować sie i odpocząć. Sprawdź poduszki relaksacyjne
relaksus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sty 2021, o 17:32

Re: mój relaks...

Postprzez wenek » 12 lut 2021, o 19:40

Mnie relaksują książki i dlatego czytam je kiedy mam na nie czas. Ostatnio udało mi się kupić świetny poradnik gastronomiczny https://wydawnictwopoligraf.pl/1429/cza ... cznej.html "Otworzyłem lokal. Pomocne historie z praktyki gastronomicznej" Czauderna Jacka dla mnie świetnie się sprawdza.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: mój relaks...

Postprzez Lussy34 » 22 kwi 2021, o 08:17

Cierpię na chroniczne zmęczenie i ogromne bóle pleców... długo szukałam jakiegoś pomysłu na relaks, odprężenie i nic nie dawało pożądanego skutku. Osttanio poczytałam trochę o terapii biorezonansem i ją również wypróbowałam - muszę przyznać,że jestem zachwycona efektem! Oczywiście poziom zmęczenia nie znikł po 1 zabiegu,ale regularne zabiegi mogą dać naprawdę zbawienny skutek. Polecam wam bardzo również,poczytajcie więcej na https://lalimed.pl/terapie-biorezonansem/.
Lussy34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 gru 2018, o 11:11

Re: mój relaks...

Postprzez maniia » 19 paź 2021, o 20:49

Dużo mam sposobów – spacery z psem, kontemplacja przyrody, spotkanie z przyjaciółmi, dobry film w kinie, malowanie akwareli, ale najbardziej relaksują mnie i dodają mi energii masaże. Świetny, bardzo energetyczny jest masaż Ma- uri, wspomaga on oczyszczenie organizmu z toksyn, ale działa też na poziomie emocjonalnym, łagodzi napięcia, stresy, uwalnia nas od lęków i złego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Jestem zafascynowana działaniem tego masażu, to zdecydowani mój ulubiony masaż a jeszcze w wykonaniu pani Hanki z warszawskiego Body & Mind massage by Hanka Kraszczyńska jest on cudownym doświadczeniem, budzącym człowieka do przemiany duchowej, przywraca dobrą energię i chęć do działania :) Tego mi wcześniej brakowało!
maniia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 9 maja 2021, o 21:32

Re: mój relaks...

Postprzez marlena77 » 22 paź 2021, o 20:34

ja uwielbiam po prysznicu nasmarować się balsamem do ciała a mó ulubiony to vegan smoothie z bielendy do łóżeczka z dobrą książką i to mnie relaksuje
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40

Re: mój relaks...

Postprzez Monisia80 » 20 lis 2021, o 16:59

Ja uwielbiam masaże. Staram się chodzić na nie 2-3 razy w miesiącu. Zazwyczaj korzystam wtedy z usług gabinetu Kolmed w Świdnicy. Oferują m.in. masaż leczniczy, tensegracyjny, segmentarny, łącznotkankowy oraz masaż tkanek głębokich. Posiadają w tym zakresie sporą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Osobiście zawsze po takim masażu jestem bardzo zrelaksowana i nabieram sił do dalszej pracy.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników