Nowy biznes.

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: Nowy biznes.

Postprzez ewelkavv » 14 mar 2021, o 21:51

pani_jeziora napisał(a):Zaryzykowałam i otworzyłam własny salon fryzjerski, to był skok na glęboką wodę ale powoli powoli jest coraz lepiej. Długo szukałam odpowiednich urzadzeń, zależało mi żeby były funkcjonalne ale też ładne. Koleżanka też fryzjerka poleciła mi babylissPRO, na początek kupiłam suszarkę rapido, genialna jest, suszy szybko, jest wyposażona w silnik od ferrari i generator jonów. To jeden z moich ulubioncyh sprzetów i na pewno najczęściej używanych.

pani__jeziora masz też lokówki od nich?? Chcę kupić coś do swojego salonu najchętniej 19mm ale nie mogę się zdecydować, fajna wydaje mi się taka z powłoką tytanowo-diamentową, jest długa więc by się sprawdzała także do dlugich włosów, opinie jakie znalazłam o niej w necie są pozytywn
ewelkavv
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 26 lut 2021, o 12:46

Re: Nowy biznes.

Postprzez inezkam » 5 kwi 2021, o 22:11

Istotną kwestią jest w dzisiejszych czasach zbadanie konkurencji i wykorzystanie potęgi internetu, niestety początek jest trudny dlatego warto skorzystać z firm które swoim doświadczeniem nakierują i pomogą. Polecam greenlogic

inezkam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 paź 2020, o 14:09

Re: Nowy biznes.

Postprzez PatrycjaB » 6 kwi 2021, o 11:16

Część
Chciałam się dowiedzieć czy ktoś z was nie chciałby być szefem samym dla siebie bez żadnej inwestycji !Pracujesz dla siebie i na siebie .Musisz się tylko zaangażować i uzbroić w systemetyczność Zapraszam na rozmowę
PatrycjaB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 kwi 2021, o 16:45

Re: Nowy biznes.

Postprzez pani_jeziora » 22 kwi 2021, o 21:53

ewelkavv napisał(a):
pani_jeziora napisał(a):Zaryzykowałam i otworzyłam własny salon fryzjerski, to był skok na glęboką wodę ale powoli powoli jest coraz lepiej. Długo szukałam odpowiednich urzadzeń, zależało mi żeby były funkcjonalne ale też ładne. Koleżanka też fryzjerka poleciła mi babylissPRO, na początek kupiłam suszarkę rapido, genialna jest, suszy szybko, jest wyposażona w silnik od ferrari i generator jonów. To jeden z moich ulubioncyh sprzetów i na pewno najczęściej używanych.

pani__jeziora masz też lokówki od nich?? Chcę kupić coś do swojego salonu najchętniej 19mm ale nie mogę się zdecydować, fajna wydaje mi się taka z powłoką tytanowo-diamentową, jest długa więc by się sprawdzała także do dlugich włosów, opinie jakie znalazłam o niej w necie są pozytywn

Mam lokówki, teraz sobie kupiłam stożkową z powłoką tytanowo-turmalinową. Nadaje sie do różnych długości włosów, bardzo szybko się nagrzewa, można sprawnie zrobić trwałe loki.
Avatar użytkownika
pani_jeziora
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 24 sty 2019, o 22:30

Re: Nowy biznes.

Postprzez kkaassiiaa » 9 cze 2021, o 15:09

Poczytajcie sobie tutaj, jest naprawdę wiele fajnych stanowisk i zawodów, w których warto się rozwijać : https://novarumsoftware.pl/ :)
kkaassiiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 cze 2021, o 08:29

Re: Nowy biznes.

Postprzez espanka » 11 paź 2021, o 08:38

założyłam niedawno łasny biznes, na początku prowadzenie było dla mnie trudne, staram się być na bieżąco z kwestiami przepisów, kadr dlatego wykupiłam sobie abonament w portalkadrowy.pl szybko tam znajduję potrzebne info
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: Nowy biznes.

Postprzez arniee » 21 paź 2021, o 18:29

rogatka napisał(a):Magazyn musi być odpowiednio oznaczony. Skoro jest to magazyn wysokiego składowania więc poruszają się po nim nie tylko ludzie ale również wózki widłowe. Bezpieczeństwo musi zostać zachowane.


Na początek można wynająć taki obiekt, jeśli nie ma środków na zakup. Oferty na wynajem hali można znaleźć na stronie miejscapaletowe.pl
arniee
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 18:31

Re: Nowy biznes.

Postprzez liniana » 27 paź 2021, o 19:58

mój brat chce się przebranżowić i otworzyć punkt z jedzeniem, co myślicie o tego rodzaju biznesu? Raczej chce coś we franczyzie, bo tam jest w sumie gotowy model wszystkiego byle kasę wyłożyć ;) podpowiadam mu żeby jakiegoś kebsa otworzył bo brakuje blisko jakiegoś dobrego :D
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Nowy biznes.

Postprzez Luubaa » 30 paź 2021, o 21:51

A to może niech spróbuje z Bafra Kebab https://franczyza.bafrakebab.pl/. Mój znajomy otworzył z nimi lokal i jak na razie nie narzeka, a było to ze 2 lata temu. Nawet pandemia go nie zjadła, wręcz przeciwnie. Ludzie nie mogli zjeść w knajpie to szli na szybkiego kebsa, a marka znana to i ludzie bardziej ufają. Jak nie ma konkurencji to nawet lepiej, byle ludzie byli i miejsce było dobre to się będzie kręcić
Luubaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 paź 2021, o 21:42

Re: Nowy biznes.

Postprzez liniana » 16 lis 2021, o 20:21

dzięki za podpowiedź, na pewno mu podsunę link do tego kebaba Barfa, nie wiesz ile trwają formalności związane z otworzeniem takiego biznesu?
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Nowy biznes.

Postprzez Luubaa » 16 lis 2021, o 21:48

Dużo zależy od niego. Wiem, że na początku była jakaś rozmowa z przedstawicielem i ustalenie warunków współpracy. Znajomy załatwiał też kredyt i dofinansowanie i to zajęło najwięcej czasu. Od podpisania umowy poszło już w miarę szybko. Z tego co kojarzę to w ciągu dwóch miesięcy udało mu się otworzyć. Ale jak ma kasę i jest zdecydowany to pewnie uda mu się szybciej.
Luubaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 paź 2021, o 21:42

Re: Nowy biznes.

Postprzez Żabnik » 30 sty 2022, o 19:27

Myślę, że przy nowym biznesie warto inwestować w firmę aby jak najbardziej ją rozwinąć, dlatego https://hrk.pl/pl/dla-klienta/ocena-i-rozwoj jest dobrym rozwiązaniem. Co jak co, ale to wam na pewno nie zaszkodzi tylko coś z tego wyniesiecie.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Nowy biznes.

Postprzez lexyy » 17 lut 2022, o 00:47

Są tu osoby prowadzące własne placówki oświatowe?? Lubię moją pracę, szkoda, że trzeba tylko kwestii prawnych, przepisów pilnować, jeszcze w czasach covid, regularnie zaglądam do portaloswiatowy.pl na bieżąco aktualizują tam informacje i mogę być zawsze w temacie dzięki temu
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: Nowy biznes.

Postprzez crawford23 » 21 lut 2022, o 13:26

Istnieją branże, które wykonują zaawansowane pomiary. Cały ten skomplikowany świat umyka uwadze większości osób, ale są eksperci i badania, dzięki którym wszystkim żyje się lepiej. Do wielu zadań potrzebny jest profesjonalny sprzęt.

Avatar użytkownika
crawford23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lut 2022, o 13:25
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy biznes.

Postprzez langosh.amira » 24 lut 2022, o 00:48

Myślę, że podstawowym sprzętem, jaki powinien znaleźć się w Twoim nowym magazynie jest waga przemysłowa. Dzięki niej praca jest bardziej komfortowa, no i oczywiście efektywna. Pozdrawiam! :D

Avatar użytkownika
langosh.amira
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lut 2022, o 00:45
Lokalizacja: Puszczykowo

Re: Nowy biznes.

Postprzez tharber » 28 lut 2022, o 23:00

Witam, muszę na jutro przygotować prezentacje multimedialną, ponieważ będę uczestniczyć w spotkaniu biznesowym. Robię ją pierwszy raz w życiu, dlatego byłabym wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki.

Avatar użytkownika
tharber
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lut 2022, o 22:57
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy biznes.

Postprzez murazik.everett » 16 mar 2022, o 00:49

Bardzo ciekawe. Pozdrawiam! :D

Avatar użytkownika
murazik.everett
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 mar 2022, o 00:42
Lokalizacja: Gniezno

Re: Nowy biznes.

Postprzez Betka00 » 25 mar 2022, o 17:16

Czy jest na forum ktoś, kto prowadzi własną restaurację lub działalność gastronomiczną? Rozważam otwarcie własnego lokalu i szukam osób, które doradzą mi przy tym. Wiele się przygotowałam, ale chcę zweryfikować swoją wiedzę. Dlatego doradźcie proszę o czym muszę pamiętać, o czym nie mogę zapomnieć, co muszę zrobić by ze spokojem otworzyć i prowadzić restaurację. Profesjonalna ekipa i lokal to kwestia oczywista :)
Betka00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 kwi 2021, o 15:14

Re: Nowy biznes.

Postprzez Hanulec » 28 mar 2022, o 12:13

Przy takiej inwestycji trzeba przemyśleć cały projekt i wszystko mieć już rozplanowane, bo później dodanie czegokolwiek to wielkie koszty. Najważniejsze jest BHP, w tym instalacja ppoż. Firma Intelectro https://systemypozarowe-24.pl/projekty- ... ozarowych/ kompleksowo realizuje instalacje przeciwpożarowe projektowanie i montaż systemów ppoż, a także instalacje dso, przeglądy systemów ppoż i serwis przeciwpożarowy.
Hanulec
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 mar 2020, o 20:18

Re: Nowy biznes.

Postprzez klaudiakkk22 » 29 mar 2022, o 12:48

A czy ktoś Wam pomaga w obsłudze księgowości? Ja na początku dawałam sama radę, ale w związku z rozwojem mojej firmy, postanowiłam skorzystać z pomocy biura Ofi-Detal i to był świetny wybór. Ja mam więcej czasu, żeby skupić się na biznesie i nie muszę się martwić o formalności.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Nowy biznes.

Postprzez pani_jeziora » 20 kwi 2022, o 23:20

czy wasi księgowi korzystają z jakichś specjalistycznych serwisów, czasopism?? Nasz księgowa zaproponowała wykupienie dostępu do portalfk.pl widziałam że jest możliwość skorzystania z okresu próbnego
Avatar użytkownika
pani_jeziora
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 24 sty 2019, o 22:30

Re: Nowy biznes.

Postprzez donatka » 9 maja 2022, o 23:29

Znam serwis portalfk.pl świetna sprawa jeśli ktoś szuka specjalistycznych treści dla księgowych. Są przygotowane na wysokim poziomie, kupując dostęp możesz korzystać z ich wzorów formularzy, e booków, treści są na bieżaco aktualizowane
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Nowy biznes.

Postprzez wkrawczyk » 27 cze 2022, o 12:28

Konieczny będzie odpowiednio duży magazyn lub budowa/wynajem hali. Bratowa zleciła budowę konstrukcji stalowej firmie https://trastal.pl i jest bardzo zadowolona, dlatego przekazuję dalej, a nóż komuś się przyda :)
wkrawczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2022, o 15:10

Re: Nowy biznes.

Postprzez jaskter » 30 cze 2022, o 12:03

Wielu przedsiębiorców stara się wykorzystać "nieopierzenie" początkujących przedsiębiorców i zwlekają z płatnościami. Dlateg polecam kosryzstać z usług windykacja-online.pl - tam pracują specjaliści, kto®zy pomogą odzyskać pieniądze, a przy okazji Ty pokażesz, że nie dasz sobie w kaszę dmuchać.
jaskter
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 paź 2021, o 13:16

Re: Nowy biznes.

Postprzez Metakobieta » 9 lip 2022, o 11:09

Głównie w biznesie osiągnąć takiego stanu, kiedy inwestujesz mniej niż na nim zarabiasz. A to może potrwać kilka lat. Więc zawsze treba pomyśleć czy jesteś w stanie to przetrwać.
Metakobieta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6 lip 2022, o 16:25
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]