Pomysły na rocznicę

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Pomysły na rocznicę

Postprzez Allie » 18 lis 2021, o 09:03

Za tydzien mija nam 2 lata. Chciałabym niekoniecznie coś kupować tak więc nie proponujecie mi tutaj prezentów materialnych ale zaplanować ten dzień tak abyśmy oboje na długo go zapamiętali. CZy macie jakieś fajne pomysły?

Jak na razie mój pomysł na ten dzień to:

wyprawa do Zamościa
kolacja w domu
bara bara ( może kupić jakieś gadżety erotyczne???)
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Pomysły na rocznicę

Postprzez andrat » 18 lis 2021, o 11:41

Moim zdaniem wycieczka jak najbardziej jest dobrą opcją . Będzie to pewna ucieczka od rutyny tak wiec mozecie się wybrać. Kolacja niekoniecznie ( idźcie do restauracji) .
Wieczorem proponuję zaskoczyć męża i kupić jakąś zabawkę erotyczną. Może wibrator, grę albo Sex Elixir. Powiem Ci,że całkiem fajny afrodyzjak, jakiś czas temu z mężem wypróbowaliśmy.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Pomysły na rocznicę

Postprzez Allie » 18 lis 2021, o 13:10

Zastanawiałam się nad jakimiś afrodyzjakami ale z drugiej strony trochę obawiam się,że może być to na przykład efekt placebo. Czy nie jest to aby tak,że przyjmujesz afrodyzjak i od razu chce Ci się bara bara z uwagi na to,że podnieca się sam fakt brania czegoś takiego?
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Pomysły na rocznicę

Postprzez andrat » 18 lis 2021, o 14:15

Moim zdaniem sex elixir to nie jest raczej placebo.Również się nad tym zastanawiałam ale potem wypróbowaliśmy go wtedy kiedy ja o tym nie wiedziałam ( tak się umówiliśmy). Tego dnia miałam duzą ochotę na seks. Poza tym wiesz,zawsze jest to swego rodzaju odmiana. Coś nowego.Seks jest ważny i dobrze jest to urozmaicać.
Jeszcze niezły jest LIbi Gel. Jest to żel, który używasz tam na dole.Sprawia,że masz o wiele lepsze odczucia. Zarówno Ty jak i on.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Pomysły na rocznicę

Postprzez Allie » 18 lis 2021, o 14:21

To mnie zaciekawiłaś. Może i my również coś takiego byśmy sobie przetestowali. W sumie atmosfera trochę siadła w ostatnich dniach tak więc przydałoby się jednak trochę takiego pobudzenia. Gdzie konkretnie to kupowałaś? Czy dostanę w tradycyjnej drogerii?
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Pomysły na rocznicę

Postprzez andrat » 19 lis 2021, o 07:48

Nie wiedziałam w żadnym sklepie stacjonarnym.Ostatnio kupowałam prezerwatywy w rossmanie to na pewno nie było.Podejrzewam,że może to być w sex shopach ale u nas takich sklepów nie ma,wszystko polikwidowali. Poza tym nie wiem czy nie czułabym się dziwnie kupując w sklepie stacjonarnym. Zamawiam przez internet. wpisz sobie sex elixir w google czy na allegro i pojawi Ci się wiele sklepów.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Pomysły na rocznicę

Postprzez Żabnik » 21 lis 2021, o 18:48

Na rocznicę dostałam kamerkę :D https://megadron.pl/pl/products/dji-poc ... 25009.html Bardzo lubimy się z mężem nagrywać i fotografować. Teraz zrobimy to profesjonalnie bo nagrywa w 4K. Dużym plusem jest jej minimalistyczny rozmiar, można ją ustawić dosłownie wszędzie i zatracić się w objęciach partnera. Polecam każdemu komu zagląda nuda do sypialni ;)
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Pomysły na rocznicę

Postprzez sylwiaank » 15 mar 2022, o 15:42

... pamiętajcie o perfumach! :) Na sobie, oczywiście!
sylwiaank
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 mar 2022, o 12:12

Re: Pomysły na rocznicę

Postprzez szpilka » 21 cze 2022, o 15:55

Ja juz od jakiegos czasu planuje naszą rocznicę..zarezerwowalam nam weekend w górach, ale dodatkowo mysle o tym, zeby jeszcze jakos meza zaskoczyc. moze jakas bielizna, jakies gadzety, co sądzicie?
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Pomysły na rocznicę

Postprzez malinowatrufla » 23 cze 2022, o 13:56

No super pomysł, maz na pewno bedzie zachwycony :) takie rzeczy są fajne, ja mam calkiem sporą kolekcje erotycznej bielizny :D
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Pomysły na rocznicę

Postprzez szpilka » 24 cze 2022, o 10:55

No wlasnie :) nawet wyczailam ostatnio na superlove.pl piekne przebranka erotyczne i tak mnie kusi, ze masakra ;d cos czuje, ze to bedzie szalony weekend
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Pomysły na rocznicę

Postprzez malinowatrufla » 25 cze 2022, o 09:18

haha no faktycznie sliczne komplety tam maja :) tez stamtad czesto zamawiam
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Pomysły na rocznicę

Postprzez ona_my » 19 mar 2023, o 22:35

Może jakiś wyjazd
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45

Re: Pomysły na rocznicę

Postprzez gaggatka » 30 gru 2023, o 16:49

A może romantyczna wycieczka? :) Dzięki temu spędzicie razem czas i to w jakimś ciepłym miejscu, nad basenem czy morzem, z drinkiem ;) Zerknij sobie na biuro podróży Oasis Tours - mają bardzo spoko wycieczki i można się z nimi dogadać w kwestii ilości dni.
gaggatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 mar 2023, o 22:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]