Legginsy i jeansy dla kobiety typu gruszka

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Legginsy i jeansy dla kobiety typu gruszka

Postprzez Klaudia 2000 » 14 sie 2017, o 15:26

Dziewczyny, jestem typową gruszką i przez to długo muszę wybierać i szukać dla siebie pasujacych spodni. Legginsy - spodnie lubie bardzo i mam ich troche w szafie.Są koloru czarnego i dobrze sie w nich czuję ale marzą mi się jasne jeansy. Czytalam że dka sylwetki gruszki rurki i obcisle jeansy sa nieodpowiednie ale mi sie tak spodobały własnie takie jedne niebieskie jeansy że zaryzykowalam i kupiłam :). Przyjdą w nastepnym tygodniu .... I wtedy zobacze czy beda pasowac i jak beda leżeć.... "-" a co sadzicie o jeansach i rurkach dla takiej sylwetki?E535 dekatyzowane JEANSY
Klaudia 2000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 sie 2017, o 15:13

Re: Legginsy i jeansy dla kobiety typu gruszka

Postprzez Karola83 » 14 sie 2017, o 17:02

Według mnie zależy dużo od figury. Jak się ma ładnie zaokrąglone biodra i raczej niepłaską pupę, to ładnie wyglądają obcisłe. Fajnie tez wyglądają, gdy mają wyższy stan i do tego jakaś krótsza bluzka czy marynarka - wydłuża to nogi. Dobrze odwrócisz uwagę ogólnie rozbudowaną górą, bluzka w poprzeczne pasy czy jakieś aplikacje, kołnierzyki, korale... próbuj :)
Karola83
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 16:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Legginsy i jeansy dla kobiety typu gruszka

Postprzez Klaudia 2000 » 15 sie 2017, o 13:58

Karola83 napisał(a):Według mnie zależy dużo od figury. Jak się ma ładnie zaokrąglone biodra i raczej niepłaską pupę, to ładnie wyglądają obcisłe. Fajnie tez wyglądają, gdy mają wyższy stan i do tego jakaś krótsza bluzka czy marynarka - wydłuża to nogi. Dobrze odwrócisz uwagę ogólnie rozbudowaną górą, bluzka w poprzeczne pasy czy jakieś aplikacje, kołnierzyki, korale... próbuj :)

Dzieki Karola :) bede oczywiscie probowac :)
Klaudia 2000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 sie 2017, o 15:13

Re: Legginsy i jeansy dla kobiety typu gruszka

Postprzez marta » 17 lis 2021, o 13:02

Wydaje mi się, że ważne też jest aby tylne kieszenie były blisko siebie osadzone, aby jeszcze bardziej nie poszerzać bioder. Przymierzałam takie w sklepie Cross jeans. Model Regular. Fason Lola. Mają niski stan i proste nogawki. To dodatkowy plus- równoważą one szerszą górę. No i kieszenie są blisko siebie.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01

Re: Legginsy i jeansy dla kobiety typu gruszka

Postprzez Monisia80 » 18 lis 2021, o 18:09

Dzieki za wszystkie porady, ja tez mam podobną figurę.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17

Re: Legginsy i jeansy dla kobiety typu gruszka

Postprzez superfoods » 24 sty 2023, o 16:40

[url][/url]Dla kobiet typu gruszka polecam legginsy do ćwiczeń marki Moove . Swietnie podkreślą sylwetkę. Wyszczuplą talię i podkreślą biodra
superfoods
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 15:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron